Organik Ve Doğal Ürünlerim Var

canım merhaba, tşk ederim. eline emeğine sağlık.
ama beni mahcup ettin valla.hiç gerek yoktu. eminim hepsi çok güzeldir.
hakkını helal et.

Seninde yüreğine sağlık canım inşallah beğenirsin.Benden yana hakkım helali hoş olsun.Sizde beğenir hakkınızı helal ederseniz daha ne isterim.

Mesaj sayını şurada dolduruver canım sende

http://www.kadinlarkulubu.com/geyik...si-doldurmak-isteyenlerin-paylasim-alani.html

*Resimde gördüğün bamyalar tamamsa kilosu 60 tl ama sen kaç liralık istersen ben sana yollayacağım canım.1 kg bamyadan yaklaşık 250 gr falan çıkıyor sen 10 liralık alsan bir sürü olur canım.
*Biberleri istediğin şekilde yollarım sıkıntı etme sen
*Ödeme işini siparişlerin hazır olduğunda ben sana özelden atarım canım.

canım mantın yaşmı yoksa yaptıktan sonra fırınlayıp kurutuyomusun??

çok teşekkürler..dolduruvereyim mesaj sayımı :))) 10 liralık yeter diyorsan yeter..zaten tek başıma yiyeceğim :))

canım mantın yaşmı yoksa yaptıktan sonra fırınlayıp kurutuyomusun??

Canım Adana içi isteyen olursa yapıp havadar yerde kurutup aynı gün teslim ediyorum,şehir dışı olunca fırınlayıp 1-2 saat serin yerde muhafaza edip sonra temiz beze sarıp dolapta kargoya verene kadar muhafaza ediyorum..

Kızlar sevgili Kazen'e yollayacağım pestiller.Size resmini ve pestilin son halini göstermek maksatlı kutulardan birini al gel dedim kızıma oda Kazen'in pestil kutusu çıktı.Herkese sergileyeyim şööyle.
Pestilimizin bitmiş hali budur.Kırmızı 2-3 yaprak kalmıştı onlarıda ekledim sizinkiler koyu renk olanlardan tadı aynı sadece eriklerden dolayı renk farkı var bilginize.

Eklentiler

• $1.jpg
    99,7 KB · Görüntüleme: 18
  • $2.jpg
    99,9 KB · Görüntüleme: 23
  • $3.jpg
    110,2 KB · Görüntüleme: 25
  • $4.jpg
    94 KB · Görüntüleme: 19

eline sağlık ne güzel görunuyorlar yalnız bukadarı çok değilmi

Kızlar bunlarda kışlık konserve domateslerim.Şu an 30 kavanoz var elimde isteyen olursa özel kargo ile yollayabilirim.Çünkü PTT kargo almıyor malesef.Kavanozlar ve kapaklar yenidir.1 kg lık kavanoz (darası hariç) yaklaşık 1.300 gr domates almaktadır.Kapakları kapanmadan evvel üzerleri zeytinyağı ile kaplanmıştır.İsteyen olursa kavanozu 5 tl dir.

Eklentiler

• $5.jpg
    42 KB · Görüntüleme: 19
  • $1.jpg
    41,5 KB · Görüntüleme: 19
  • $2.jpg
    42,9 KB · Görüntüleme: 20
  • $3.jpg
    49 KB · Görüntüleme: 19
  • $4.jpg
    38,6 KB · Görüntüleme: 20
Seyrenciğim kardeş , sana hani , erik pestili yapıcım demiştimya yaptım da daha iki gün oldu kurumadı pek , Güneş'te yok ki kurusun zavallı ,,, neysem , inşalllaaaah güneşler geri donerde banada yaparsın şu pestılden cnm bak aklında bulunsun ısrarla istiyorum ona göre 2 kilo olsun hatta :) ah ah yazın başında yapsaydım kuruldu belki

Bu aradada kavanozlar çokguzel görünüyor cnm ... Ellerine sağlık ... Ben çok seviyorum bu domates konservelerini ... Kışın çok pratık oluyor ... Hatta yazdan baya yapıyorum ... Kışın salça kullanmaya bile gerek kalmıyor .. Ayrıca senın domatesler daha organiktir

canım ben aslında istiyorumm ama kuru mantı sevmiyorum hani fırınlıyorum diyosun ya iyice kuruyomu marketlerde kuru satılanlar gibi yoksa tam öyle olmayıp sıcak suda pişince yine yumusacık taze gibimi oluyo :44:
cok soru sordum kusura bakma
ayrıca malesef adana dısındayım canım

Canım yine yaptım biraz eğer sana tam çıkarsa aklımda Eslem Liva ve Elossa da istiyor ayarlayım artık ne çıkarsa yollayacağım inşallah.
Bizim bu aralar Adanada kuru poyraz çıktı maşallah çok çabuk kurudu.Ama az faan yapmıyorum ben işte beklemek sorun oluyor 30-40 erikten yapıyorum
Seninki az canım nemini çektiğinde şöyle bezi havaya kaldır sarkma dağılma yoksa maşa ile(mandal)ipe tutur havalansın hemen kurur.Masa gibi birşeyin üstüne koymuşsan nemi çekmeyeceğinden kuruması zor olur ona göre.En azından öyle birşeyin üstünde ise altına kalınca bir kilim veya bez sermeyi ihmal etme.

