Orgazm olamama(anorgazmi)nedenleri ve tedavisi

SİZ ANORGAZMİ YAŞADINIZMI?

• HER ZAMAN BU SORUNU YAŞIYORUM

OY: 373 50,6%
  • HİÇ BÖYLE BİR SORUNUM YOK

OY: 123 16,7%
  • ARASIRA BU SORUNU YAŞIYORUM

OY: 241 32,7%

• Ankete Katılan
    737
hhhhhhhh

ayy kusura bakma canım,
birdem gülesim geldi,
arkadaşım bana amerikadan getirip te gittikten sonra farketmiştim faturasını

139 dolarlık faturayı görünce gözlerim fırlamıştı ve ben arkadaşıma ne kadar mahçup olmuştum hemde amerikaya döndükten sonra .kutunun içinde katlanmış en altına sıkışmıştı alt kapağı açılınca kutunun farkettiydim. ne kadar utanmıştım ve içimden de nekadar duygulanmıştım vaybe insanın böyle arkadaşları olması nekadar güzel diye düşünmüştüm.benden tek kuruş istememişti o kadar da parasını sormama rağmen

daha ucuzlarıda var şimdi farkettim gittigidiyorda satıyor biri

oda hitachi demiş ama resimdeki alette hiç marka falan yazmıyor.

canım hiç öyle şeylerle falan uğraşma alacaksan onu al çöp şeylere hiç para verme bence.

geçen sene bir arkadaşım alibaba diye bi siteden getirtti çinden mi ne öyle bir ülkeden getirti sonra görüştüğümüzde bozulduğunu çok pişman olduğunu 2 kere bile kullanamadığını sonra görsellerden iyice incelediğinde sahte falan olduğundan bahsetmişti.

bende baktım fiyatına ama yüksek sayılmaz, bana 5 sene önce geldiğinde 139 dolarmış bugünün parasıyla 340 falan yapıyo.

bence yüksek sayılmaz yani ben psiyatıra 5 sene öncesi seansına 240 tl ödüyordum 1 seansına içime oturuyordu hiçbirşeyde yapmadı hiç faydası olamamıştı yani

almanyadada satıldığını biliyorum o arkadaşım almanyadan getirtmişti

getirtmeside olay olmuş uçağa kabin bagajına sokmamışlar aleti:rolleyes:

5 aydır evliyim klitarol orgazm oluyorum ama vajinal hiç olmadım ilişki anında çok zevk aldığım anlarda olcakmışım gibi geliyo ama tam o sırada acayip idrara sıkışma hisside yaşıyorum bu yüzden kasıyorum kendimi.. kadınlar boşalmaz boşalanların idrardır diye okumuştum benim gibi olanlar kendini tutmayıp idrarımı salıyorlar acaba :KK70: (1 buçuk ay vajinismus la uğraştım bu arada yendim ama ilişkiye alışmam zaman aldı belkide hala alışamadım)

kadının g noktası bir zevk üretecidir. velakin çocukluğundan beri g noktasını (cinsel organını) içinde taşıyan kadın için bir çıkmazdır bu; çünkü idrar torbası dolunca karın duvarına doğru genişleyemediği için, g noktasına basınç uygulamaya başlar.

bu da (yani çiş tutmak) her kadına zevk verir. ne var ki kadın, hissettiği şeyin "cinsel bir zevk" olduğunu bilmez. kadın için o hissin adı "çiş gelmesi hissi"dir. yani biçok kadın sevişirken çişini tuttuğunu zannederken aslında orgazmını tutar

lafı şuraya getiricem; mesela misyonerdeyken elinizi/avuç içinizi kadının kasığına bastırıp g noktasını (penisinizle karın duvarı arasına) sıkıştırırsanız, orgazmı bilmeyen kadın "tuvalete gitmem lazım" diyerek sizi üstünden atabilir. delicesine zevk alıyordur, ama aldığı şeyin zevk olduğunu bilmiyor ve "adamın üstüne işeyeceğim sanırım" gibisinden kontrolünü kaybetme paranoyası yapıyordur.

doğrudur da, mesane boş değilse kadınlar ilk orgazmlarında (hatta mütekip çok şiddetli orgazmlarda da) kontrolü kaybettikleri o anlarda genellikle işerler.

o çiş hissine aldırmayınız/aldırtmayınız. biraz daha devam ederseniz, az ileride orgazm bekliyor kadını çünkü :)
benim yaşadığım bu sanırım

bu sorunuzu anlamsız buldum, Türkiye'de erkek çoksa nolmuş,
ERKEK var erkek var,
tadında bırakan rahat ve huzur veren bir erkek daha görmedim yani,
bir kere gülücük attın mı sülük gibi yapışır, al başına belayı, kadınların boşanma sebeplerini bir incelesinize !
bizim erkeklerin yüzde kaçı medeni standartlara sahip? sosyal olamayan erkekler var daha,

hem her şey orada mı bitiyor, bir erkeğin varsa sadece bu iş için mi var.evlilikte bu işler bu kadar kolay mı oluyor.
mutlu azınlıktan olabilirsiniz herkesi aynı durumda mı zannediyorsunuz.

yani türkiye gibi bi yerde erkeksiz kalabiliyosanız hayret edilecek şaşılacak bi durum var demekki

bu sorunuzu anlamsız buldum, Türkiye'de erkek çoksa nolmuş,
ERKEK var erkek var,
tadında bırakan rahat ve huzur veren bir erkek daha görmedim yani,
bir kere gülücük attın mı sülük gibi yapışır, al başına belayı, kadınların boşanma sebeplerini bir incelesinize !
bizim erkeklerin yüzde kaçı medeni standartlara sahip? sosyal olamayan erkekler var daha,

hem her şey orada mı bitiyor, bir erkeğin varsa sadece bu iş için mi var.evlilikte bu işler bu kadar kolay mı oluyor.
mutlu azınlıktan olabilirsiniz herkesi aynı durumda mı zannediyorsunuz.

