olumlu düşünce ve nefes

nldaydn

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2011
36
1
merhabalar
yıllarını kısısel gelısıme adamıs bırı olarak sızınle paylaşmak ıstedığım ve sızlerden öğrenmek ıstedıgım çok sey var benımle paylasırsanız cok sevınırım

merhaba,bende kişisel gelişimle ilgileniyorum,benimde öğrenmek istediğim çok şey var.

harikasınız ben sitede yenıyım :)
elimden gelen herseyi yaparım sorularınızı tektek alabılırım :)

Seminer veriyorum demişsiniz bir yazınızda.Bu seminerlerde size karşı en çok sorulan soru nedir çok merak ediyorum :) 6 yıl sonra bu seminerlerden bende vercem

:) inşallah alınan eğitimler dahilinde sizde seminerler verirsiniz ve bizde sizi seve seve dinleriz:)

konusuna göre değişiyor aslında semınerlerde sorulan sorular
kımı doğru nefes alıyormuyum dıyor
kımı oğlumun/kızımın konsantrasyon sıkıntısı var diyor..
Ama olumlu dusunme ıle ılgılı ne soruyorlar diye soruyorsanız
en cok su soru
-ben çok kıtap okuyorum,bır o kadar semınerlere katılıyorum, senelerımı bu işe verdim dıyor ama hayatıma uygulamaya çalışıyorum ama olmuyor neden?

6 yıl sonrası bende :) Burda okuduğum çoğu yazıda da aynı sorun var gibi..Bunu bizim için biraz daha açar mısın neden yapamıyoruz çoğu zaman neden vazgeçişlerimiz oluyor..Bu arada nefes ile olumlu düşünce arasında ki bağlantı nasıl oluyor?

ego değişimi sevmez değişmektense olduğu yerde azıcık asım kaygısız basım modu onu her daım mutlu eder:)
olay suraya kadar gelır gecenlerde bır danısanım dedı kı ben hep savas verıyorum sımdıde degısmek ıcın mı vereceğım dusunun olay buralara kadar gelıyor işte vazgecıslerımız öğrenılmıs caresızlık yada dolaylı yoldan ögrendıgımı yada yapılandırdığımı cekırdek ınanclarımızdan kaynaklanıyor.

pardon nefesı unutmusum :)
doğru nefes aslında herseyyyyyyyyyyyyy demek ınanın. hem fızıksel hem de ruhsal sağlık acısından cok önemlı doğru nefes çalışmaları ıle anksıyetelere yada korkularla (bu sadece bır örnek konu sınırlaması yok nefeste)çalışıyoruz zaten yeterı oksıjenle beslenen beden dusunun ne kadar muhtesemm bır sey

Hoşgeldiniz o zaman:)

Olumlu düşünmeyi sürekli hale getiremiyorum bu konuda neler söyleyebilirsiniz?

çok teşekkur ederımmm:)
o zaman sureklı hale getırmeye zorlamayın bu olay sureklı olma ımkanı var mı ? buda aslında diyet gıbı derler ya dıyet yapmayın yeme stılınızı degıstırın sağlıklı yasam kuralları:) buda aynen öle....
oncelıkle kucuk bır alıstırmayla baslayın
ben semınerlerde hep bunu solerım
gun ıcınde 4 saat boyunca kendınıze yada etrafınıza sınırlendıgınızde bır kagıda cızık atın bakın kaç cızıkolacak

Yarın çizik atıp sayısını yazıcam:))) Umarum kağıt dolmaz.

Çok teşekkür ederim.Ya böyle hani başkalarına enerji aktarmak bana çok kolay geliyor ama bazen kendimde çok tıkanıyorum.Diyorum ki düşünme düşünme artık hani düşündükçe yaşıyorum her düşündüğümü sürekli de pozitif olunmuyor doğal olarak.Nasıl birşey bende ki ben hayatımın akışını biliyorum da yaşıyorum gibi ama bu hani inkar gibi falan değil mesela ben şuan hayatımın 3-4 yıl sonrasını 6 yıl sonrasını biliyorum yani düşünüyorum ve o düşüncelerimi gerçekleştirmek için çabalıyorum daha öncede böyle oldu hep yıllar sonrasını kurarak yaşadım ve hep düşündüğüm gibi yaşadım hemde istisnasız sanki Allah kapılarımı bir bir açıyor hayallerimi yaşamam için böyle bir şey biraz karışık oldu sanırım:) Kötü günlerimi de bilerek yaşadım iyi günlerimi de, önceden bile bile yaşıyorum.Hiç bir zaman dualarımı da eksik etmem.

Çizik olayını yarın yapıcam bende:))

Perrii kendini çok iyi şartlandırmışsın sanırım olumlu da olsa olumsuz da olsa başıma geleceklerden ben mesulüm diye.

Bakalım kimin çiziği daha fazla olucak:)))

Sanırım öyle bir durum benim ki :)) Annem mesela bilir beni şimdi evdeyim iş falan bakıyorum ama ben diyorum biliyorum işim hazır sadece ben dinleniyorum annemde diyor ki niye istemiyon sen çalışmak istesen şimdiye kadar çoktan işe başlamıştın doğru işi bekliyorum sadece

Çizik olayı yarın beni mahvetcek gerçek yüzümü ortaya çıkarcak:))

Ben bu olumlu düşün olumlu olsun olayını evlilikte kullanmak istedim, evlenebilmek için yani:)) ama olmadı, süreklilik bekledim kendimden, bi gün iyi bi gün kötü hissedince olmadı sandım ama arkadaş sürekli iyi olmak mümkün değil demiş doğru da yani. O zaman ne yapmamız gerektiğini anlayamadım ama çizikle başlayalım bakalım, evlilik konusunu unutmaya karar verdim ama başka olaylarda işe yarar belki de:) İşim hazır diye düşünmen süper canım benim bir tanıdığım da senin kafadandı gerçekten ona en uygun iş çıktı karşısına bir anda

Son düzenleme:
Senle nabalım bak belki yapmışsın bilmiyorum erkek arkadaşın var mı yok mu onuda bilmiyorum ama mesela çizebilirsin istediğin erkek tipini ve önemli olan onda istediğin yüreği şeklin altına yaz ve onu görebileceğin yere yapıştır mesela herkes görmesin diyorsan cüzdanının resim bölmesi olabilir yada eşya dolabının iç tarafı olur bir yerler de onu gün içinde gör sabah akşam böyle olmayınca insan hergün düşünmeyi aklından çıkartabiliyor günün yoğunluğu sıkıntılar sorunlar derken ama yazılı olduğunda bir yerler de muhakkak gözüne çarpıyor.. şuan benim odam da öyle bir amacım var ki duvara yapıştırdım baya büyük kağıda yaptım yani görmemem mümkün değil.Bu yüzden de aklımdan çıkmıyor belki sende yararını görürsün benim ki tavsiye sadece tabi üstadından alalım yine de tavsiyeleri:))
Çizikle başlayalım biz:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…