olmadı:(((

siparişle yorum yapın dediniz bize bi zahmet ne gibi şeyler söyleyeceğimizide yazsaydın özelde çünkü bu yazılan yorumlardan memnun değilsin ne duymak istiyorsun ki

konu nerelere gelmiş
özel mesaj atmanızın bi rahatsızlık olduğunu söylememiş ki kimse
yani bana da attığınızda şaşırmıştım ama
aklıma gelmedi rahatsız olduğunuz eminimki hurinin de gelmemiştir
bu arada özel mesaj sandığınız kadar özel değil
aklınızda olsun adminler tarafından kontrol ediliyo

Son düzenleme:
iyi de siz bizlere özel mesaj yollarken bunun bi şekilde konunuzda konuşulabileceğini tahmin edebilirdiniz
sonuçta ben de ilk yorumumda sizin istediğiniz üzere 10. sayfayı okudum dedim
yani ben de bi şekilde benden rica ettiğinizi belirtmiş oldum
ne yalan söyleyeyim ben de tuhaf bulmuştum ricanızı çünkü bunca senelik üyeyim daha önce kimse böyle bir ricada bulunmamıştı
arkadaşlar da garipsemiş demek ki dile getirdiler
sonuçta konu açıldığı zaman olumsuz yorumlar da gelebilir insanlar garipsedikleri durumları da dile getirebilirler
bu tarz eleştirilere de açık olunmalı diye düşünüyorum konu açıldığında
ama bu seviyeyi koruyup da yapılan eleştiri için geçerli
yoksa biri çıkıp 'sen cidden hastasın doktora git' deseydin sonuna kadar haklıydınız
aksine siz duygusal bi bayan olduğunuz için ben arkadaşların size nazik yorumlar yaptıklarını düşündüm hep yorumları okurken
neyse..gerginliklere gerek yok..herşey gönlünüzce olsun inşallah
sağolun herşey için.yorumlarınız içinde.BEN HATA YAPMIŞIM SİZLERDEN BİRŞEY RİCA EDEREK.ÖZÜRDİLERİM.YORUM FALAN İSTEMİYORUM ARTIK KİMSEDEN HEPİNİZ SAĞOLUN.KONUNUN VE ÜYELİĞİMİNDE BİR AN ÖNCE SİLİNMESİNİ RİCA EDEREK GİDİYORUM.ALLAH RAZI OLSUN HERKESTEN.

swettt burda bir terbiyesizlik yapılıyorsa bunu yapan sensin. Bir konu açıp sonra da sen bunu yapamazsın diyemezsin kimseye. Senin mesaj attığın üyeler irtibatımın olduğu üyeler ve direk kulağıma geldi bu durum. Vay efendim nasıl gelir deme sakın çünkü bu sitede özel mesajlar özeldir diye bir durum yok. İsteyen istediğine söyler.

Yeter ama artık. Bu tartışma fazla uzadı.Gerek yok böyle şeylere. Sen de biraz sakinlerş lütfen

bu konuda çok fazla çıkmaza girdiğinden birilerinden yardım istemişindir doğaldır bu elbette tartışma konusu yada söz konusu yapılmamalı...

eğer hayatına onu unuttarabilicek seni daha fazla heyecanlıdıracak biri çıksaydı unuturdun elbette...
hayatını sıkı sıkıya kapatıp kalbindeki yarayla oynuyorsun. oynama artık kangren ettin yarayıda!
al bir köpek... hayata tutunamadığın kadar tut bir CAN'ın tasmasını. karşılıksız sevgiyi ilgiyi yaşa...
benim 3 köpeğim var. ve öyle gideriyor ki acıları hüzünleri...

tamam arkadaşlar sağolun hepiniz.özel mesaj yazıp ricada bulundugum herkestende tek tek özür dilerim hata yapmışım.birazdan konum ve üyeliğim silinir sanırım.sağolun herşey için.

