Ömür biter Diyet bitmez

Yulafli kayisili yogurt, 3 zeytin peynirli tam tahil ekmegiyle tost haslanmis yumurta domates salatalik biber yedim bende. Fotoyu unutmusum cekmeyi

Kızlar bir şey soracağım siz salatalarınıza falan yağ ekliyor musunuz, ben koca bir kaseye 1 yemek kaşığı kadar atıyorum naturel zeytinyağından, öyle market zeytinyağlarından da değil, acaba kesmem gerekiyor mu🙈
Yağını kesme canım ben hep ekliyorum yağsız olunca vitamin emilimi minimumda kalıyor çünkü

Kızlar bir şey soracağım siz salatalarınıza falan yağ ekliyor musunuz, ben koca bir kaseye 1 yemek kaşığı kadar atıyorum naturel zeytinyağından, öyle market zeytinyağlarından da değil, acaba kesmem gerekiyor mu🙈
Bende butun herseyi normal hali ile yiyorum.... salataya nar eksisi yag limon muhakak koyarim.. diyet yada az yagli urunlere cok inanmiyorum ...

Hem sağlıklı yağlara vücudun ihyiyacı var.Kesmemiz gereken aslında çöp karbonhiratlar

doğru, ben tüm yemekleri olabildiğince az saf zeytinyağı ile pişiriyorum ayçiçek yağını sadece kızartmalarda kullanıyorum mesela.
tereyağı falan kahvaltılık için alınır o da 1 aydır dolapta kimse yemedi. Yanlış yaptığım ne var da kilo vermem durdu anlamıyorum. görenler fazlalığın yok diyor ama o tartıdaki sayı beni deli ediyor:/

X