Ömür biter Diyet bitmez

Gecen hafta durmustu nerdeyse ama dukan birasi biraz oynatti sanki....sikici tabi ama ramazanda duzen degismediginden sikinti olmadan devam ediyorum...asil sorun ramazan sonrasi yeni yeme duzenine gecis..kesin ilk basta +1 olur... o yuzden ben hedefim olan 52 degil 51 e sabitlemeyi dusunuyorum ramazan sonuna kadar
Dukan birası bende hiç işe yaramadı canım nedense. Ama bırakmadım. Cumartesiye kadar devam edeceğim mecbur.

Bayramda inşallah ziyaret yasağı koyarlar. Yoksa köye kayınvalidemlere gideceğiz. Onlar da birşey yemesem, az yeşem aşırı ısrarcı oluyorlar. Sağolsunlar beni çok seviyorlar, kendilerince iyilik yapmaya çalışıyorlar.Diyetimi bozmak istemesem de eşim inatçılık yapıyorsun diyor. Emeğimin boşa gitmesini istemiyorum.

Dukan birasını ne kadar içiyorsun belli bir süresi var mı yoğurt kürü gibi
15 gün sonra 5 gün ara tekrar 15 gün şeklindeymiş. Ben ilk etabın 11.günündeyim. Pek fayda görmedim. Bunu tamamlayacağım.2.yi yapar mıyım bilmiyorum. Adetim bayrama denk geliyor. Belki bebek için tedaviye başlarım diye soğan suyu içmeyi düşünüyorum. O da zayıflatır mı bilmiyorum

Evet bu süreçte mide küçülüyor sonradan tekrar büyütmezsek ki büyütürüz:KK12::KK12:
Evet ya inşallah büyütmeyiz.2017 de yürüyüş ve dikkat ederek 14 kilo verdim. 2019a kadar hiç almadım. 2019da rahim kalınlığı için ilaç kullandım, sonra ameliyat, sonra 2 aşılama, 1 tüp bebek derken hepsini geri aldım. Bu sefer tedavi aşamasında da dikkat etmeye çalışacağım

Sahur menüm
20200513_035109.jpg

X