olumlu düşünce ve nefes

merhabaaaaaaaaaaaaa hepınız hoşgeldınızzzzzzzzzzzzz:)
sorularınıza aksam en genısınden cevap vereceğim buarada lutfen sorularınızı yazın

kişisel gelişimle geçen yıldan beri ilgileniyorum. tamamiyle farklı biri olmak için istiyorum. benim merak ettiğim;

kişisel gelişimle ilgili telkin dosyaları dinledim bunların faydası var mı peki?

Bunu yapıcam canım. Benim üç çiziğim var bugün için senin?:))

selam arkadaslar akşam ofısle ılgılı danısan dosyası hazırlamam gerekıyordu calıstığım ıcın gıremedım kusura bakmayınbu arada konuyu actığım ıcın suan cok mutlutum katılımlarınıza en ıcten tesekkurlerımı sunuyorum :)
gelelım mesajlara tek tek cevap vereım
1-evlılık ıcın yada sevgılı ıcın bır kere kendınıze sorun hazırmıyım ıstemekle hazır olmak farklı seyler bılıyosunuz.sonra ıstedıgınız bır kısı ıse tıkanıklık yasarsınız.cunku okısı ıstedıgınız
2-hedeflerınızı oncelıkle kısa aralıklarla belırleyın uzak hedefler sızın moralınızı bozacaktır
3-en onemlısı ısteklerınızı en ınce ayrıntısına kadar tasarlayın ve yazın yazıda sıhır vardır.. danısanlar baslangıncta yazmaktan cok hoşlanmıyorlar ve zamankaybı gıbı goruyorlar ama unutmayın YAZIDA SIHIR VARDIR...
4-cdlerı sormussunuz .cdler cok ısı yarar.cdlerde konusma yoksa daha etkılıdır. özel bır teknolojıdırve teknıktır.aancak LUTFEN BILMEDIGINIZ GUVENMEDIĞINIZ YERLERDEN VE SITELERDEN ALMAYINIZ. sızın yanınıazda yapılsın sızın yazdıklarınız olsun. bu tıp merkezler var .lutfen cunku al cd yı dınle dıye bır sey yok cd ıle bırlıkte yapmanız gerekn alıstırmalar var.Maddı olarak durumunuz yoksa bızım yaptıklarımız gıbı olmasada en azından guvenlı bısı olarak kendı cdnızı yapın alın kayıt cıhazınızı arkada muzığınız olsunıstedıklerınızı kaydedın ve bunu gecelerı dınleyın cunku bu cdlerın kısıye ozel olması her zaman daha faydalıdır. kısının kendı cumlelerı ıle olması bılıncaltını zıplatmadan uygulama yapılmıs olur .
5-buarada burdan sorularını yazamayanlar lutfen ozelden yazın mesajlarınızı ... her zaman cevaplamak ısterım

Annenin çizikleri kaç acaba!

Bu arada sevgülüm yok maalesef. ( Çizeyim bakalım resmim de kötüdür gerçi ama:))))

Annemin çizikleri 8, kendime sinirlediğim çizik sayısı 4, 3 tanede erkek arkadaşım için var hepsi bu kadarcık:))

Şimdi biz çiziklerden sonra ne yapalım var mı öneri

çok hoşuma gitti......

bende uygulayacağım...

harikasın.....

Annemin çizikleri 8, kendime sinirlediğim çizik sayısı 4, 3 tanede erkek arkadaşım için var hepsi bu kadarcık:))

Şimdi biz çiziklerden sonra ne yapalım var mı öneri

Evet çizikten sopnra ne yapmamaız gerekiyor:))

Öneriler güzel, teşekkürler nldaydn, ayrıntılarıyla nasıl birini istediğimi mi yazacağım nerde nasıl karşılaşmak istediğimi mi ve bunları yazarken olmuş gibi mi yazacağım, olsun şeklinde mi???

Cizikler kac saatte icin bunuda yazarsaniz sevinirim
Evet hayatiniza cekmek istesiginiz insanin butun ozelliklerini yazin ama bunu gorev gibi deil . mum yakkin muziginizi acin:)
Ve 21 gun gece uyumudan ayni seyi kurgulayin

Evet hayatiniza cekmek istesiginiz insanin butun ozelliklerini yazin ama bunu gorev gibi deil . mum yakkin muziginizi acin:)

ben bazen yorgun stresli zamanlarımda geceleri mum ışığında bir kağıda duygularımı yazarım o kadar rahatlıyor ki insan......

sizin tavsiyenizibaşka bir amaçla denemiş biri olarak......

arkadaşlara denemelerini tavsiye ederim.......