sağolun herşey için.yorumlarınız içinde.BEN HATA YAPMIŞIM SİZLERDEN BİRŞEY RİCA EDEREK.ÖZÜRDİLERİM.YORUM FALAN İSTEMİYORUM ARTIK KİMSEDEN HEPİNİZ SAĞOLUN.KONUNUN VE ÜYELİĞİMİNDE BİR AN ÖNCE SİLİNMESİNİ RİCA EDEREK GİDİYORUM.ALLAH RAZI OLSUN HERKESTEN.

gitme...:gitme:

inan ki bu yükü sırtından atmadan hep beraber biraz olsun yol almak varken bu kadar başında gitme.
bunu birilerinden rica ettiysen şahsen kişi olarak kendimi şanslı hissederdim. çünkü bu iyi birşey.
bilmiyorumkismile

siparişle yorum yapın dediniz bize bi zahmet ne gibi şeyler söyleyeceğimizide yazsaydın özelde çünkü bu yazılan yorumlardan memnun değilsin ne duymak istiyorsun ki

swettt burda bir terbiyesizlik yapılıyorsa bunu yapan sensin. Bir konu açıp sonra da sen bunu yapamazsın diyemezsin kimseye. Senin mesaj attığın üyeler irtibatımın olduğu üyeler ve direk kulağıma geldi bu durum. Vay efendim nasıl gelir deme sakın çünkü bu sitede özel mesajlar özeldir diye bir durum yok. İsteyen istediğine söyler.

Yeter ama artık. Bu tartışma fazla uzadı.Gerek yok böyle şeylere. Sen de biraz sakinlerş lütfen
arkadaş galibaa dyumak istedikleriniii yazılıp çizilmedig çinmii gerildiiii
herkeze özelden yazıp yorum istiyosan ozamnda önündekii yazıalnları dikakete aşcaksın...yapcak bişe yok.....sakin ol birazdaa yahu-tatlicadiarzu-

inan ki bu yükü sırtından atmadan hep beraber biraz olsun yol almak varken bu kadar başında gitme.
bunu birilerinden rica ettiysen şahsen kişi olarak kendimi şanslı hissederdim. çünkü bu iyi birşey.
bilmiyorumkismile

canım biz de kötü demedik ki
hatta ben mutlu oldum kendisine de söyledim
zaten bu çok normal arkadaş huriyi yanlış anladı
bundan sıkılmasına gerek yok

Inan ki bu yükü sırtından atmadan hep beraber biraz olsun yol almak varken bu kadar başında gitme.
Bunu birilerinden rica ettiysen şahsen kişi olarak kendimi şanslı hissederdim. çünkü bu iyi birşey.
Bilmiyorumkismile

sağolun:KK43:(
hani olur ya bazen gün boyu yorulursun...
Bazen aklına gelir düşündüğün zaman girersin acaba kim nasıl bir yorum yaptı diye...bazen yorum falan göremeyince deneyimine inandığın insanlardan görüşünü istersin.bukadar üzmüştür çünkü bu mesele sizi.sizin anlattıgınız hikayede bana çok iyi gelmişti çok sağolun.belkide yaşanan birşeylerden kendime örnek alarak çok daha iyi hissedebildim kendimi...
çok sağolun herşey için.bana gerçekten faydanız dokundu.birlikten kuvvet doğar diye bir ifade vardır.benim yapımdır bu insanlara yardım etmeyi fikirlerimi paylaşmayı severim.kendimde birilerinin fikirlerinden yararlanmaya çalışırım.çıkmaza girdiğim zamanlar özel mesaj yazdığım arkadaşlardan tekrardan çok özür dilerim.birgün çıkıp iyihaber vermek güzel olurdu.umarım sizler çok güzel bir hayat yaşarsınız.kendinize iyi bakın.hoşçakalın.insanlık hali işte bazen aciz kalıyorsunuz bazı şeylerden ve hiç tanımadığınız insanlardan bile yardım isteyebiliyorsnuz.herkese iyigeceler.

biraz sabırlı ve sakin olursan bu tanımadığın insanlar sana cidden yardım ederler
kimi anne kimi abla kimi kardeş kimi dost olur:1hug:

