Ömrümü kendime harcamak hedefim

Bende yer altından notları okurken öyle oldum keşke bu notlar yer altında kalsaydı da bende okumasaydım diye ağlıyordum. Kitap okurken yazılara odaklı değilim ben sahneyi gözümde canlandırıyorum sürekli eğer film gibi gözümde canlanmıyorsa asla o kitabı okuyamam. Oblomov'u bir hafta gibi bir sürede okudum mesela çünkü film izler gibi gidiyor sayfalar bende.
Yer altından notları siliyorum şu an okuma listemden :KK53:

Kızlaaar size yeni yılda elektro gitar çalmayı öğrenicem diyip diyip duruyodum şimdi cidden gitar aldım. Allah’ım utandırma pls :KK49:

Eşsiz müzisyenler olma yolunda bana katılmak isteyen yok muuu?

Abimle 3 sene önce keman dersine gitmiştik. Ben keman çalmayı öğrendim ama notaları okuyamadım. Abim de nota okumayı öğrendi ama keman çalmayı öğrenemedi. O bana do re mi gibi sesli okuyordu notaları ben de parçayı çalışıyordum. Biz iki kişi ancak bi adam edebildim annwyl. Abime ileteceğim bu teklifini 🤣

Kızlaaar size yeni yılda elektro gitar çalmayı öğrenicem diyip diyip duruyodum şimdi cidden gitar aldım. Allah’ım utandırma pls :KK49:

Abimle 3 sene önce keman dersine gitmiştik. Ben keman çalmayı öğrendim ama notaları okuyamadım. Abim de nota okumayı öğrendi ama keman çalmayı öğrenemedi. O bana do re mi gibi sesli okuyordu notaları ben de parçayı çalışıyordum. Biz iki kişi ancak bi adam edebildim annwyl. Abime ileteceğim bu teklifini 🤣
Ay çok güldüm :KK70:

Benim de geçmişte keman deneyimim oldu ama her şeyi yarım bıraktığım için onu da bıraktım hüff. Keman hocam 80’li yaşlardaydı ve bana kendi gençliğinin şarkılarını çaldırıyordu. Beni başarılı bulduğu için musiki gecelerine çağırıyordu falan oof :olamaz:

Ay çok güldüm :KK70:

Benim de geçmişte keman deneyimim oldu ama her şeyi yarım bıraktığım için onu da bıraktım hüff. Keman hocam 80’li yaşlardaydı ve bana kendi gençliğinin şarkılarını çaldırıyordu. Beni başarılı bulduğu için musiki gecelerine çağırıyordu falan oof :olamaz:
Annwyl müzik değil de benden başka bişi iste sana pasta yapim 😂

Benım de eşsız müzisyen olma serüvenim ortaokulda son buldu😬

Kardeşimle (erkek) bandoya katılmıştık
Onu bando sefi yapmışlardı beni de davulcu başı😬😬

Her son bitiş verirken o elindeki uzun direk gibi çubugu başıma vuruyordu

Herkes gülüyor tabi bir iki ses çıkarmadım sonra davulun sopaları davul Allah ne verdiyse giriştim buna
İşte orda dünya bir müzisyeni kaybetti🤪🤪

Herkes gülüyor tabi bir iki ses çıkarmadım sonra davulun sopaları davul Allah ne verdiyse giriştim buna
Erkek kardeşler kapatılsın yaa bende abimden az çekmedim 🤣🤣

Ne güzel herkesin bir müzisyenlik hikayesi var. Benim tek müzisyenlik hikayem gitar alıp kursa gitmem sonra amaaann kim gidecek şimdi oraya deyip bırakmam oldu 😂 çocukluğumda da boğaymışım fark etmemiş
Orange benim assolist olma anımı sana anlatayım ilkokul 5teyim İngilizce korosuna katıldım şarkı söylicez ama süslü olmak istiyorum hatta en süslü ben olayım istiyorum. Far denilen şeyden henüz pek haberim yok kadınlar gözlerine sim sürüyor sanıyorum. Gittim kırtasiyeden aldım kirpiklerime göz kapaklarıma sürdüm çıktım sahneye simler gözüme giriyor koroya eşlik ettikçe. Benim gözler sulanıyor kızarıyor. Herkes bu kız niye ağlıyor ki demişti. Halbuki sadece assolist olmak istemiştim

Orange benim assolist olma anımı sana anlatayım ilkokul 5teyim İngilizce korosuna katıldım şarkı söylicez ama süslü olmak istiyorum hatta en süslü ben olayım istiyorum. Far denilen şeyden henüz pek haberim yok kadınlar gözlerine sim sürüyor sanıyorum. Gittim kırtasiyeden aldım kirpiklerime göz kapaklarıma sürdüm çıktım sahneye simler gözüme giriyor koroya eşlik ettikçe. Benim gözler sulanıyor kızarıyor. Herkes bu kız niye ağlıyor ki demişti. Halbuki sadece assolist olmak istemiştim
Kızlar ben bu müzisyenlik yoluna tek başına çıkayım en iyisi :KK70: :KK70: Bando şefine o sopayı yanlış çalanları dövsün diye mi veriyorlar çok güldüm ya :KK70:Erkekler kapatılsın :KK70:

