Orgazm olamama(anorgazmi)nedenleri ve tedavisi

SİZ ANORGAZMİ YAŞADINIZMI?

• HER ZAMAN BU SORUNU YAŞIYORUM

OY: 373 50,6%
  • HİÇ BÖYLE BİR SORUNUM YOK

OY: 123 16,7%
  • ARASIRA BU SORUNU YAŞIYORUM

OY: 241 32,7%

• Ankete Katılan
    737
çıkmak zorundayım aletin adını tam hatırlayamadığım için vermek istemedim bir yanlışlık olmasın diye adı magic li bişeydi servisimiz kalkacak 15 geçe toparlanıyorum.yarın burdan yazıcam bikeder olmazsa merak etme ne yapar eder yazarım... bulman zor ama ....
internetten bakıyorum ama bişey bulamadım magic masaj aleti diye sorgullattım bildiğimiz masaj aletleri var

yani evet, orgazm olamama konusunda psikolojik sıkıntıyı aşmak için mastürbasyon yapmak en önemli çözüm bence.

eşimden ayrıldıktan sonra aynen böyle bir sıkıntı çekmiştim

yani evet, orgazm olamama konusunda psikolojik sıkıntıyı aşmak için mastürbasyon yapmak en önemli çözüm bence.

eşimden ayrıldıktan sonra aynen böyle bir sıkıntı çekmiştim

orgzm olamama konusunda mastürbasyon yapmak psikolojik sıkıntıları aşar diyorsunuz ama malesef bende olamıyorum sanırım bende de anorgazmi sorunu var

ya ayıp bişey değilse bana da yardımcı olabilirmisiniz? ben bu sitede hep bakıyorum mesajlara kimse net bir şey anlatmıyor nerdeyse dalga geçiyorlar soran sorduğuna bin pişman oluyor.
ben eşimden ayrı yalnızım ve orgazm olamama gibi bir sorun yaşıyorum psikolojik olarak çok etkilendiğimi düşünüyorum belki bu konuya bir çözüm bulursam rahatlıycam. psikoloğa gittim bana mastürbasyon yapmamı önerdi, diyemedimki nasıl yapıp orgazm olucam diye
:cry:salak durumuna düşmemek için, deniyorum başaramıyorum. canlısı olmadığı için internetten sahtesini aldım gene olmuyor gene olmuyor. burada okuyorum çeşit çeşit klitoral mi vajinal mi hangisi nasıl oluyor kafam karıştı her kafadan bir ses çıkmış çok kötü durumdayım tanıdığım kimseye de böyle bir konuyu soramamki öfff.

ordamısınız bilmiyorum ama masaj aletinin adı hitachi magic wand üstünde bu şekilde yazıyor fotoğrafını da becerebilirsem yükliycem.

ksura bakmayın 10 gün falan oldu özgecan olayı falan derken bu tür konulara girmek ne derece doğru olurdu.

ordamısınız bilmiyorum ama masaj aletinin adı hitachi magic wand üstünde bu şekilde yazıyor fotoğrafını da becerebilirsem yükliycem.

ksura bakmayın 10 gün falan oldu özgecan olayı falan derken bu tür konulara girmek ne derece doğru olurdu.

hitachi magic wand hv-250r diye geçiyor cihazın etiketinde bilginize,

konudan biraz uzak kaldık ama kusuruma bakmayın..

hitachi magic wand hv-250r diye geçiyor cihazın etiketinde bilginize,

konudan biraz uzak kaldık ama kusuruma bakmayın..

titreşimleri çok güçlü olduğu için baştan ilk zamanlar iç gıcıklaması gibi gülesin geliyor

hoş gülsek ne olurki, sonra tabi zamanla alışılıyor.

evet vibratör değil,

yani içine sokulmuyor dış yüzeyden değdiriliyor

ve En Büyük TÜRKİYE:KK68:

titreşimleri çok güçlü olduğu için baştan ilk zamanlar iç gıcıklaması gibi gülesin geliyor

hoş gülsek ne olurki, sonra tabi zamanla alışılıyor.

X