hitachi magic wandmıydı bu aletin adı,
çok kızdım ya, sanki biz hiç yaşamadık bu dünyada,
benim hiç hayatım olmadı,
hayatımda hiç erkek olmadı,
biri çıkmış ordan Türkiye gibi biryerde erkeksiz kalabiliyorsanız hayret edilecek bir durum falan filan,,
ne diyosun sen ya,sen benim yaşadıklarımı nerden bilecen ya,
sen kesin erkek bir üye falansındır seni şimdi admine şikayet edicem alfonso01

Her iliskide orgazm olmuyorum ama zevk aliyorum bence olan da yoktur. Hic de kafaya takmiyorum. Klitorisi uyararak masturbasyon yaparken orgazm olabiliyorsaniz bence iliskide de orgazm olabilirsiniz. Orgazm olmak icin kontrolun bence kadinda ve ustte ve rahat olmasi gerekir. Klitoral ve vajinal orgazm bence ayni seyler. Masturbasyonda klitoral orgazm olursunuz sex sirasinda daha icerde vajinada hissettiginiz yogun kasilma ve sonrasinda gevseme vajinal orgazmdir ama bu da klitoris uyarilarak olur. Daha kolay orgazm olabilmek icin kaslarinizi guclendirip daha kuvvetli kasilip gevsemeleri icin bakiniz: Kegel egzersizleri :)))

Cnm yalniz normalde daha pahaliymis mafi sigorta icin teklif ettikleri fiyat buymus dunya gozu arayip ogrenebilirsin.

kızlar banada yardım edin dün ben iki farklı orgazm olduğunu öğrendim gerçekten hayatımın şokunu yaşadım :KK43:(((((
bu zaman kadar klitoral orgazm oldum ve her birleşmemizde boşaldım ama ben öyle zannediyormuşum birde vajinal orgazm varmış ben 5 yıllık evliyim bunu eşime söylemek ve vajinal orgazmı yaşamak istiyorum fakat nasıl söyliyeceğim konusunda bir fikrim yok çünkü eşimin bilip bilmediğinden emin değilim lütfen bana yardım edin gerçekten dünden beri acaba eşim bunu benden önce yaşadı ve ben bilmiyorum diye bana bunu söylemiyo diye düşünmekten fena oldum evlilikte cinsellik benim için önemli eşime konuyu nasıl açabilirim ve nasıl ilerliyebilirim hiç bilmiyorum bendemi sorun diye düşünüyorum ve bunu yaşayan insanlar klitoral orgazmın gerçek orgazm olmadığını vajinal olaral orgazm olunduğunda daha farklı(güzel)olduğunu yazmışlar söylüyolar ve sanırım o sırada kadından sıvı boşalması oluyormuş idrara benzeyen ama idrar olmayan nolurrrrrrrr biri cvp yazsın

Yaklaşık iki saatir 60 sayfa felan okudum sanıyorum..Gerçekten çok faydalı Şeyler yazılmış..Uzun zamandır okuyorum ama yaşadıklarımdan sonra bugün yazmaya karar verdim..Bende iyi bir yeerde yöneticilik yapan ve iyi eğitim almış biri olduğumu söyleyebilirim..Keza eşimde yurtdışında okumuş gayet açık fikirli biridir..Yanlış anlaşılmasın bunları yazmamdaki amaç böbürlenmek asla değil aksine nisbeten Eğitimli ve bilinçli insanlar olmamıza rağmen 2 Yıldır bu problemi çözemiyoruz..3 ya da 4 kez farklı cinsel terapistlerden terapi gördük kim ne diyorsa yaptık hatta mantıksız dahi gelse eşim ve ben bir bildikleri var diyerek boyun eğdik..En son gittiğimiz terapisti burada ifşa ettikten sonra okudukça yalnız olmadığımı gördüm..Şu an tükenmiş durumdayım ama eşim ve ben pes etmiyoruz ne gerekiyorsa araştırıp okuyacağım benim şansım eşim bu konuda her zaman benimle yürüdü halbu ki ilişkiden zevk almayan taraf benim..Yurt dışındaki kaynakları araştırıyorum hatta bir kaç tanesini aldım bile türkçeyede çevirisi var..Yeni bir terapiye gücüm yok e sebeple kendim çözmeye karar verdim zaten terapi sürecine baktığımda tüm ev ödevlerinin neredeyse birbirinin aynısı OLDUĞUNU gördüm..Uzun yazdım biliyorum ama Tecrübe etmiş biri olarak psikolog ya da cinsel terapide çözüm değilmiş onu anladım..

Lütfen biriside bana yardım etsin ben 9 yıllık evliyim ve eşimle asla organzm olamadım nasıl bir duygu tatmadım arkadaşımın anlatımlarıyla mastürbasyon yaptım buda evliliğimin 7. senesinde oldu nasıl birşey olduğunu öğrendiğim halde eşimle hiç yaşayamadım ve sürekli rol yapıyorum çünki eşimle aramıza uzaklık giriyor onu sevmediğimi istemediğimi düşünüyor. Be yapabilirim bana bu konuda akıl fikir dr ne isterseniz tavsiyelerinizi bekliyorum...

X