onu bulabilir miyim?

emelly9

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Mart 2017
2
1
26
Merhaba arkadaşlar öncelikle size meseleyi anlatayım. Ben Türkiye'de yaşıyorum ve bir süre önce buraya iş için gelen bir modelle tanıştım. Kendisi hem model hem de personal trainer'dı. Kendisi Amerikan ama Türkiye'de olduğu sürece görüşmeye başladık. Yaklaşık 2 ay gibi bir süre burada kaldı ve bu süre zarfı içerisinde yakınlaşmıştık. Bazı özel anlar paylaşmıştık ama düşündüğünüz kadar özel değil:) Herneyse burada kullandığı hat ile Amerika'da kullandığı hat farklı olduğu için ve benimde hiç aklıma gelmediği için Amerika'ya döndüğünde telefon numarasını bilmiyordum. Ama neyse ki bana skype adresini vermişti. Daha sonra kendisi Amerika'ya döndüğünde Skype üzerinden konuşmaya devam ettik hemde uzuuun bir süre. Sanırım kendimi çok kaptırmıştım bilmiyorum ama gerçekten aşık olduğumu hissetmeye başlamıştım. Ama size nasıl söyleyeyim dediğim gibi modeldi ve haliyle gerçekten çok yakışıklıydı yani etrafında bir sürü kız olan birisi. Neyse ben bir gün kıskançlık krizine mi girdim noldu bilmiyorum ama kendisiyle kavga etmeye başladım ve bana iyi gelmediğini söyledim. Beni asla üzmek istemediğini söyledi ve beni unut diyerek her şeyi sildi. Bilirsiniz Skype ta karşıda ki mesajları falan sildiğinde sizde de siliniyor. Bende o anın etkisiyle arkadaşlıktan falan çıkardım ve bitirdim dedim kendimce. Ama aradan 2 gün geçti ve onu çok özlediğimi fark ettim, gerçekten çok nazik anlayışlı birisiydi, bir sürü plan yapmıştık 2 ay sonra tekrar gelecekti ve bende yükseklisans için Amerikaya gidecektim.. sonra Skype'a geri dönüp kendisine mesaj attığımda geri dönüş alamadım çünkü aradan 2 gün geçmişti ve bana mesajları neden sildiğini sorduğumda arkama bakmamak için yoksa çok zorlanırım demişti. Sanırım Skype'ı kullanmayı bıraktı. Şimdi asıl soruma gelelim neredeyse 2 ay olacak hala unutamadım kendisini. Birlikte çok güzel anlar yaşamıştık ve onu hala seviyorum, bilgisayarımda kalan bir fotoğrafını gördüm geçen gün ağlamaya başladım. Sanırım gerçekten aşık olmuştum ilk defa birine karşı böyle hissediyordum. Yabancı olduğu için kendisinin soyadını hatırlayamıyorum ilk tanışmamızda söylemişti bir daha da konuşmadık bu konuyla ilgili. Onu nasıl bulabilirim? Daha doğrusu onu bulabilir miyim? Sadece oturduğu eyaleti, adını, mesleğini biliyorum ve elimde 2 fotoğrafı, 1 videosu var çünkü diğer her şeyi sinirle silmiştim... Onu unutmayı çok denedim ama başaramadım artık rüyalarıma bile giriyor takıntılıymışım gibi Umarım sıkılmadan okumuşsunuzdur çünkü daha kısa yazamadım neler hissettiğimi anlayabilmeniz için anlatmam gerekiyordu, şimdiden teşekkürler

Fotografini internette goruntulu aramayla aratin adi cikar belki

Fotografini internette goruntulu aramayla aratin adi cikar belki
denedim ama elimdeki fotoğraflar bana anlık attığı fotoğraf olduğu için internette olmasına imkan yoktu zaten. Keşke modellik fotoğraflarını silmeseydim o zaman kesin bulurdum

linkedin de ara skype adresini google da ara ne bilim türkiyede katıldığı organşzasyon firmalarını arayıp ismini iste. ben olsam 24 saat içinde çoktan bulmuştum :)

denedim ama elimdeki fotoğraflar bana anlık attığı fotoğraf olduğu için internette olmasına imkan yoktu zaten. Keşke modellik fotoğraflarını silmeseydim o zaman kesin bulurdum
Aa alintinizi yeni gordum. Olsun yinede aratin belki modellik fotograflari cikar onlarla tekrar aratirsiniz.
Skypede hesabinin ismi falan gorunmuyor mu
Birde Turkiye'de calistigi firmaya gidip sorun

faceye gir sadece adini yaz ve yasadigi yeri yaz cikan sonuclara tek tek bakacaksin :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…