Organik Ve Doğal Ürünlerim Var

sey_renin yolladıkları geldi.
hepsi çok güzel ellerine sağlık kendisine teşekkür ediyorum
keçiboynuzu pekmezi aldım ben mükemmel.pestillerimde öyle eriştem ve bulgurumda çok güzel buğün akşama pişireceğim :)

bu arada kuru fasulye nohut gelince bana da haber ver .

sevgiler ellerine sağlık

kargoda az tutmuştu 8 tl bilginize

anladım seyrencim eğer sanad sıkıntı olmazsa bi arada turşu isteyebilirim: )
salatalık havuç lahana ve fasülyeden oluşan: )))
meşhur pestilin beni meraklandırdı bana da yarım kilo kadar yaparsan sevinirim,onuda ekleyelim siparişime: )

sey_ren cim mantını bugün pişirip misafirlere ikram ettim.Çok beğendiler.Ev mantısı olduğu belli oldu hemen:)Ellerine sağlık.

Tamam canım tabiki neden olmasın.Sen nasıl istediğini yazarsan ben yapınca sana adres için mesakj atarım.
*Şekli nbasıl olsun yüzük mü yoksa muskamı
*Salça soğan karabiber istermisin
*Dana etimi olsun kuzumu.
Özellikle olsun veya olmasın dediklerini yazarsan yaparım canım.Kapıda olur elbette ama bunu online yapan ve postaneye gidenler için çok fazla kullanmak istemiyorum.Zamanla maliye fatura kesmemi isteyebilirmiş..Sonuçta benim işyerim yok :44: ve evimde yapıyorum ya sıkıntı olurmu bilmiyorum.Ama sen kapıda yapabilirsin canım sıkıntı yok.Sevgiler.

Çok sevindim canım.Birde Turkuazımın marmelatı eline geçse çok sevineceğim.
Afiyetle yersin inşallah canım.Beğenmeniz benim için çok önemli.Beğenmediğiniz yada şöyle olsun dediğiniz birşey varsada yazabilirsiniz.Kendimi o yönde geliştiririm.
Bakliyat gelirse haber veririm canım.Allaha emanetsin.

önce elimdeki akrgoları yollayayım canım,o arada turşu sıkıntı olmazsa kargoda yaparım canım sorun değil.Meşhur pestile ara vermiştim ama Adana poyrazlı eğer yapabilirsem 10 kilo daha yapmayı istiyorum söz vermiyorum ama yaparsam listedesin.
Kargonu yollayınca carcur eriğinden olandan yollayacağım sana merak etme

Şöyle yollayacağım hazır olan vede hazırlanacak siparişlerimi yazayım eksik fazla varsa ona göre düzelteyim canlar.

KAZEN

*1 kg pestil
*1 kg pekmez(harnup)
*2 bağ adaçayı
*2 bardak sumak
*2 bardak nane
*Domates kurusu

SAİKİNG

*2 kg pestil
*1 kg biber salçası
*1 kg ince bulgur

BOREAS

*5 adet yufka
*1 kg pestil
*1 kg mantı
*1 kg pilavlık bulgur
*1 kg erişte
*1 ip patlıcan kurusu
*500 gr yarma
*500 gr ceviz
*Domates kurusu
*2 kg bamya

CİVCİVV

*1 ip biber dolmalık
*1 ip patlıcan
*Kurutulmuş yeşil fasulye
*1 kg domates salçası
*1 kg biber salçası
*1 kg pilavlık bulgur
*1 kg zeytinyağı
(500 gr pestil)

CİNCİKK

*1 kg isot
*Yemeklik kurutulmuş biber
*1 kg erişte
*2 bardak harnup pekmezi

SEVCAN62

*1 kg pestil
*1 kg biber salçası
*1 ip patlıcan

OKYPETE

*1 ip patlıcan
*1 ip biber
*1 kg mantı
*1 kg biber salçası
*1 kg domates salçası
*2 bardak sumak
*1 bardak nane

GAMZE75

*1 ip bamya kurusu
*1 ip patlıcan
*1 ip acı tatlı karışık dolmalık biber
*1 kg erişte
*Domates kurusu

SİPARİŞLERİ HAZIR OLANLAR

*Kazen
*Sevcan62
*Saiking
*Gamze75

SİPARİŞİNDE EKSİĞİ OLANLAR

*Okypete (Mantı)
*Boreas (Mantı)
*Cincikk (İsot)
*Civcivv (Kurutulmuş fasulye)

SİPARİŞLERİ KARGOYA VERİLENLER

*Yunlu
*Ferideei
*Turkuaz
*Elif

Canlar şu an itibari ile ERİŞTE VE PESTİLE ARA VERDİM.Elimdekileri yolladığımda erişte alabilirim yine pestilde tekrar yapacağım ne kadar çıkarsa yazarım.Çünkü Elossam,EslemLiva,Civcivv bekleyenler arasında.İnşallah yetişirde bu yıl pestil isteyen herkese yollarım.

