Olumsuz iç ses vesves

ozgekyra

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Nisan 2024
8
1
21
Merhaba size bi sorum olucak ben nişanlıyım ve nişanlımla evlenmek için sürekli dua ediyorum ama dua ederken sürekli iç sesim bana olumsuz kötü şeyler söylüyor dua ederken Allah korusun eski sevgilimin ismini söylüyorum çok vesvese oluyor yani şöyle anlatıyım Allah korusun eski sevgilimle evlencem sanıyorum çok korkuyorum bu düşüncemden nasıl kurtulcam nolur yardım edin

İstek dışı düşüncelerin vebali olmaz önemseme

Vesvese degil. Nisanlinizi yara bandi olarak kullaniyorsunuz, cünkü eski sevgiliniz hala aklinizda
Hayır kesinlikle öyle Bi durum yok eski sevgilim beni eskiden çok tehdidi ettiği için yani o yüzden yoksa aska sevmiyorum nefret ediyorum benden uzak Allaha yakın olsun

Hayır kesinlikle öyle Bi durum yok eski sevgilim beni eskiden çok tehdidi ettiği için yani o yüzden yoksa aska sevmiyorum nefret ediyorum benden uzak Allaha yakın olsun

O durumda asıl korkunuz muhtemelen son dakika birsey cikip mutlulugunuzun bozulmasi. Hala rahatsiz ediyor mu o pislik

Dua ederken ayrıntıya dikkat edin diyen biri vardı instada, o geldi aklıma.
Aman dikkat edin sonra nikah masasında yanı başınızda bulursunuz exi

Vesvese değil eski sevgiliyi unutamamaktır o

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…