Ömür biter Diyet bitmez

Teşekkür ederim 🙏 hoşbuldum..İnşallah.. ama neyi nasıl yapıyoruz acaba? Kalori hesabı mi yoksa uymamız gereken belli kurallar mi var
Herkes kendine göre bir yol izliyor. Ama fikirlerden yararlanıyoruz canım. Örneğin ben sıkı bir kalori hesabı yapmıyorum ama günde 10bin adım atıyorum. 2-3 litre su içiyorum. Ekmek çok az tüketiyorum. Bazı arkadaşlar da kalori hesabı ve lesli vs yapıyor. Ben 4 nisanda başlamıştım 83.5 kilo ile. Gruba katıldığımda 79,5 kiloydum. Muhtemelen bu cuma 76.5 olmuş olacağım 😊yani 50 günde 7 kilo gitmiş olacak inşallah.

Teşekkür ederim 🙏 hoşbuldum..İnşallah.. ama neyi nasıl yapıyoruz acaba? Kalori hesabı mi yoksa uymamız gereken belli kurallar mi var
Oncelikle gun icinde yediklerimizi detayli yaziyoruz boylece ne yedigimizi goruyoruz...spor muhakak yapiyoruz haftada 3 gun 7 gun hepimiz kendi durumumuza gore yapiyoruz....sende yaptiklarini yazarsan tavsiyeler gelmeye baslar... kilo takildiginda birbirimize onerilerimiz oluyor...birbirimizi gordukce gaza geliyoruz😘

Herkes kendine göre bir yol izliyor. Ama fikirlerden yararlanıyoruz canım. Örneğin ben sıkı bir kalori hesabı yapmıyorum ama günde 10bin adım atıyorum. 2-3 litre su içiyorum. Ekmek çok az tüketiyorum. Bazı arkadaşlar da kalori hesabı ve lesli vs yapıyor. Ben 4 nisanda başlamıştım 83.5 kilo ile. Gruba katıldığımda 79,5 kiloydum. Muhtemelen bu cuma 76.5 olmuş olacağım 😊yani 50 günde 7 kilo gitmiş olacak inşallah.
İnşallah 😍 keşke ben de o kadar dikkat edebilsem:) insallah sizi görüp gaza gelirim de gider şu kilolar😁

Oncelikle gun icinde yediklerimizi detayli yaziyoruz boylece ne yedigimizi goruyoruz...spor muhakak yapiyoruz haftada 3 gun 7 gun hepimiz kendi durumumuza gore yapiyoruz....sende yaptiklarini yazarsan tavsiyeler gelmeye baslar... kilo takildiginda birbirimize onerilerimiz oluyor...birbirimizi gordukce gaza geliyoruz😘
O halde ben de bilgileri yazayım da kalsın burada:)
Boyum.1.77
Kilom.79
Hedef.69:) şimdilik :) hadi bakalım nasıl olacak:)

O halde ben de bilgileri yazayım da kalsın burada:)
Boyum.1.77
Kilom.79
Hedef.69:) şimdilik :) hadi bakalım nasıl olacak:)
Kaydettim bendeki losteye cuma iftardan sonravtekrar guncelleme yapcam. İftardan once tartilip yazarsin tekrar. Yediklerine dikkat et ve bol su ic bol bol hemde

IMG-20200521-WA0001.jpeg

Sahur menummm

Ben de hiç yulaf yemedim şimdiye kadar.Yoğurtla mı karıştırıp yedin meyve de ekledin mi içine
Benim meyvelerle pek aram yok normalde de tüketmiyorum o yüzden ilk gün doyamam diye muz ekledim ama tadını ben beğenmedim sadace yoğurtlu daha lezzetli geldi bana tadı yoğurt çorbası tadında

X