Ooooof...Bu kilo takıntım...

Mesela sabah her şey mükemmel gece yatmadan süt ile kurabiye yiyip yatıyorum.

Sabah kalkınca nedennnnnnn???? :))

Gün içinde kendimi aç bırakıyorum gece film izlerken vs çok yiyorum.
Benimde gün içinde birşey yemek hiç aklıma gelmez ne kadar kötü bir alışkanlık aslında yaaa...

Yapmayanda var youtubeda Karatay yapan bir kız var çöp gibi oldu biraz yürümüş yaptığı şey bu

Karatay beslenmesini uygulamak kolay değil yalnız. Hiçbir paketli gıda yemeden, şekeri tamamen keserek beslenildiğinde zayıflamak olağan. Hareket de etmiş uygulayan kişi. Vücudu da müsaittir. Herkes aynı değil. Senelerce yerleşmiş bir fazlalık varsa kardiyo yapmadan incelmek çok zor. Sarkmalar yaşanması da muhtemel. Sağlıklı bir besin düzeni ve jillian michaels programlarıyla bir ayda çok rahat toparlanır vücudunuz. Her yapmadım diyene de inanmayın, bazı insanlar sınava hiç çalışmadım diyip 100 alan öğrenci gibi oluyor. Emin olun 5-6 km yürümüştür her gün.

jillian ı yapabilen babayiğit boğazını tutmasada olur bence:))

Demek ki yeterince kilo vermek istemiyorsan çok istesen bugun başlar azimle devam edersin canım çokta takılcak bi durumda değilsin şimdilik ama artık dur deme vakti bence senin için :)

Demek ki yeterince kilo vermek istemiyorsan çok istesen bugun başlar azimle devam edersin canım çokta takılcak bi durumda değilsin şimdilik ama artık dur deme vakti bence senin için :)
Bu yorumu 3 yıldır güzel bi vucuda hayran olarak bakan ve tam 1 aydır diyet ve spor yapan bi kadın olarak yazıyrm tam 4 kilo verdim şuana kadar 6 kilom kaldı şuan

Mesela sabah her şey mükemmel gece yatmadan süt ile kurabiye yiyip yatıyorum.

Sabah kalkınca nedennnnnnn???? :))

Gün içinde kendimi aç bırakıyorum gece film izlerken vs çok yiyorum.
Bende senin gibiydim hep diyet yapıyor zannediyordum kendimi aç kalıp akşam ne varsa yiyordum televizyon karşısında bi diyetisyene hittim iki ayda 14 kilo verdim sizd gidin lütfen kendinize eziyet etmeyin

Sen ne ara hamile kaldın da çocuk doğurdun ya? Hani çocuk istemiyordun? Onlara torun vermeyecektin? Bu arada ben de sezeryan oldum göbeğim dümdüz 40ım çıkmadan 20 kilo verdim çünkü hiç iştahım yoktu. Oğlum 25 günlükken sünnet yaptırdım ordaki hemşireler bu çocuk sizin mi maşallah hiç siz doğurmuş gibi durmuyorsunuz diyordu :) ama dediğim gibi benim hiç iştahım yoktu hep su içiyordum.

He tamam ben yanlış anlamışım: “sanki yeni lohusa kadın gibiyim” demek istemişsin :)

Emek olmadan yemek olmuyor yav. "Ayyhh ben hiç kısmadım yememden şekerim her şeyi yedim, spor da yani akşamları yürüdüm sadece bakın ne kadar fitim" diyen manken bozuntularını pek sallamamak lazım. Sağlıklı beslenme konusunda öğüt veren, Youtube'tan kendini sağlıklı yaşam gurusu ilan eden o ablaların çoğu bulimik. :/

Haklisin.
Herseyi yiyorum ama kilo almiyorum diyenlerin porsiyonlarina bir bakin isterseniz

Onlar kendilerini yemek yiyor zannediyorlar halbuki resmen kokluyorlar o kadar
Varsa da 1000 de 1 cikar.

Benim de bir arkadasim vardi ..ay yiyorum almiyorum..derdi tanimayanlara.
Halbuki;
1 lahmucunun yarisini bile yiyemez..ay patlicam simdi cok doydum .der kalkardi masadan.
50 kilo falandi

Yani yemiyorlar acikcasi
Yemiyorlarrrrr

Belki insülin direnciniz vardır dahiliye doktoruna gidin isterseniz tahlil yaptırın.Ben ilaç kullandığım için 30 kilo aldım, şekerli yeme ihtiyaciniz fazla mı, akşam yemeğinden sonra uykunuz geliyor mu?.Bende olan şeyler bunlar kullandığım ilaca bağlı olarak yakında şeker hastası olacağım diye korkuyorum

Dogru ama bole olanda var ciddiyim.

Genetik bazi seyler bazi seylerde gebelikten gebelige degisen bi durum. Ama normal yiyosun ve eski kilona 40 in cikmadan dusuyosun. Kendim yasamasam inanmazdim. Diger ikisinde 6-9 ay surmustu eski kiloma donmem mesela. Allah herkesin gonlund gore versin. Hersey kilo degil saglik daha onemli