Ömür biter Diyet bitmez

Hic duymadim onu ben. Neymis o

Ahhh ... Galiba öyle ben de egzersize başladığım an başlıyor mizmizlanmaya, kucağa gelmeye çalışmalar, bakmayinca mizmizlanmalar:) o yüzden bırakıyorum egzersizi.. o yüzden bugün yapmadomr bile. Açtığım müziği aldım kanguruya oynaim napim:) ama siz yine 12 den sonra spor yapacak enerjiyi bulmuşsunuz vallahi tebrik ederim ben çürüğe ayrıldım saat 11 den sonra:)

Tam tersi vücut tipide bende var üsttaraf çocuk reyonundan alt taraf büyük beden reyonundan

Ben zayıfken enerjik oluyorum kiloluyken hantallaşıyorum o yüzden biraz kilo almak benim sonumu getiriyor birde spor yapmaya alışınca o enerji geliyor
Bugün çalıştığım için fazla yorgundum koltukta sızıp kalmışım uyandım saat 12 .30 erinmeden kalkıp 1 saat leslie artı bacak çalıştım

Gerçekten tebrik ederim o saatte kalkıp üstüne bir saat Spor yapmak buna da azim derler bence. Nasılsa saat geçti deyip yatmakta vardı

Selamlar,
Bugün tartım: 50,8 hedef tamamlandı arkadaşlar ben artık koruma yapacam.. zaten adetvolucam galiba heryerim şiş gibi ama nir olamadı
Aaaaa harikasın Bravo sanaTebrik ederim canım
Adetin yaklaştığına ve şişlik olduğuna göre daha da azdır kilon aslında.
Şu an incecik olmuşsundur.Aç karnına 51i geçmezsen harika olur.

Aaaaa harikasın Bravo sanaTebrik ederim canım
Adetin yaklaştığına ve şişlik olduğuna göre daha da azdır kilon aslında.
Şu an incecik olmuşsundur.Aç karnına 51i geçmezsen harika olur.
Evet aslinda hafta ici 50,5 i gormustum...kiyafetler cok rahat ve hos duruyor bence...sen ne yaptin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…