:) harıkasınız bende sızın yontemınıze benzer bır sekılde de kullanıyorum yazıyı
bız danısnalrımıza ılk geldıklerınden baslayarak gunluk tutttururuz boylece nerelerden nerelere geldıklerını gozlemlerız. nelere kıar ken yada kızgınkı artık nelere kızdıklarını gozlerız

:) yazı yazmanın sihrine inanıyorum....

bazen bir dost size yüreğiniz vicdanınız kadar yakın olmuyor......

yazdıkça insan kendini anlıyor...tanıyor...ve hatta yazdığı bir sorun ise başedemeyecek kadar büyük birşey olmadığını anlıyor....

nldaydn varlığınız için teşekkür ederim......

bende insanlara yardımcı olmak için uğraşan bir kişi olduğunuzu hissettirdiniz......

dilerim hayatınız adına iyi dilekleriniz en yakın zamanda gerçekleşir......

inanıyorum ki iyilikler hayatınıza mutluluk olarak döner.....

paylaşımlarınız için ve paylaşacaklarınız için teşekkür ederim.......

Sadece 4 saatte çizikler :O :) Hiç denemedim ama mutlaka yapıcam en kısa zamanda 21 gün boyunca

Çok ama çok sağol yardımların ve önerilerin için:)

Sadece 4 saatte çizikler :O :) Hiç denemedim ama mutlaka yapıcam en kısa zamanda 21 gün boyunca

Çok ama çok sağol yardımların ve önerilerin için:)

sanırım kendınız ıcın cızık sayısı 4 tu yanı saat bası bır tane ortalama şunu sorayım sıze aslında bu uygulamayı yapan herkese
her saat bası bırı karsınıza cıksa ve sıze salak dese(çok özur dılıyorum ama yazmak zorundayım) ne hissedersiniz?
bu cok onemlı bır baslık cevaplarınızı beklıyorum

buarada özelden ve sayfadan yazan butun katılımcıların teşekkurlerı benı cok mutlu edıyor umarım sızlere ve belki bızlere ulaşamayanlara azıcıkta olsa bır faydamız dokunur:)
buaradaaaa ÖNEMLİ DEĞİLLLLLL RİCA EDERİM:)))

Son düzenleme:

bu cumleler karsısında resmen mest oldum sımdı gıdıp huzurlu ve mutlu bır şekılde uyuyacağım hepımız kurguladığımız hayatları yasayalım :) ıyı kı varsınız:)

Son düzenleme:
bu cumleler karsısında resmen mest oldum sımdı gıdıp huzurlu ve mutlu bır şekılde uyuyacağım hepımız kurguladığımız hayatları yasayalım :) ıyı kı varsınız:)

ne güzel bir dilek teşekkürler...

sizden birşey rica edeceğim kişisel gelişim noktasında yüzeysel olarak neler tavsiye edersiniz......

mesela kitap,dergi,site...bayılırım okumaya hele bir uzman tavsiyesi ise :)

birde bir tanıdığım var özgüven eksikliği var.. kendi ile ilgili karar vermesi gereken konularda çok kararsız. hemen her konuda acaba yapabilirmiyim diye düşünüyor..

ben bu işi yapabilirim dediği birşey yok neredeyse...sosyalleşme noktasında da toplum içine girdiğinde sessizleşiyor..ona nasıl yardımcı olabiliriz...tavsiyelerinizi rica ediyorum..

Ben aşağı yukarı 10 saatimi işte geçirdiğim bir gün attım o çizikleri.
21 gün mum mu yakıcam:))

Ben aşağı yukarı 10 saatimi işte geçirdiğim bir gün attım o çizikleri.
21 gün mum mu yakıcam:))
kosul farketmez bızım ıcın ıyı oldugumuz durumlarda cızık olmaması normal değil mı?:) hatta zor anlarda ı yı olmak degıl mı amacımız .ıste 10 12 13 saatte gecırsek bunun nedenını bılmek ve ıyı hıssetmek deılmı anı yasamak (kabaca tabı kı:))

21 gun mum yakmak mı demıssınız:)) eger ıse yarıyacaksa onu da yapın :) ama ıstedıgınıze fokuslanmak ıcın soyledım herkesın kendı rıtuelı vardır.mum sadece bır ornektı

bence aykut oğuttun butun kıtaplarını vıdeolarını ızleyın nılda nın kuantum sıcraması kıtabını okuyun bunlar bıtınce yenılerını soylerım :)
kısısel gelısım koskaca bır alan arkadasınızın özguvenının eksılmesı ıcın mutlaka bırsey olmustur.gecmısınde yapmıs olduguna ınandıgı bırsey hakkında muhtemelen bekledığı ılgıyı gormemıstır.ya da yanlış yaptıgı hıssıne kapılmıstır yada yanlıs yapsada bekledıınden cok daha fazla negatıf tepkı gormustur bunlar bırkaç olasalık tabı kıı
evde yapılabılecek arkasdasınızın farkına varmadan yapabıldıgı seylerle yuzleşmesını saglamaktır ve ona hısettırmektır.tabı kı bu ilerı derecede bır özguven eksıklıgı ıse mutlaka bır profesyonele danısmakta yarar vardır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…