olmadı:(((

bencee biran öncee hayata dön....yeniden aç kalbinii bak görr belki ondan daha çokk sevecen birii çıkacak .rmin ol..eterki isteeeeeeeeee:1no2:

kızına senin adını koyduğuna göre aklı hala sende,seni hala seviyor,sen hayır dediğin için gitti...bekle biraz daha mutlaka sana dönecektir...

Ve ayrıca şunuda ekleyeyim ben size saygı duyarak yorumlarınıza önem vererek özel mesaj tamışsam özelde kalsın olurmu!!!kalkıpta burada bana yorum yap diye özel mesaj attı buda bir rahatsızlık göstergesidir deme!!özele verdiğiniz değer ve önem bumu.???Yarın ilk fırsatta giderim psikolga ayıpsanacak utanılacak bir durum değil.Yalnız benim özelimi ulu orta dökmeniz ve üstelik bunu rahatsızlıgın kanıtı olarak göstermeniz çok çirkindi kusura bakmayın.:enbuyukkk:

bunada cevaben yorum yapmanızı isterim.

herşeyi yanlış anlıyorsunuz..çok gerildim..
huri arkadaşın ilk mesajı yukarıda ve kırıcı hiçbirşey yazmamış..10. sayfayı okudum o nedenle psikolojik destek almanız gerektiğini düşünüyorum demiş
siz ise vay efendim bana nasıl rahatsız der diye bi başlamışsınız hala bana rahatsız hasta muamelesi yapıldı diyorsunuz
ruhsal rahatsızlıkla mı suçlamış arkadaş sizi?psikoloğa gitmelisin demiş..
gerçekten çok yanlış anlıyorsunuz yorumları ve çok agresifsiniz..
yorumlarınız çok hoşuma gidiyor dediğiniz üyeyi sonradan terbiyesizlikle suçluyorsunuz..
hiç hoş değil

konunun hepsini okuyamadım kusura bakma canım
okuduğum kadarıyla yazıyorum....

çok sevmişsin sen çokkk
bi mesajında demişsin ya beni sevmediğini bilseydim unutur giderdim diye
ama hayır asıl seni gerçekten sevdiğini bilseydin unutabilirdin
hala bi yarım kalmışlık içindesin
bir kuşku kafanı kemirip duruyor bence
acaba beni benim onu sevdiğim kadar sevdimi
acaba eşini bir zamanlar beni sevdiği büyüklükte bir sevgiylemi seviyor
bu kişi ayrıldıktan bir müddet sonra gelip sana yalvarsaydı barışalım deseydi sende reddetseydin
veya hala seni unutamadığını yüreğinde saklı kaldığını bilseydin emin olabilseydin
bu kadar takıntı yapmazdın bu konuyu
lütfen alınma yazdıklarıma
ayıp birşey değil bu
insan budur kimi zaman bencildir ötesi yok

şu saatten sonra ne yapılır bilmem ömrünü bu sevgiyle tüketmende çok garip ve asla olmaz gelmiyor bana kendi seçimin sonuçta
ama yazdıklarımı düşün onu neden unutamadığına karar ver
işte o zaman yolu daha kolay bulacaksın