Kızlar ben bu müzisyenlik yoluna tek başına çıkayım en iyisi :KK70: :KK70: Bando şefine o sopayı yanlış çalanları dövsün diye mi veriyorlar çok güldüm ya :KK70:Erkekler kapatılsın :KK70:
Onu bando şefi nasıl yaptılar hala çözemedim
Belki gizlice sızdı

Kendı kendıne cubuğu eline almış da olabılır
Yada asıl bando şefini kaçırıp yerıne geçmişte olabılır😬

Selam kızlaar nasılsınız? 🥰

Benim iş hayatımda bir takım değişiklikler oldu ama artık yavaştan yeni hedefler belirleyip yapmak istiyorum. Keşke yaşam koçum olsaydı, biri beni ittirip dursun istiyorum 😂

Bu arada benim müzik hayatım da başlamadan bitti.. Küçükken gitar aldık; farklı zamanlarda 3 ayrı kursa yazıldım. Birinde hoca gelmedi kurs iptal oldu, birinde hoca 2. dersten sonra ders vermeyi bıraktı neden bilmiyorum. En sonuncuda da sınıf yeterli sayıya ulaşmadı diye hoca vazgeçti 😅

Yepyeni bir yıldan ve yepyeni bir sayfadan günaydınlar diliyorum sevgili kadınlar. Geçen seneye dönüp baktığımda bolca kitap okuduk, burda filmler belgeseller konuştuk. Kilolar verdik gezdik eğlendik yeni yıl bizlere çok daha güzel şeylere vesile olmayı ve şifayı yine kendimizde bulmayı nasip etsin 🌼

Merhaba canım kadınlar
Nasılsınız yeni yılınız nasıl geçiyor? Bit artık 2023 demiyoruz demi?
1 haftadan uzun süredir elime kitap almadım içimden gelmedi bu akşam oturup elimdeki kitabı bitirmek için çabalıcam

Merhaba canım kadınlar
1 haftadan uzun süredir elime kitap almadım içimden gelmedi bu akşam oturup elimdeki kitabı bitirmek için çabalıcam
Hellooo 💡

Ben İstanbul'a geldim annişkoyla. Trenden inip direkt hastaneye geçeceğiz diye valiz almayalım sırt çantasıyla gelelim demiştim ama annem 2 normal omuz çantası 1 sırt çantası 2 de içinde eşek ölüsü olan bez çanta tıktı bana. Ölüden halliceyim 🥲

Yaban Diyarlarda Yabancı'ya devam ediyorum, pembe dizi gibi ilerliyor değişik bir tarzı var sevdim.

The Peripheral'e başladım, iyiymiş cidden beğenmeyen arkadaşımı kınayacağım sonra 😅 Ben dizi film konusunda biraz garibim gerçi 5'er dakika 5'er dakika izliyorum gün içinde, o yüzden birkaç gün önce başlasam da 1.bölüm yeni bitti. Ama sevdim.

İspanyolca için her gün 10-15 dk ayırıyorum Duolingo'dan. İlk o basic terimlerden kelimelerden ilerleyip sonra ilerleyen aşamalara geçeceğim.

Benim için 23 iyi şu an 🧡

Merhaba canım kadınlar
Merhabalaaar efendim :KK68:

Ben bu yıl farklı taktik denedim yeni yıl konusunda. Yeni yıl hedef listemi hazırladım sonra dedim ki “ulan annwyl delikanlıysan yeni yılı beklemeden başlarsın listeye”. Demek ki delikanlıymışım :KK53: Aralık ayının son haftasını 2023 gibi yaşamaya başladım :KK53:

Elektro gitara başladım kızlaar. Youtube’dan video izleyerek akşamları yarım saat bile olsa çalışıyorum. Aşırı zorlanıyorum ellerim felç geçiriyor ama zamanla düzelir sanırım.

Yeni yıl listeme ingilizceyle ilgili hiçbir şey eklemediğimi fark ettim sonradan. Oysa ki benim acilen ingilizce konuşmayı öğrenmem gerek. Artık ne kadar umudu kestiysem listeye bile yazmamışım :olamaz:

Şimdilik 2023’ten memnunum. Bence güzel bir sene olacak :KK68:

Merhabalaaar efendim :KK68:

Ben bu yıl farklı taktik denedim yeni yıl konusunda. Yeni yıl hedef listemi hazırladım sonra dedim ki “ulan annwyl delikanlıysan yeni yılı beklemeden başlarsın listeye”. Demek ki delikanlıymışım :KK53: Aralık ayının son haftasını 2023 gibi yaşamaya başladım :KK53:

Elektro gitara başladım kızlaar. Youtube’dan video izleyerek akşamları yarım saat bile olsa çalışıyorum. Aşırı zorlanıyorum ellerim felç geçiriyor ama zamanla düzelir sanırım.

Yeni yıl listeme ingilizceyle ilgili hiçbir şey eklemediğimi fark ettim sonradan. Oysa ki benim acilen ingilizce konuşmayı öğrenmem gerek. Artık ne kadar umudu kestiysem listeye bile yazmamışım :olamaz:

Şimdilik 2023’ten memnunum. Bence güzel bir sene olacak :KK68:
Ay 2 emoji istiyorum ya biri kalpli göz biri gülücük olsun, tek biri yetmiyor :KK70:

X