orgazm aşısı G noktası dr. pelin ilbeyi

4 5 yıl önce duymuştum bu aşıyı. 4 yıldır senede bir yaptırıyorum. Bu konuda çok mutlu oldum. Hayatım değişti diyebilirim. Bu tarz bir sorununuz varsa tavsiye ederim.
Merhaba, vajinal orgazm olamıyorum. g-Shot uygulaması bu sorunu çözmeme yardımcı olur mu? Yaptıran biri olarak size sormak istedim.

kız burda okudum ve bir ay önce yaptırdım.. şöyleki.. önce bir şiş şiş elime geldi ve ilk 3-5 ilişkide girişte ağrı oldu. bebe yağı kullandım. sonra gerek kalmadı .. şunu söylim.. gerçekten değişik bir şeyler oluyor.. hoşuma da gitti... pişman değilim.. ben biraz fantazi amaçlı yaptırdım.. baya değişik hisler oluyor. ama 6-8 ay sonra tekrar gerekir dedi doktor

kız burda okudum ve bir ay önce yaptırdım.. şöyleki.. önce bir şiş şiş elime geldi ve ilk 3-5 ilişkide girişte ağrı oldu. bebe yağı kullandım. sonra gerek kalmadı .. şunu söylim.. gerçekten değişik bir şeyler oluyor.. hoşuma da gitti... pişman değilim.. ben biraz fantazi amaçlı yaptırdım.. baya değişik hisler oluyor. ama 6-8 ay sonra tekrar gerekir dedi doktor

Daha önceden orgazm olabiliyor muydunuz? Ben olamıyorum. Bu aşı ile orgazm olunur mu?

Merhaba, vajinal orgazm olamıyorum. g-Shot uygulaması bu sorunu çözmeme yardımcı olur mu? Yaptıran biri olarak size sormak istedim.
Merhabalar.G shot dolgusunu yaptirdiniz mi merak ettim.Ben de cok istiyorum.Islem sonrasi yorumunuzu duymak isterim

Arkadaslar bu islemi yaptiran sayisi cok az zaten.Lutfen yaptiran varsa memnuniyet yada memnuniyetsizligini aktarsin biz de bilgilenelim.cok kararsizim cunku

X