Ooooof...Bu kilo takıntım...

İftarda önümüze iki dolma koydular diye şikayetleniyordu eee öyle yapınca zayıflanıyor işte. Tereliye gibi dört başı mamur etlisi sütlüsü iftar yemekleriyle olmuyor bu iş. Bi de zayıflar sinsi oluyordu di mi bunu da düşün tereliye
O dolmayı yapan kaynanam ve obez kendisi babasıda zayıf değil normal zaten.Doğru zayıflık sinsilik yapıyor ben kilolu iyi kalpli kalayım :)

Sabah 2 yumurta +1 kaşık yulaf ezmesi
Öğlen-aksam 150-200 Gr et, tavuk, ya da balık, yanında sebze haşlama ya da fırın
Aralarda bol bol limonlu çay, filtre kahve, şekersiz icemiyorum tatlandirici kullandım.
Böyle 2,5 ayda 11 kilo verdim
Daha da vermek istiyorum ama bir aydır hiç motive olamıyorum.Hep açım sanki

Sabah 2 yumurta +1 kaşık yulaf ezmesi
Öğlen-aksam 150-200 Gr et, tavuk, ya da balık, yanında sebze haşlama ya da fırın
Aralarda bol bol limonlu çay, filtre kahve, şekersiz icemiyorum tatlandirici kullandım.
Böyle 2,5 ayda 11 kilo verdim
Daha da vermek istiyorum ama bir aydır hiç motive olamıyorum.Hep açım sanki
Sağolasın paylaştın Allah yardımcın olsun irade zor iş o psikoloji bile çok fena.

Konu geçmişte kalmış ama görünce yazayım dedim:) youtube’da erdem taşkınsu’nun bilinçli kilo verme meditasyonu var, kilo vermek kafada bitiyor ve bu meditasyon süper motive edip inandırıyor zayıflayacağına, denenmiştir:) birde ‘stepper’ diye bi alet var fiyatı da uygun dışarda yürüyüş yapamayanlar için evde çok kullanışlı tw karşısında sıkılmadan yapılabilir bence bi araştırın onu da. Bol şans:)