Opudan sonra cinsellik

gzemmelsa19

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2024
5
-5
28
Merhaba arkadaşlar,
Ben tüp bebek tedavisini devlette görüyorum ve malesef doktorla pek görüşemiyoruz muayene ve işlemlerde görüşebiliyoruz . Dün benim yumurtalarim toplandı opu oldum ve bugun biraz ağrım var kanamam yok . Benim 10 cm cikolata kistim olduğu icin embriyolar transfer olmayacak , regl olunca gidicem ve 3 aylık menopoz ignesi olucamm ve kisti baskilayacaklar önce. Asıl sorum şu, opudan ne kadar süre sonra cinsel ilişki serbest oluyor. Doktorlarıniz bu konuda kaç gün söylüyor bilgisi olan var ise paylasabilir mi

Opudan sonra adet oluyorsunuz zaten benim doktorum herhangi bir yasak koymadı

Merhaba, opudan 4-5 gün sonra ben hemen adet olmuştum sonrasında herhangi bir kısıtlama getirmemişti doktorum. Gebelik elde etme ümidiyle devam etmiştik biz. Transfere kadar herhangi bir yasak yoktu

Ben adet olmadim daha dun opu oldum o zaman adet olana kadar beklemelimiyim , hasir yumurtalarim verimliyken belki olur ümidim var benimde , cunku hastaligimin 2.gunu beni menopoza sokucaklar igne ile

Ben adet olmadim daha dun opu oldum o zaman adet olana kadar beklemelimiyim , hasir yumurtalarim verimliyken belki olur ümidim var benimde , cunku hastaligimin 2.gunu beni menopoza sokucaklar igne ile
Ama yumurtalar toplandı adete kadar dollenecek yumurta yok ki.

Bize üç beş gün yasak demişti ki zaten adet oldum ve sonrasında herhangi bir yasak olmamıştı

Ben dün opu oldum.
3 gün ilişki yasak dediler

Dün opu olduysanız zaten döllenecek yumurtalar toplanmış demektir, bebek olması için diyorsanız ilişkinin bir anlamı yok yumurta yok çünkü. Bir de yeni ameliyat oldunuz birkaç gün dinlenin canınız acır zorlamayın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…