Olmaz ki Böyle de Yatılmaz ki

Barcman

PR UZMANI
Kayıtlı Üye
1 Mayıs 2007
10.363
31
hayvan sever arkadaşlarım oğlumun kedisi nazlının yatışına bakarmısınız sevgiler

Yarabbim bayıldım bu kadar mı şeker olur bir kedi yahu:asigim:Çok tatlı Allah nazarlardan saklasın:nazar:Yatışı çok tatlı oyunu çok sever bir hali var:asigim:Kedinize bayıldım...

Yarabbim bayıldım bu kadar mı şeker olur bir kedi yahu:asigim:Çok tatlı Allah nazarlardan saklasın:nazar:Yatışı çok tatlı oyunu çok sever bir hali var:asigim:Kedinize bayıldım...

sağol nevbaharcığım nazlı istanbulda büyük oğlumla yaşıyor ve yanılmıyorsun çok oyuncu koltuğun üstünde sepette oyuncakları duruyor çıkıp istediği oyuncağı köpek gibi ağzına alıp indiriyor ve oynuyor sevgiler

nazlım pek seksi bir kedi.maşallah ama benimkilerde hep böyle yatardı 17 tane olduklarıiçin benimkiler diyorum :)

ayyy ne güzel bi kedi =))
ama benim kedilere fobim var o yüzden sadece uzaktan sevebiliyorm:'(

:Roflol:barçmancığım o kedileri benim yerime de mıncıklayıver ne olursun. benim kedim yok da.sokaktakilerle idare etmeye çalışıyorum napayım:Roflol::Roflol::Roflol::Roflol:a.s.

coookk tattlıı acayp seker benmde bi zamanlar kedim vardı aynı böyle yatıyodusırnaşık şey

ah niye aydında oturuyosunuz ki ogluma alırdım ben bunu yaaaaaaaaaaaa

canım bu oğlumun kedisi ve istanbulda kadıköyde yaşıyor ama adına aldanma adı nazlı kendi erkek başta 3 ay kadar dişi zannediliyordu sonra ben erkek olduğunu farkettim ama nazlı adına öğle alışmışızki adını değiştiremedik nüfus kağıdıda pembe ama kendi tam bir erkek sevgiler

ay inanmıyorum oglum elden gidiyodu neredeyse neyse canım saglık olsun bakalım ama nazlıya üzüldüm bu halinden memnun mu acaba

ay inanmıyorum oglum elden gidiyodu neredeyse neyse canım saglık olsun bakalım ama nazlıya üzüldüm bu halinden memnun mu acaba

memnun memnun öyle çok şımartılıyorki onun için önemli olan o ayrıca ilk geldiği günden beri nazlı ismine alışık sorun olmuyor sevgiler

X