Ölüp kurtulmak istiyorum

Strangerthings0

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2018
509
55
Çok kez soru açtım burada ama artık gerçekten iyi hissetmiyorum.Sevdiğim çocuk askere gitti kafamı dağıtayım diye işe girdim.İşe girdikten sonra yaşamadığım zorbalık mobbing kalmadı.Sevdiğim çocuk 3 yıllık sevgilimdi askere gitti ayrıldı.Ailem bir yandan para kazandığım için işten çıkma diyor ama artık yoruldum.Bir iş yapamıyorsun denmesinden laf yemekten.Ve bu aralar herkesle aram bozuk sürekli ağlıyorum.Amcamıda kaybettikten sonra ne işe ne başka şeye odaklanıyorum.Gerçekten iyi hissetmiyorum para kazanmak iyi güzel ama sevdiğimi istiyorum 3 hafta sonra dönücek ama ben onsuzum.Abartıyorum belki bilmiyorum ama hala gelcek umudum var.İşe giderken ise ayaklarım hep geri geri gidiyor.Lütfen bana son kez bir yol gösterir misiniz sürekli soru açıp canınızı sıkmayacağım iyi günleriniz olsun

Keşke ölüm kurtuluş olsa da hepimiz ölsek ama maalesef ölüm bir son değil onun için bu hayatı acısıyla tatlısıyla yaşasak da vazgeçmemek gerekiyor hayatı kendimize zehir edeceğimize bazen polyannacılık oynamak lazım her kötülükten her zulümden bir yol bulup kurtulmak ve ders almak gerekiyor çünkü bu hayatta kimsenin kimseye bir faydası yok bu hayatın başrolü sensin kuralları sen yazıyorsun kimsenin seni ezmesine izin verme

Çok kez soru açtım burada ama artık gerçekten iyi hissetmiyorum.Sevdiğim çocuk askere gitti kafamı dağıtayım diye işe girdim.İşe girdikten sonra yaşamadığım zorbalık mobbing kalmadı.Sevdiğim çocuk 3 yıllık sevgilimdi askere gitti ayrıldı.Ailem bir yandan para kazandığım için işten çıkma diyor ama artık yoruldum.Bir iş yapamıyorsun denmesinden laf yemekten.Ve bu aralar herkesle aram bozuk sürekli ağlıyorum.Amcamıda kaybettikten sonra ne işe ne başka şeye odaklanıyorum.Gerçekten iyi hissetmiyorum para kazanmak iyi güzel ama sevdiğimi istiyorum 3 hafta sonra dönücek ama ben onsuzum.Abartıyorum belki bilmiyorum ama hala gelcek umudum var.İşe giderken ise ayaklarım hep geri geri gidiyor.Lütfen bana son kez bir yol gösterir misiniz sürekli soru açıp canınızı sıkmayacağım iyi günleriniz olsun
Ölmek için bundan başka sebep bulamadınız mı ? Boşverin o çocuğu naparsa yapsın karşınıza başka birileri çıkar mutlaka çalışmasanız evde daha zor canınız sıkılır. Başka bir iş bulun iş çok

Ayrılık acısının yorması çok normal, daha aradan ne kadar zaman geçti bilmiyorum ama sonsuza kadar sürecek bir şey değil. Bu acıyı tatmamış insan yoktur muhtemelen. Ama zamanla geçiyor. Bu süreçte en iyi şey kendini işe vermek çalışmak. Ha bulunduğun işi sevmiyorsan başka iş bul kimin ne diyeceğine bakma

Fazla dramatiksin sen ya

Evet fazlasıyla abartıyorsun bundan bir yil sonra şu yazdıklarına pişman olacaksın heleki hayatına biri girmişse

Sanki bir erkek o ve onun senin için öldüğü falanda yok

Her cani sıkılan üzülen ölseydi ooo ortada insan nesli kalmazdı

Son düzenleme:
Kendinizden ne çabuk vazgeçiyorsunuz vallahi şaşırıyorum. İnsanların ilişkileri bitebilir çok seviyor da olabilirsiniz ama önemi yok yeni birini de çok seversiniz 😅 Bundan ziyade kendinizi sevmeyi öğrenin önce. Kendinize değer verin. Kendini sevmeyeni başkası da sevemez. Bugün aglaya ağlaya hatırladığın/ anlattigin adam için yarın bir gün iyi ki bitmiş diyeceksin hayatı bu kadar ciddiye alma 🤪

