Ömür biter Diyet bitmez

Seinfeld1 nasil gidiyor kilo veriyor musun...biraz arttiracam demistin yemeyi ama bana ayni geldi yediklerin..iyi gidiyorsun
Evet canım kalori olarak 1300- 1400 lerde kalmaya çalışıyorum her gün düzenli yürüyüş de yapıyorum.Gördüğüm kadarıyla bu hafta giden 100 g ya olacak ya olmayacak.Kilomu korumuş olucam.Aslında birden hızlı kilo vermekten korktuğum için iyi de olacak.Reglim de bugün bekliyordum olmadı onun da etkisi ne derece oluyor tam bilemiyoruz tabii.

Ben de çok seviyorum. Az tüketmişsin zaten. Kalorini aşmamışsın canım
Evet aynen kalori saymasam kendimi kaybederdim biliyorum o puding de tek kaseyle kalmazdı
Bi de hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim valla sizin burada olduğunuzu ve paylaşım yapma düşüncesi de beni motive ediyor

Evet aynen kalori saymasam kendimi kaybederdim biliyorum o puding de tek kaseyle kalmazdı
Bi de hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim valla sizin burada olduğunuzu ve paylaşım yapma düşüncesi de beni motive ediyor
Gerçekten motive ediyor burası. Gruba katılmasaydım muhtemelen rehavete kapılırdım

İftar: ezogelin çorbası, 1,5 tavuk baget, salata, fırın sebze.
Alışkanlık bende her gün Kahvemim yanına bir ufak kare çikolata yiyorum ama kahvem şekersiz.
Eşim yanında çikolatalı meyve hazırladı pringles falan kurdu teşkilatı gerçekten canım çekmedi yemedim
Kendimize çok ket vurmadan canımızın istediğini
Abartmadan hatta zevk alarak yersek bence uzun vadede sağlıklı ve fit insanlar olabiliriz ben kendimi kısıtlayınca gerçekten mutsuz olup aklım daha çok yemeğe gidiyor.

Bence oncesi ve ilk 2,3 gunu yuksek cikiyor..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…