Sağol canım burada 100 kavanoz istedi biri ama sizin siparişleri halletmeden onu sıraya bile koymadım.Kışın herşeye kullanabilirsin biz en çok çiğ köfteye kullanıyoruz mükemmel oluyor.Bu arada benim oğlan hala parayı çıkarmadı yahu:26:

Ben ürünlerime neden organik diyorum canım.Çoğu köyden ve yayladan geliyor.Oraların havası suyu yeter zaten.Birde geneli akrabalarımdan onlar kendiler yemek için yetiştirdiklerinden sadece hayvan gübresi kullanıyorlar.Yakınlarda tereyağım gelecek kokusunu bir duysanız dün numune getirttim biraz.Marketlerdekilerle karşılatırdığınızda anlarsınız ancak.Yakında kuru fasulye ve nohut gelecek öyle bildiğiniz koca koca nohutlar fasulyeler değil ilaç atılmamış tamamen doğal yetişmiş küçük küçük ama lezzeti herşeye değer.Bakalım ne kadar gelecek ona göre yazacağım var veya yok diye
Domatesleri imkanım olsada gitsem yerinde çeksem.Üzümleri falan mutfağımda paylaştım kirazlar aytnı keza görebilirsiniz oradan.

http://www.kadinlarkulubu.com/yemek-tarifleri/593528-sey_renin-mutfagi-43.html#post31811053

Canım ben iyice kurutmuyorum,çünkü piştiğind eo lezzet yok oluyor.Elif ablacıma yolladım beğendi.Rengi dönmeden fırından çıkarıyorum ve serin yerde normal kurumasını sağlıyorum.Fırınlamadaki maksat yapışmasını ve etin tümden çiğ kalmasını engellemek.
Soru soracaksın ki sende kendini rahatlatacaksın canım sıkıntı yok.Ben geç cevap veriyorum işte koşturmaca içinde.Sizi bekletiyorum yani.
Geçen Elif ablama yaptığımda kendimede yaptım biraz ve fırınladım sıcak suda pişirdiğimde normal mantıdan farkı klamdı.Ama güvenemiyorum vede istiyorum dersen sana yarım kilo yapayım bak duruma göre.Veya bekle Okypete'ye yollıcam onun yorumuna göre tam karar verirsin olmazmı.
Ve hafta sonuna varmadan Boreasa yollıcam kısmetse canım.Onların düşüncelerini bekle derim.

hoyttttt sırada benim siparişler....

Evet pazartesi kısmetse sevgili Kazen,Okypete,Cincikk,Saiking,Sevcan62 ve Gamzenin siparişleri var yollanacaklar listesinde.
Boreasım da perşembe cuma olur sanırım.Durumuna bağlı bacımın.

seyrencim turşuda kuruyor musun :26:

Yapmaya yapıyorumda kargodaki arkadaşlar rüşvet istediler.Onlarda pestil istiyorlar artık sizin pestillerden feda edeceğim.Biri çikolata gibi olmuş dedi.Artık napım götürücez biraz.İsteyen olursa ve kargo evet derse bilgi veririm canım.
Bu arada fasulyelerin bekleniyor hayatım.

Aaaa, benim hiç aklıma gelmemişti haftaya doğum yapacağımı düşünürsek, ben bu sene yapamam ama Ptt Kargo da kabul etmez... Bakalım sağ kolumuz olan sey_ren ne cevap verecek?:26:

Canımcım benim aklıma geldide kargo sorun işte yoksa elimden geldiğince isteklerinizi yaparım ben.
Ay sağ kolmuş canım benim yaaa güzel yürekli bacım.

canım o zaman yarım kilo alayım ben hem kendim denediğimde daha iyi olur..
ona göre biraz daha alırım olmazmı
sen tamam dersen adresi yollarım..
bide burdan eft yapabilcem bi yer yok ilçedeyim ben ama okype sormustu kapıda ödeme diye olmazsa öyle yapalım bizde senin için sorun olurmu:44:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…