Hemen psikiyatra gidip bunları ona anlatacaksın.
Acilen önce bir rahatlaman lazım.
Sonra ne yapman gerektiğine karar verirsin
Hayat senin için çok zor görünebilir ama betrrin betrri hep vardır
Arkana bakmadan kendine yeni bir sayfa açmalısın
Ölmek hiçbirşeyin çözümü değil

Az bı silkelen kendine gel Ayşenur var Instagram'da kadın yaşamak için nelere katlanıyor nasıl acılar çekiyor genceciksin sağlığın yerinde ameliyat hemşireligi mi ne okumuştun hayata sıfırdan başlayacak değilsin elinde birşeyler var en azından çabala biraz

İki uc gunde bir konu aciyorsunuz, hepsine bakinca bence sizde bir atalet durumu var, yani durumunuzu etraflica dusunup karar alip buna uygun davranamiyorsunuz. Buraya gelip aldiginiz fikirleri de salladiginizi dusunmuyorum. Fikir sorup sonra cevap gelince linclendiginizi zannediyorsunuz.

Kac tane ayri dert ayri hayat var. Ciddi sekilde silkelenin kendinize gelin, sikayetlenen bir cocuk gibi degil ama sorumluluk sahibi yetiskin gibi davranmayi ogrenmeniz lazim

İyi hissetmeyebilirsin ama her zorlukta ölsem ölsem demek hiç doğru değil.
Bi etrafına bak, yaşayacak yaşanacak okadar güzellikler var.
Hayat dengedir. Hiçbirzaman herşey iyi yada herşey kötü gitmez. Bazen iyi bazen kötü.
İşi bırakırsan tamamen boşluğa düşersin.
Bu işinde mutsuzsan, başka bir iş bak?
Mutluluğunu başkalarının eline bırakma.
Sen olmassan hiçbirşey olmaz.
Kendini mutlu hissetirecek şeyler yap.
İşine git, spor yap, bi kursa yazıl, kitap oku.
Seni neyin mutlu ettiğini keşfetmeye çalış.
En önemliside kendinle barışık olmaya çalış.
Etrafında herşey herkes değişebilir eksilebilir ama sen sağlam bastığın sürece hepsiyle baş edebilirsin.

Sizin sıkınınız ne iş ne de askere giden erkek arkadaş. Hayata dair planınız, hedefiniz, hayaliniz bile yok. Kafam dağılsın, sevgilim yokken vakit geçireyim diye çalışılmaz. Fast food restoranda kariyer yapamasanız da iş hayatını öğrenir tecrübe edersiniz. Orada bile sıkıldınız hatta yasal-etik olmayan şekilde çıkmaya çalışıyorsunuz.

Sevgiliniz belli ki askere gidene kadar vakit geçirmeyi düşünmüş sizinle, gerisi yok. Yani ilerisi için ciddi bir şey düşünmüyor ama siz hala ben onsuz yaşayamam kafasındasınız. Valla yaşarsınız, hatta ya ne kadar abartmışım drama yapmışım der gülersiniz bu halinize. Geleceğinizi hayatınızı birilerine göre değil kendi isteklerinize göre şekillendirin. Her zaman bir B planınız olsun. Eski sevgili döndü geldi askerden ve başkasıyla görüşmeye hatta ciddi düşünmeye başladı. Ne yapacaksınız, onu alma beni al mı diyeceksiniz. Sizi istemeyenin peşinde mi sürüneceksiniz?

Çocuk gibi devamlı bir şeyler istiyorsunuz, hep birileri sizin için bir şeyler yapsın. Bir ara İngiltere'ye amcamın yanına gitmek istiyorum yazmıştınız ama amcanız vefat etti. Hayatınızı siz değiştirebilirsiniz başkası değil. Devamlı mızmızlanmayın, anneniz babanız hariç kimse çekmez sizi. Sosyal klüplere katılın hobi edinin. Maddi durumunuzun iyi olup olmaması hiç önemli değil, çalışmalısınız.

psikolojik destek almanızı öneririm. Her şeyin üst üste geldiği bir dönem olmuş, herkes aynı şekilde atlatamaz bunu. Sizin bir yardıma ihtiyacınız var belli ki. İş yerinizi neden değiştirmeyi denemiyorsunuz? Bir de işten ayrılırsanız iyice boşlukta kalıp daha olumsuz etkilenebilirsiniz, bence çalışmak kafanızı dağıtmak, dışarı çıkmak için güzel bir bahane şu an.

X