Ömrümü kendime harcamak hedefim

New book diyelim o zaman vakit kaybetmeden, 💜 sizden de kitap fotosu bekliyorum sevgili kadınlar
IMG_20221101_183401.jpg

Günaydın sevgili kadınlar,
Bugün de izinliyim evde kendimle baş başa çılgın anlar bekliyor beni 🤣
3 gündür doğum günü, regl derken sağlıklı beslenmeye ara vermiştim. Bu sabah kendime güzel bir liste hazırlayıp eski dengeli beslenme düzenime devam edeceğim.
Beyaz TV'de Nur Viral'in programı var tvde gezerken ona denk geldim, çok tatlı biriymiş ya kitlenmiş onu izliyorum🤣🤣

Görls mükemmelsiniz okumaya bayılıyorum sizi 😍Benim elementlerim çok farklı çıktı sizlerden 😂

Eklentiler

• Screenshot_20221102_175733.jpg
    Screenshot_20221102_175733.jpg
    48,6 KB · Görüntüleme: 31
Ben de hiç yokmuş ya gerçekten. 😂Olur. Kendimize yeni doğum haritası yapma keyfi 😂Daha çok kilolar için bu muhabbeti yaparlar ben sana vereyim 😂Toprak da yok 😂Acil elementler yoga yardımı 😂
Bende de toprak da var ya sen ne şanslı bi insansın 😛 suyum %60'mış ben de rengini beğendiğim için sedef taşı almışım sanırım o da su taşı diye geçiyor. Hani 60 yetmez 160 olsun diye inatlamışım sanki 🥲

Kızlar bugün ilk defa file çorap aldım çok heyecanlıyım :KK53: Birazdan denicem eğer seksi olmazsam eğer balık ağına takılmış hamsiye benzersem aşırı sinirlenicem. Yeni şeyler denemek istiyorum artık kot tişört geziyorum hep bunu fark ettim:KK61:(hayır dün BDV’de okuduğum file çorap konusundan etkilenmedim yoooo)

Aralık ayında sınavım var ve ben daha bugün ders çalışmaya başladım. Hesaplarıma göre günde 3 konu bitirmem lazım. 3 konuyu çok bulduğum için bugün çalışmayı yarım bıraktım. Planlayıcı ajandalar almıştım daha kapaklarını açmamıştım. Açtım onları Elvin Levinler gibi uzaklara baka baka doldurdum. Verimli bi gün diyebilir miyiz :KK70:

Kızlar bugün ilk defa file çorap aldım çok heyecanlıyım :KK53: Birazdan denicem eğer seksi olmazsam eğer balık ağına takılmış hamsiye benzersem aşırı sinirlenicem. Yeni şeyler denemek istiyorum artık kot tişört geziyorum hep bunu fark ettim:KK61:(hayır dün BDV’de okuduğum file çorap konusundan etkilenmedim yoooo)

Aralık ayında sınavım var ve ben daha bugün ders çalışmaya başladım. Hesaplarıma göre günde 3 konu bitirmem lazım. 3 konuyu çok bulduğum için bugün çalışmayı yarım bıraktım. Planlayıcı ajandalar almıştım daha kapaklarını açmamıştım. Açtım onları Elvin Levinler gibi uzaklara baka baka doldurdum. Verimli bi gün diyebilir miyiz :KK70:
Şu file çorap konusu nedirrrrr?
Kendin için yaptığın her şey = verimli gün demek bence

Şu file çorap konusu nedirrrrr?
Kendin için yaptığın her şey = verimli gün demek bence
Birinin eşi yatakta “gotik” giyinmesini istiyomuş :KK53: Sordukça anladık ki file çoraptan bahsediyor. Eğer giyerse kişiliğinden ödün verirmiş konu sahibi ondan korkuyordu işte öyle saçma sapan bi konuydu. Aklıma file çorap soktu :KK70:

Bugün Dahmer dizisinin son bölümünü izleyip artık bu Dahmer konusunu kapatıyorum sonsuza dek. Üstüne düşünmek bile istemiyorum :olamaz:

Günaydın canım kadınlar.

Dün biraz üzgün bi gün geçirdim, Bana Bir Masal Anlat Baba şarkısını açıp baya ağladım 🤭 Fark ettim ki babamın da doğum günüymüş. Dua istedi belki de, hatırlanmak istedi. Sonra yine üzüldüm falan derken neyse, özlemişim :)

Eşimle de akşam bi tartıştık. Üst üste de gelince çok halsizim bugün hafiften ateşim var. 3 toplantım var diren orange şeklinde ilerliyorum 🥲

X