Biz insanların yaptığı en büyük yanılgılardan biri de zannetmek.
Hayır demeseydim, öyle yapmasaydım, böyle davranmasaydım o zaman mutlu olurdum.
Hep zannediyoruz.
Belki de hakkımızda böylesi çok daha hayırlıdır (ki bence sizin hikayenizde kesinlikle böyle. Siz sadece bir tatlı dile, sevgisi dilinde olan bir adama inanmışsınız sadece)
Bir de bilemiyorum yanlış mıyım ama sizinkisi hem aşk hem de aslında yalvarılan, istenilen ve aslında karşıdakine göre daha iyi konumda bir insanken nasıl bu kadar da kolay vazgeçildiğine inanamayan, kabullenmek istemeyen bir nefsin direnişi.
Ama kısmet böylemiş her işte bir hayır olduğuna inanmak gerek ve ben inanıyorum ki sen ilerde bu kişiyi, onun için bu kadar üzüldüğünü hatırlamak bile istemiceksin. Gerçek aşkı bulacaksın.
Senin de belki bu acıyı böyle derinden ve çok yaşaman gerekiyormuş ki baharın daha güzel olsun.
Her kışın bir baharı olur çünkü.
Ama senin de istemen gerek.
Artık kendini affetme zamanın geldi.
Zaten affedilecek bişey yapmadın ama nedense buna inandırmışsın kendini. Sadece Hayır dedin çünkü içinde bir yerlerde sen de biliyordun onun senin için doğru insan olmadığını.
Herneyse artık kendine haksızlık etme başkalarını ne de kolay affettiğimizi düşün, onlara kendimizden çok daha merhametli olduğumuzu.
Suçluluk duyman gereken bir şey olsaydı bile 10 senede zaten bedelini ödemiş olurdun.
Tanrının bizi sevdiğini ve hiç bir kulunun kötülüğünü istemediğini unutma. Ondan iste,gerçek aşkı iste bak inan ki cevap gelecektir.
Artık bu yanlışında ısrar etme. Kendini suçlama.
Hayatta herşeyi kontrol edemeyiz.
Demek ki böyle olması gerekiyormuş.....

Gözden uzak olan gönülden de uzak olur.
Resimlerini at, onu uzaktan izlemeyi de bırak.
Bir süre sonra yüzü bile aklına gelmez olur.
Beyninde mutlu anılara yer aç.
Senin için keşke bunları söylemekten ve dua etmekten başka yapabilecek bir şeyim olsaydı.
İnşallah en kısa zamanda herşey senin için çok daha güzel olur.

Ben on sene boyunca hiçkimseyi beklemedim...

arkadaşım sizin özelden mesaj attığınız sadece ben olmadığım için garipsedim benden hariç 2 arkadaşım bana dedikleri için garipsedim KK da 3 kişiye ( benim bildiğim) konumA yorum yapın demenize ,konuya girincede dünya kadar yorum alıp hala aynı yerde olmanızı garipsedim ve bunuda psikolojik bir duruma bağladım..olay budur yani kaydirigubbakcemile2

anlamadım ben yahuuuuCADIARZU

sanırım yeterli cevap olmuştur.Allegria sence biriyle paylaştıgın özel birşeyin buralara dökülmesi çirkin değilmi.Sen olsan hoşuna gidermiydi...

NEDEN ÇOKMU AYIPSANACAK KÖTÜ BİR DURUM.BİRİNE YORUM YAPMANIZI İSTİYORUM DEMEK PSİKOLOJIK BİR DURUMMU.BENİM ÖZELİMİ BURAYA TAŞIMANIZ ÇOKMU GÜZEL BİRŞEY.ÇEMBER DOLANDIRAYIM BENDE kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2

swettt iyimisin ? :dilcikar:

gayet iyiyim hanımefendi.İlk fırsatta psikloga gidicem ayıp birşey değil.Sadece özelime yapmış olduğunuz saygısızlık onu buralara kadar taşımanız beni çok sinirlendirdi.Özel özelde kalmalıdır.Bunu psikolojık rahatsızlık olarak değerlendirmenizde.Demekki özel denen şey yokmuş.

