Olmaz ki Böyle de Yatılmaz ki

benim kedilerimde böyle yatarlarsırnaşık şey tam yemelik bunlar yaasırnaşık şey

Allahım çok tatlı ya
Nazarlardan saklasın benim güzel Allahım.
Nasıl uyumak o öyle olsada ısırsam yesem Nazlı hanımı

Barçmancım bu da benim bebeklerimden biriydi nasıl yatıyor bakalım beğenecek misin?:)) Şeniz

ay yerim ben onu yaa yavru kedilere bayılırım çok şekermiş şimdi yokmusenağlamasenağlama

ay yerim ben onu yaa yavru kedilere bayılırım çok şekermiş şimdi yokmusenağlamasenağlama

yok canım şimdiye kadar sokaktan kurtardığım bebeklerimin hepsi ben de kalsaydı evde bana yer kalmazdı:))şaka bir yana yaralı yada annesiz olan bebekleri eve getiriyorum besliyorum,kendilerini toparlayınca evlatlık veriyorum.şimdi sadece bir kızım var bir tek onu evlatlık veremedim.Ayrılık zor olsada mecburiyet işte.Yani hiç kendi kedim,köpeğim olması gibi bir lüksüm yok. Belki birgün bahçeli bir evim olduğunda...:))

hiiiiiiiiiiiiiiiiig..... oyy maşallahh ablacım ya ne kadar tatlılar öle... yirim onu ben yirimmmmmmmmmmmm ... çok huzur vericiler yaa...

heh bu arada barçman ablacımı da bulmuşkenn öpem kocaman kocaman fıstık abloşummm seni çok seviyorum barçman ablacım a.s.

Barçmanım bayıldım çok şekerrr...:asigim:
Allahım nazarlardan saklasın ..:nazar::nazar:
Bittik bu küçük şirineye kocişimle ...:asigim:
Allahım sana bağışlasın bidenem.. (AMİN)
:nazar:

sağol canım benim nazlıcan aslında bizim torun sayılır büyük oğlumun kedisi ve oğlum yurt dışında olduğu için bizde misafir ama istanbulda olduğu zamanda özleyip sıksık onu görmeye gidiyoruz sana nazlıcanın henüz traş olmuş köpeğimizle olan resmini koyayım nasıl yaramaz köpeklere hiç rahat vermiyor kerata
s5000244on5.jpg

s5000256th8.jpg

s5000116vy0.jpg

s5000017gc6.jpg

allahııııımmm bu ne güzelliiiiiiiiiiiiiik Şeniz delikafadulden

Allahım yaaa ifadeye bak :roflol: :roflol:

Hani sanki yaramazın önde gideni ama b'yandan da sıkılmış bu durumdan.. Kişilik değiştirecem ama nasıl dönecez bu zamandan sonra der gibi..

Maşallah :nazar: a.s.
Aynen öyle o anda bir taraftan tavanda gördüğü küçük bir sineği nasıl yakalarım diye düşünüyordukaydirigubbakcemile3

bayıldım ben bu kediye ya yatışa bak bukadarmı güzel keyif yapılır yerim onu ben :))

amannn yumak gibii yaaa maşallahh:nazar: ayy ben bunu varya hamuur gibiim yuğururum kıızz seviyorum diyee surata baak maşallah sanaa öp benim için yaa ne olur:1hug:

X