Ömrümü kendime harcamak hedefim

Maşallah topiğin kızları arı gibi
O kadar hayal kırıklığı yaşadığım bir gece oldu ki yarın depresyona girmemek için şimdiden bolca ağlayıp yarın hayatıma devam edeceğim iyi geceler

.
Günaydınn

Ne oldu anlatmak ister misin? Umarım şimdi iyisindir
Aslında anlatmak isterim bir fikire çok ihtiyacım var. Biraz uzun olacak ama bdvde konu açmak da istemiyorum kalbim çok kırık ve buna şifa olmaya çalışıyorum. Kendimi iyileştirmek istiyorum.
Bundan 2 sene önce erkek arkadaşım bana bir hediye aldığını söyledi araya pandemi girdi görüşemedik o dönem. Ben hediyeyi unuttum, o da getirmedi. Yakın zamanda bana aldığı cüzdanın aynısından kendime almak istedim ve birden aklıma geldi sordum " noldu o cüzdan" dedim. Duruyor dedi. Şaşırdım 2 senedir durmasına. Getirsene o zaman dedim tamam dedi unuttum dedi böyle böyle 1 ay sürekli bahane buldu. Dün gece dedim annen mi aldı cüzdanı aldıysa sorun değil ama bi sorsana zamanla derisi dökülmüş mü kuruyup eğer öyle bişey varsa kendime almayayım, ben böyle diyince sinirlendi annemde değil evdedir nerden bileyim felan yaptı.
Bende evdeyse neden getirmedin, annendeyse sorun yok ama sen bunu başka bir kadına mı verdin diye şüphelendim. Ayrılık yaşamıştık 4 ay o arada başka biriyle mi görüştün olabilir doğruyu söyle diyince de sen benimle kavga edersin anneme verdim diye o yüzden yalan söyledim sanki ne var senin yüzünden yalan söyledim dedi bana.

Bende yalanı kabul edemeyeceğimi bu yüzden biraz ara vermek istediğimi söyledim ama çok kırıldım. Bilmiyorum acaba abartıyor muyum ama neden yalan söyledi ki yani bi cüzdan için ne diyebilirdim ki. Bu yüzden çok üzüldüm hayal kırıklığına uğradım. Bilmiyorum abartıyor muyum ama yalan çok kötü bişey

Bence burda önemli olan yalan onda huy gibi bir şey mi yoksa sen genel olarak çok tepki veriyorsun ondan mı çekiniyor? Mesela sık sık kavga eder misiniz ona kızar mısın? Annesiyle alakalı kavga ettiniz mi hiç? Bir ihtimal de annesine de vermedi ama o an kıvırmak için öyle söyledi.

Kesinlikle yalan söylemiş olması beni çok kırdı. Hayır yalan söylemezdi yani büyük konuşmak istemiyorum ama ben güvenirim sözlerine.
Geçmişte kavga ettik ama iş bulma konusu yüzünden ve annesi yüzünden de ettiğimiz kavga annesinin oğlunu kıskanması mı diyim anlayamadığım bir hali vardı asla bişeyimize karışmazdı gezerdik ederdik bayramlarda felan mesaj attığımda oğlumun hayatının merkezinde ben varım sen kimsin ki gibi imaları olurdu, bi ara çok kıskandı benle dışarı çıksa arar eve çağırırdı işim çıktı felan yere götür beni gibisinden o dönem kavga ettik ama yıllar oldu annesi yüzünden kavga etmeyeli herkes alıştı birbirine kabullendi bazı şeyleri konular kapandı.
Annesine vermiş onu teyit ettim mesaj attım ya bende bundan almak istiyorum ama derisinde dökülme oldu mu sizde varmış felan dedim kadında evet bende aldım sorun yaşamadım dedi onu teyit ettim yani

Kızlar esrarengiz kasaba harika bir seri çıktı. Kendinize eğlenceli bişeyler arıyorsanız tavsiye ederim.

İyi bari teyit etmişsin. Bence haklısın. Buna net bir tepki vererek ilerde yalan söylemesine de engel oluyorsun. Yakında gönlünü alır zaten Yani bu kadar küçük bir şey için yalan söylemesi garip geldi acaba sen çok mu kızıyorsun senden korkuyor gibi

Kayınvalide zor bir insan desene
Hiç anlamıyorum bu kıskançlığı

Bir oğlum var tek istediğim mutlu olması
Neden kıskanayım ki

Yalan işine gelince yalan söylediği için kızmakta haklısın ama çok korkutuyorsan sıkışınca söylemiş olabılır

Teşekkür ederim yorumlarınız için canım kadınlar öyle iyi geliyorsunuz ki bana. Son 1 senedir doğru düzgün hiç kavga etmedik ama demek ki geçmişte korkutmuşum adamı. Üzüldüm çünkü yalan basit bile olsa hiç sevmem.
S sarahconnor müstakbel Kayınvalidem eskiden çok fenaydı. Ben 4 ay terk edip gidince barıştığımız gün fotoğrafımıza Allah sizi bir daha hiç ayırmasın çok üzüldüm ben yazmıştı. Kadın değiştin sonra o 4 ay ne oldu hiç bilmiyorum onların cephede.
little bird minik kuşum teşekkür ederim desteğn içinnn

Gençlikte hersey farklı geliyor inan
Belki bundan 5 sene sonra bu cüzdan meselesi için birbirinizi üzdüğünüz için üzüleceksiniz

Yaş geçtikçe takıldığınız seyleri takmayacaksınız
Yalan için haklısınız güven çok önemli
Acaba olursa kafada en ufak seyde büyük patlamalar oluyor

Belki oğlunun sizi çok sevdiğini ne kadar üzüldüğünğ gördü o yüzden akıllandı

Çok teşekkür bu tatlı mesaj için öyle iyi geldi ki. Keşke kocaman sarılabilsem sizlere. İyi ki varsınız

Kıymetini anladı kv’n demek ki, her şerde bir hayır var işte.

Anlıyorum haklısın, yalan basit de olsa insan söylediği her şeyden şüphe duyuyor bu sefer. Umarım telafi eder ve bu son olur

Ne demek benim için seninle sohbet zevk

bir gun mutlaka hoş geldinn niye ban yedin

L LADY VEGA Bana annesine değil de başka bir kadına hediye etmiş gibi geldi. Yalan söylemesine ayrı sinir oldum.
Sen "annendeyse sorun değil" demene rağmen yalanında ısrar etmesine ayrı sinir oldum. Bence haklısın.

Geçmiş olsun Anlatmak ister misin?

Tamamen 3. Kişiler yüzünden hayatımız alt üst oldu nasıl çözülür bilmiyorum
Çalışma hayatı bazı sorumluluklar getirir bunları bilenle iş kolay
Ama bencil insan ile çok zor
Eşimin vardiyası 20 yaşında çocuğun egosu yüzünden sabitlenmiş ve bize asla uymuyor işin ilginç yanı iş yerine de uymuyor yani 2 şey birden isteyecekler
Sonu var mi yok muhtemelen bir kaç hafta içinde çıkar
Sonra diğeri de çıkar
Kurumda kendileri çalışır
Eşim kibardir yarı yolda birakmayi sevmez vs
Öyle iste

İş yerine de uymuyorsa patronla konuşsa aslında hallolur belki.. O çocuk da eşinizle aynı kıdemdeyse orta yolu bulmak zorundalar aslında sessizce kabullenmeyin. Umarım halledersiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…