Ömrümü kendime harcamak hedefim

Bugün dışarı çıktım islerim evde çoktu ama bi iki parça bir şey aldım kendim için, başka bir şey yapamadım ya. Kitap okumayı özledim 2 gündür doğru düzgün okuyamıyorum yarından sonra tam gaz devam inşallah

Ben de ne zamandır izlemek istiyorum bu filmi. Aslında tüm marvel filmlerini kronolojik sıraya sokup baştan sonra izleme gibi bi fikrim de var ama biraz gözüm korkuyor

Ben de ne zamandır izlemek istiyorum bu filmi. Aslında tüm marvel filmlerini kronolojik sıraya sokup baştan sonra izleme gibi bi fikrim de var ama biraz gözüm korkuyor
Benim eşim ve oğlum da sürekli marvel filmleri izliyor
Ben sıkılıyorum onları izlerken

banshees of inisherin diye bir film izledim çok güzel ve farklıydı
The fabelmans izledim bu iki film bu hafta izlediklerimden
İksini de beğendim

İzlemek isterseniz tavsiye ederim

Günaydın sevgili kadınlar cumartesi sabahına tatlı mı tatlı bir animasyonla başladım. Müzikal bölümleri ekstra hoşuma gitti. Tavsiye ederim tabii ki

Veee yıl bitmeden ben esrarengiz kasabanın ilk sezonunu bitirdim. Animasyon sevenler için harika bir seri diyebilirim. Fantastik, komedi türünde bokca macerası olan bir animasyon. 20 bölüm ve her biri yaklaşık 40 dk felan sürüyor

Kızlar, dil öğrenmek için hangi yolları uyguluyorsunuz? Üniversitede İspanyolca dersi almıştım, İspanyol dizilerini, filmlerini, şarkılarını da çok severim o yüzden az çok duyduğumu anlıyorum diyebilirim. Ama hani düzgünce öğrenmek istiyorum. Duolingo falan deniyorum aslında ama farklı bir yol deneyen var mı, kitaplardan ilerleyen vs?

Ben dil öğrenmek için bir uygulama değil de YouTube videolarını izliyorum

Az önce bitirdiğim ve tüylerimi diken diken eden film hakkında yazmadan uyumak istemedim. Sanırım insanlığımızın ileri bir tarihte geleceğini açıkça göz önüne seren bir film ve evet ben yapay zekadan korkan ekiptenim

Günaydın canım kadınlar
Güzel bir hafta dilerim sizlere
Yılın son haftası umarım herkes için çok güzel geçeer

Kızlar bu haftasonu "Gece Yarısı Kütüphanesi" diye bir kitap okudum. İnce ama okuması keyifli bir kitaptı. Çok satanlar listelerinde görüyordum hep. İndirime girince alayım dedim 37 liraya geldi Eskiden böyle kitapları indirimle 5 liraya alırdım

Ben de çok görüyorum onu ama çok gördüğüm için de sinirime dokundu almadım Beğendiysen bakarım ben de.

Kitap fiyatları konusuna aman girmeyelim, ağlarım.

Ben de aldım aynı kitabı

Suan elimde İlber Ortaylı nın kitabı var bitsin o kitaba başlayacağım

Nasıldı beğendıniz mi

Ben de çok görüyorum onu ama çok gördüğüm için de sinirime dokundu almadım Beğendiysen bakarım ben de.

Gercekten inanılmaz pahalı oldu
Önceden her ay bütçe ayırır mutlaka alırdım ve bazen bütçemi tamamlayayım diye hiç aklımda olmayanları da alırdım
Şimdi önce ekliyorum sonra bunu da bidaha ki ay alırın diye çıkara çıkara 3-5 kitap zor alıyorum
İğrenç hissediyorum kendımi böyle olunca
Kitap okumak lüks değil ihtiyaç ama kimse görmüyor bunu

Ben de aldım aynı kitabı

Suan elimde İlber Ortaylı nın kitabı var bitsin o kitaba başlayacağım

Nasıldı beğendıniz mi

Benim hoşuma gitti tatlı bir kitap ama sonunu ortalarda tahmin edebiliyorsun. Goodreads'te 2020 yılında yılın romanı seçilmiş ben de ona güvenerek aldım. Goodreads benim için niye böyle önemli bilmiyorum 5 üzerinden 3 yıldızlık bir kitaptı bence ama goodreadste puanı daha yüksek.

En ucuzunu amazonda buldum bu arada eğer almayı düşünürseniz

Gece yarısı kütüphanesini geçen sene almıştım ve zorla okumuştum. Kitabın vermek istediği mesaj çok güzel evet ama okurken detaylar insanı sıkıyor. Yani benim için okuması zor bir kitaptı

Gece yarısı kütüphanesini geçen sene almıştım ve zorla okumuştum. Kitabın vermek istediği mesaj çok güzel evet ama okurken detaylar insanı sıkıyor. Yani benim için okuması zor bir kitaptı
Bir arkadaşımla birlikte aldık o da aynı şekilde okumakta zorlandı. Nedense benim hoşuma gitti okuması keyifli geldi.

Okumakta zorlanmak deyince bir aydan uzun süredir Yıldız Gezgini okuyorum. Utanmasam küçük çocuklar gibi sayfalarını atlayacağım ya. Hiç benlik değilmiş

Bende yer altından notları okurken öyle oldum keşke bu notlar yer altında kalsaydı da bende okumasaydım diye ağlıyordum. Kitap okurken yazılara odaklı değilim ben sahneyi gözümde canlandırıyorum sürekli eğer film gibi gözümde canlanmıyorsa asla o kitabı okuyamam. Oblomov'u bir hafta gibi bir sürede okudum mesela çünkü film izler gibi gidiyor sayfalar bende.

Ben yer altından notları beğendım ya

Yazarın olaylara göre değişen ruh halinde kendımi buldum diyebılirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…