Bir çok şeyi yanlış anlıyorsunuz.
Birilerine mesaj atmanız ve yorum istemeniz, olağanüstü bir durum değil,
ama tuhaf.
Normalde sizin özel mesajınızı ve özel bilgilerinizi ve özel düşüncelerinizi
arkadaş burada yazsa haklı olabilirdiniz.
Ama size ait özel bir durum paylaşılmamış.
Yapmış olduğunuz şey arkadaşa geldiği gibi bana da tuhaf geldi.
Çünkü burada hiçkimse, sizin yorumlarınızı çok beğeniyorum hadi gel konuma yorum yap demez.
Konunuza bu kadar yorum yapılmışken hem de.
Diyelim ki bu kişilerin fikirleri sizin için çok önemli.
Bu kişilere göre mi haraket edip, herşeyi silebilecek misiniz gerçekten.
Neyi değiştirecek hayatınızda bu arkadaşların yorumları.
2 kelimeyle gerçekten çözüleceğine inanıyorsanız,
özellikle sizin istediğiniz arkadaşlar size yorum yapsın.
Böyle sipariş üzerine yorum ben ilk defa duyuyorum.
Arkadaşa da bu tuhaf gelmiştir doğal olarak.
Sizin sıkıntınızı, sizin 10 seneniz keşke 2 kelimeyle çözülse, bu kadar kolay mıydı.
Siz ihtiyacınız olmadığını düşünsenizde, bence ihtiyacınız var yardıma.
Ve bunu söyleyebilmek için gerçekten 5 sene tıp okumaya gerek yok, herşey ortada.
Bunu söylediğimizde ilk defa bu kadar ağır tepki oluyor.
Herkes gayet normal karşılıyor, hatta ihityacı olduğunu bile söylüyor.
Siz bu anlamda çözümü bile inkar ediyorsunuz, çözmek istemiyorsunuz heralde.
O özellikle yorum istediğiniz insanların yorumları sıkıntılarınızı çözecekse ne güzel, inş.
Psikoloğa ihtiyacınız yok ama, yorumlara ihtiyacınız var, işte burası ilginç
Psikologlardan daha etkili bu arkadaşların yorumları heralde.

sanırım yeterli cevap olmuştur.Allegria sence biriyle paylaştıgın özel birşeyin buralara dökülmesi çirkin değilmi.Sen olsan hoşuna gidermiydi...

iyi de siz bizlere özel mesaj yollarken bunun bi şekilde konunuzda konuşulabileceğini tahmin edebilirdiniz
sonuçta ben de ilk yorumumda sizin istediğiniz üzere 10. sayfayı okudum dedim
yani ben de bi şekilde benden rica ettiğinizi belirtmiş oldum
ne yalan söyleyeyim ben de tuhaf bulmuştum ricanızı çünkü bunca senelik üyeyim daha önce kimse böyle bir ricada bulunmamıştı
arkadaşlar da garipsemiş demek ki dile getirdiler
sonuçta konu açıldığı zaman olumsuz yorumlar da gelebilir insanlar garipsedikleri durumları da dile getirebilirler
bu tarz eleştirilere de açık olunmalı diye düşünüyorum konu açıldığında
ama bu seviyeyi koruyup da yapılan eleştiri için geçerli
yoksa biri çıkıp 'sen cidden hastasın doktora git' deseydin sonuna kadar haklıydınız
aksine siz duygusal bi bayan olduğunuz için ben arkadaşların size nazik yorumlar yaptıklarını düşündüm hep yorumları okurken
neyse..gerginliklere gerek yok..herşey gönlünüzce olsun inşallah

Çok teşekkür ederim iyi dilekleriniz için çok sağolun.

4 kişi olduk şu anda swettt ..özeline mesaj olarak bu konuyu gönderdiğin..bu gayet normal bir durum dimi? ...sen tüm KK ya özelden at bu konuyu bakalım kafana göre bir yorum atan olacak mı? hangisini beğenirsen onu kale alırsın. beğenmediklerinde çemkirirsin böyle zaman akıp gider... boş ver kendini toplayıp ne yapacaksın canım,sanki bizler senin mutlu olmanı,evlenip yuva kurmanı mı istiyoruz ki,öylesine yazıyoruz işte...
hadi iyi geceler çok tuttun beni sabah erken kalkacağım:...

tamam arkadaşlar pes diyorum yorum falan istemiyorum hiçkimseden:))oldumu,anlaştıkmı:))
konu sorumlusuna sesleniyorum...konumu tamamen silmenizi rica ediyorum.sağolun varolun arkadaşlar.

hadee baybayy

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…