Cnm gonderdıklerın bana ulaştı çoktan ama yazma imkanım olmamıştı hepsi çok güzeldi cnm ... Erişteden hemen Ogün yaptım yarısını :) eşimle ikimiz bir oturuşda yedik ...ben soslu makarna gibi yaptım ... Ada çayınızda çok beyendim ... Acı değil kesinlikle sağolun cnm )

canm seklini normal mantı gibi değilde bu iki şekildemi yapıyosun??
normal mantı gibi yaparsan daha iyi olur ama öyle olmazsa yüzük olsun..
dana veya kuzu farketmez ikisinide yiyoruz sence hangisi güzelse sen sec
canım köyeden annemlerlesalça ıvır zıvır bütün malzemeleri yapıyoruz şimdilik ihtiyacım yok ama cok teşekkür ederim

seyrencim sanırım marmelatta vardı listende acaba hangi meyvalardan yapıyosun öğrenebilirmiyim..
ödemeyide o zaman eft yapmaya calışırım merkeze gidip canım sıkıntı cekmeni istemem

Canım istediğin şekilde yaparımda salça soğan istermisinden kastım mantının içine idi sanırım sende Okypete gibi sade istiyorsun ben sade yapacağım sanada istediğin kadar.
Marmelat şu an üzüm,şeftali,erik var meyve olarak bunlardan yapıyorum canım.Üzüm çekirdekli siyah üzüm belki yemeyen olabilir o yüzden isteyene onuda belirtiyorum.

Afiyet olsun canım.Kalan eriştende hazır ben yollayacağım zaman haber ederim veya ne zaman istersen yollarım canım.Adaçayı gerçekten çok güzel bilinenden çok daha lezzetli ve kokusu da çok güzel.

Evet cnm çok beyfendim ada çayını şimdilik beklesın bi sıparışler olurmu cnm ...bi tatıl durumu var memlekete Ekim'in birinde evime dönücez tekrar ... Ozaman salçalarıda eklerız

Seyren hanım 1 demet adaçayı listeye ilave edermisiniz.
Ödememi hemen yapabilirim ama kargo için benden haber beklerseniz sevinirim.

Son düzenleme:
ayy yanlış anlamısım özür dilerim
sade olsun canım salçalı olmasın..
bide bahart katıyomusun kıymaya kimyon karabiber hafif acı gibi eğer katmıyosan bana bu üçünü koyabilirsin canım katıyosanda hangisini istersen onu kat..
şekli eger olursa dediğim gibi normal mantı şeklinde daha cok memnun olurum ama dersenki sade yaptıgım kızlar söyle olucak onları yaparken sanada onlar gibi olsun dersen sen bilirsin canım hiç farketmez nasıl kolayına geliyorsa..
ayrıca yarım değil 1 kilo olsun mantı
hmm marmelatlar içn o değilde kızılcık diyolarcanım biliyomusun belki sizde başka bişeyde derler işte onun marmmelatı varsa ondanda alayım dicektim canım o yüzden sordum

canım bu cevizli sucuktanda yarım kilo yaparmısın şimdi baktım pek hoşuma gider çok severiz yarım kilo yaparsın sonra durumagöre tekrarda isteyebilirim

Birtanem benim, benim siparişler tamamdır. Eksik yok Mantıyı da annem bizimkini salçasız yaparsa daha iyi olur dedi Öptüm seni

Evet cnm çok beyfendim ada çayını şimdilik beklesın bi sıparışler olurmu cnm ...bi tatıl durumu var memlekete Ekim'in birinde evime dönücez tekrar ... Ozaman salçalarıda eklerız

Tamam canım sen ne zaman dersen ben o zaman yollarım

Seyren hanım 1 demet adaçayı listeye ilave edermisiniz.
Ödememi hemen yapabilirim ama kargo için benden haber beklerseniz sevinirim.

Teşekkür ederim canım sagolasın,listen hazır sen adres verdiginde yollarım ben

Tamam canım sen nasıl istersen ben öyle yaparım,kızılcık evet var ama yaylada köyde kalmışsa getirtirim ve havalar iyice sogusun öyle yollayayım çünkü Turkuazım aldı kargoda tam akşılik oldu 5 günde eline geçince malesef katkıda olmayınca bozulmuş hem ona hem size havalar soguyunca olursa yollarım tatlım

hoyttttt sırada benim siparişler....

Kazen kargonuz bugün itibari ile kargoya verilmiştir teşekkür ederim.

canım bu cevizli sucuktanda yarım kilo yaparmısın şimdi baktım pek hoşuma gider çok severiz yarım kilo yaparsın sonra duruma göre tekrarda isteyebilirim

Tamam canım listeni aldım.
*1 kg mantı
*500 gr cevizli sucuk

Birtanem benim, benim siparişler tamamdır. Eksik yok Mantıyı da annem bizimkini salçasız yaparsa daha iyi olur dedi Öptüm seni

Canım seninde herşeyin hazır sadece mantıyı dediğin gibi yapacağım kısmetse çarşamba kargoda olur.Sevgiler hayatım.Bu arada paşa nasıl :)

SAİKİNG Siparişlerin bugün kargoya verildi canım.

KIZLAR BU ARADA Adres,ad soyad verirken telefon numaralarınızı da yazarsanız kargonuz yola çıktığında takip numarası telefonunuza mesaj olarak geliyor hem ulaşmanız hemde takip etmeniz açısından sizin adınıza kolaylık olur.Bazen vermek istemeyen arkadaşlarım oluyor haklı olarak ama verirseniz ben kargo kağıdına yazıyorum size kolaylık olur..BİLGİNİZE...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…