Ömür biter Diyet bitmez

Bugün iftarı abattım ben dün yemediğim hamburgerin yarısından biraz azını yedim yanında iki kaşık bezelye yemeği ve bir kaşık bulgur pilavı yedim bugün işe gittim akşama kadar telefonlara baktığımdan çok yoruldum ve susadım koltukta otururken uyumuşum dün spor yapamamıştım bugün yaparım diye düşündüm yanılmışım
Sona yaklaştıkça modum düştü

Ben de seni merak ediyordum canım. İyi ol da kaçamak sorun değil. Sen bu hafta çok kontrollüydün zaten. Bu kaçamakla kilo almazsın

Tartilmak hic icimden gelmiyo yaa sanki veremedim hatta aldim gibi geliyo cok siskinlik var
Dün işe gittiğimde herkes zayıflamışsın dedi
İnsan mutlu oluyor bunu duyunca bu kadar dikkat edip kilo vermemek mümkün değil ramazandan dolayı o şişkinlik bendede var normalde göbek yok bende ama akşam sanırsın hamileyim hiç kilo vermemişim hissine kapılıyorum
Merak etme Seninde böyledir

Ben
Kalimeeero ne yapıyorsun. Sesin çıkmadı
Ben bugün açıkçası pek dişe dokunur bir şey yapamadım:) yavrum evladimin kırk yılda bir gelen huysuzluk zamanı bugüne denk geldi. Sabah normal abartmadan kahvaltı yaptım. Akşama kadar herhangi bir şey yemedim. Genelde tek öğüne alışkınım ama eş evde olunca mecbur iki öğüne çıkmış olduğu için akşam 6-7 gibi de akşam yemeğini biraz abarttım ama en son bebetoyu kanguruya koyup o şekilde hareketli müzikler eşliğinde egzersiz modunda dans ettim. Bebe 9-10 kilo var. Onun ağırlığı da bence dans egzersizime fayda etmiştir En azından akşam yemeğinin çeyreğini yakmisimdir diye düşünüyorum:) ilk günüm böyle olmuş olsun artık

Kendini alistir yavas yavas. Yemegi keserek saglikli kilo veremezsin. 1-2 kilo gider sonra durur. En az 3 ogun yemelisin normalde. Bi yerde okumustum"sabah kral gibi oglen prens gibi aksam da fakir gibi yiyceksin" diye. O sekilde uygula bence

Kendini alistir yavas yavas. Yemegi keserek saglikli kilo veremezsin. 1-2 kilo gider sonra durur. En az 3 ogun yemelisin normalde. Bi yerde okumustum"sabah kral gibi oglen prens gibi aksam da fakir gibi yiyceksin" diye. O sekilde uygula bence☺
Ben de çok bakıyorum aslında ama çocukluğumdan beri vücudumun alıştığı sistem aslında bu:) kahvaltı etmem bildim bileli ki zaten kiloyu kahvaltı etmeye başladığım zaman almaya basladim. Bir yerde okumuştum, vücudumuzun kaç öğün tuketmemizi belirten bir kullanım kılavuzu yok. O yüzden günde üç öğünun vücut için gerçekten yararlı olduğuna emin olamayız diye. Mantıklı geldi aslında ama her beden farklı. Her sistem farklı... Sanırım benim vücudun biyolojik saatine kahvaltı ekleyince saati bozdum:) normalde sabah uyanır öğlene kadar kahve veya meyve suyu vs içer öğlen ve ikindiye doğru aciktigimda normal yemek yerdim. Ondan sonra da akşam meyve vs tuketirdim. Neyse ki cips kola vs alışkanlığım yok:) ama doğum sonrası nedense sürekli tatlı yeme ihtiyacı hissetmeye de başladım. Hem kahvaltı hem akşam yemeği hem tatli bana 9 kilo olarak döndü ki hamileyken bebekle birlikte aldığım kilo bile bu kadar değildi uzun oldu baya ama işte ne bileyim:) umarım tekrar başarırım:) çünkü bir kere daha 79 kiloya çıkıp 10 kilo vermisligim var. Ama şimdi bebekle zor görünüyor:)

Bebegin ne kadar canim

8 aylık ayaklanmaya başlama dönemi. Egzersiz yapmak zor oluyor.
Benimde 2 kizim var biri 8 yasinda digeri de 8 aylik olcak haziran 10 da. İkinci hamileligimi 66 ile kaldim 76 kilo ile doguma gittim simdi de 61.7 idim en son. İlk hamilelikteki kilolarimi bir turlu veremiyorum bende malesef. 2.si kolay gitti ama bakalim kalan kismi icin de ugrasiyorum

Allah bağışlasın maşallah hedef kilo kaç acaba. 61 benim için mucize kilo:) 65 ideal kilom ama keşke 61 olsam valla:) ben de 69 dum doğuma girmeden bir gün önce 76 ydim. Yani bebe 3.200 doğdu. 3 kiloyu da ben almışım. Hamilelik boyunca hep aktiftim belki ondan kilo az aldım ama malesef yapım kilo almaya müsait.. aşırı uzun değilim ama boyum 77 o yüzden kilo ile yarmagul gibi duruyorum. Üstelik eşit dagilmiyor. Bacaklarım basenim kilo almıyor. Sadece üst taraf kilo alıyor kollar göbek yüz... Acı çehre otu diyorlar bana. Hiç denediniz ya da duydunuz mu?

8 aylık ayaklanmaya başlama dönemi. Egzersiz yapmak zor oluyor.
Herkesin küçük bir çocuğu var galiba burda
Benimde kızım 18aylık tam bir felaket kendisi bir çocuk bu kadar mı yaramaz olur bilmiyorum asla kendi başıma birşey yapmama izin vermez sürekli benimle ilgilen ben bozayım dağitayım kırıp dökeyim sen izle onunla spor yapmak imkansız ama ben uyuyunca 12 den sonra yapıyorum hayatımızı onlara göre şekillendirmemiz gerekiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…