Ömrümü kendime harcamak hedefim

Olurrr hem senin sayende okuduklarıma yorum da yazarım belki şu an yazmıyorum https://1000kitap.com/freuduanlamayanfreudyen buyur canımcım
Ben bu siteye üye değilim ama meraktan profiline baktım Kara Kule serisinin ilk kitabını okumuşsun beğendin mi acaba serinin devamını da okuma isteği geldi mi? Kaç senedir okumak istediğim bi seri aslında ama almadım bir türlü. Hazır okuyan birini görmüşken sorayım

Kızlar ne zamandır forumda yokum. Bu aralar sanki lise zamanlarıma dönüyormuşum gibi hissediyorum. Kitap okuma alışkanlığımı geri kazandım o kadar mutluyum ki anlatamam. İşim gücüm de yolumda gidiyor, aksatmadan spora devam ediyorum falan. İyiyim valla maşallah bana

Ay öncelikle maşallah

Ben Kara Kule serisini çok sevmemiştim ya açıkçası. Herkes aşırı seviyor ama bana fazla fantastik gelmişti ilk okuduğumda ve fantastik kitap sevmediğime karar vermiştim. Ama King'in diline, o fantastik öğelere alıştığım için iyi hatırlattın belki tekrar okurum. Yine sevmezsem konu olarak bana göre oluru yoktur

little bird ah minik kuşum umarım her şey istediğin gibi, gönlünce olur dualarımda yer alacaksın ama gelişmeleri bize de söyle lütfen merak ederiz seni

İşin gücün yolunda gidiyorsa zaten hayatın mükemmeldir gerçekten son zamanlarda böyle düşüyorum. Bu aralar benim işlerim yolunda gitmiyor açıkçası senin adına çok mutluyum yeni yıla bomba gibi girmeni diliyorum yaaa böyle devam eder inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…