ondan hoşlandığınızı nasıl belli edersiniz

sanat

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Mart 2008
589
3
her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır. baktım böle bi konu bulamadım açiyim dedim.:asigim::icecream:

ben şahsen, birinden hoşlandıysam ama gerçekten hoşlandıysam tavlamadan geçmem.
şimdi çok sevdiiim canım sevgilimi öyle tavladım. kendisini beğendim. kızlarla iddiaya girdik 1 haftada tavlarım diye.
ben onu tavlayana kadar o beni tavladı.
ben direk facebook msn çalıştım. gece 2 lere kadar sohbet ettik. aynı okuldayız zaten
sona bide aynı kurstaydık. zaten orda tanıştık.
derken kurs çıkışı bi planın varmı dedim yok dedi o zaman gel dedim bi yerlere götürdüm sohbet ettk. sonra ertesi gün buluştuk sonraki gün eee ne zaman çıkma teklifi etceksin bekliyorum artık onu da ben etmeyim dedim.
çıkma teklifi etti. kabul etmedim:KK70: biraz düşüniym diye. sonra düşündüm 2 dakka kadar kabul etttim.
ama ben ilk adımları atmasaydım, zor olurdu bu iş, çoooooooook utangaç çünkü

Vayy be arkadaşım cesaretine hayran kaldım, kutlarım! :))
Keşke ben de senin kadar cesaretli olabilsem..:KK43:

ben şahsen, birinden hoşlandıysam ama gerçekten hoşlandıysam tavlamadan geçmem.
şimdi çok sevdiiim canım sevgilimi öyle tavladım. kendisini beğendim. kızlarla iddiaya girdik 1 haftada tavlarım diye.
ben onu tavlayana kadar o beni tavladı.
ben direk facebook msn çalıştım. gece 2 lere kadar sohbet ettik. aynı okuldayız zaten
sona bide aynı kurstaydık. zaten orda tanıştık.
derken kurs çıkışı bi planın varmı dedim yok dedi o zaman gel dedim bi yerlere götürdüm sohbet ettk. sonra ertesi gün buluştuk sonraki gün eee ne zaman çıkma teklifi etceksin bekliyorum artık onu da ben etmeyim dedim.
çıkma teklifi etti. kabul etmedim:KK70: biraz düşüniym diye. sonra düşündüm 2 dakka kadar kabul etttim.
ama ben ilk adımları atmasaydım, zor olurdu bu iş, çoooooooook utangaç çünkü

Benim belli etmeme gerek kalmıyor zaten saklamaya çalışsam
bile bir şekilde patlak veriyormuşum,arkadaşlarım öyle söyler ve
gözlerimden belli oluyormuşkaydirigubbakcemile3 ama bilinçli olarak
belli etmeye çalışmadım çünkü o cesarete sahip değilim maesef..:çok üzgünüm:

Benim belli etmeme gerek kalmıyor zaten saklamaya çalışsam
bile bir şekilde patlak veriyormuşum,arkadaşlarım öyle söyler ve
gözlerimden belli oluyormuşkaydirigubbakcemile3 ama bilinçli olarak
belli etmeye çalışmadım çünkü o cesarete sahip değilim maesef..:çok üzgünüm:

bende saklayamayangillerdenim kaydirigubbakcemile3 herşey suratımdan okunur zaten arkadaşlarımda der bişey olduğu zaman konuşmasanda yüzünden okunuyo derler :ecrin_bebek: onun dışında eğer hoşlandığımı belli etmek istiyosam laf arasında küçük iltifatlar ederim yada ilgilenirim,bişey olduğu zaman destek çıkarım daha ne olsun :sm_confused:

pek tekrar sayılmaz ya burda herkes kendini anlatsın diye açtım orda bilgi vermiş :)
yaa konum araya karışıp gitmesin azcık ilgi görsün yaa

X