Bir daha gircek misin girmicek misin ya da konu silincek mi bilmiyorum ama şunu söylemek istiyorum sen 10 yıl kimsenin gelmesini beklemeden sevdin,sadık olmak hoşuna gitti, rüyalar gördün eski günlere dair, hayallerinin prensiyle doldu taştı heryer, bi başkasıyla tanışınca o böyle değil ya onun gibi değil...kelimeleri döküldü içinden di mi?Bunları yaşadım ve o kadar boşmuş ki sonradan anladm benim sevgilm 2 gün sonra başkasını bulmuştu bana hep seni sevicem, senden başkasını sevemem ki derdi bende buna inanıp ona yalvarırdım ne kdar da zavallıymışım...Gerçeklerle 1 yıl sonra karşılaştım beni aldattığı kızın msnini bir başka msne ekleyip başkasıymış gibi konuşuyodum, ondan da ayrılmıştı inan aynı yalanlar,aynı duygu sömürüsü...Hatta ona benim hakkımda onu hiç sevmedim diyomuş hangimizi kandırdı bilemem, ama bi zamanlar nefret duyduğm kıza sempati kazanmıştım nerdeyse...3 yıl kimse olmadı hayatmda doğru düzgn sadece tanışmalar vs. ama sonradan hayatımın aşkını buldum..şimdi çok mutluyum..O insansa naparsa yapsın umrumda değil bana yaptığı bi iyilik oldu kendisinden kurtulmamı sağladı, yaptığı kötülükse saf olan güven duygumu çaldı..Buda bizi tecrübeli yapmaz mı zaten...a.s ama sen gerçekten bazı şeyleri kabullenmiyosun titre ve kendine gel swett bu hayat çok kısa..

swettt iyimisin ? :dilcikar:
iyi değilim.başka diyeceğiniz birşey varmı.özelden yardımcı oldunuz diye özrümüde diledim.başka yapabileceğim birşey olursa sizde bana özelden yazarsınız ödeşiriz olurmu.ha bende özel kalır ama kimsenin eksik yanından yararlanmaya yada kimseyi rezil etmeye çalışmam(ki rezil olduğumu hiç sanmıyorum).istediğiniz başka bir ricanız varsa buyrun.yoksada kendimi daha fazla kötü hissetmeme neden olmayın bence ayıp diye birşey var.

kONUYU AÇMIŞ OLMAM İNSANLARIN İSTEDİĞİ ŞEYİ YAZABİLECEĞİ ANLAMINAMI GELİYOR DİYORSUNUZ.YANILIYORSNUZ BANA GÖRE.İSTEDİĞİNİZ KADAR BİRBİRİNİZE SÖYLEYİN HANIMEFENDİ.BENİM ÖZEL MESAJIM BANA ÖZELDİR SİZ İSTERSENİZ İSTEDİĞİNİZ KİŞİYE AMAN EFENDİM BANA MESAJ YAZDIDA ACABA RAHATSIZMI ŞEKLİNDE YORUMLARDA BULUNABİLİRSİNİZ.EVET BENCEDE FAZLA UZADI.SANSASYONLARA BAŞKA TOPİCLERDE DEVAM EDEBİLİRSİNİZ.SÜREKLİ TOPİC KAPANMANIN NEDENLERİDE BİRİLERİNİN SANSASYON YARATMASI OLUYOR ZATEN.KONU KAPANMIŞTIR.HADİ DİĞER TOPİĞE.

arkadaşım sizin özelden mesaj attığınız sadece ben olmadığım için garipsedim benden hariç 2 arkadaşım bana dedikleri için garipsedim KK da 3 kişiye ( benim bildiğim) konumA yorum yapın demenize ,konuya girincede dünya kadar yorum alıp hala aynı yerde olmanızı garipsedim ve bunuda psikolojik bir duruma bağladım..olay budur yani kaydirigubbakcemile2

ÇOK ISRAR ETTİNİZ TAMAM PSİKOLOJİK RAHATSIZIM BEN,FERAHLIK GELDİMİ:teytey:

iyi de siz bizlere özel mesaj yollarken bunun bi şekilde konunuzda konuşulabileceğini tahmin edebilirdiniz
sonuçta ben de ilk yorumumda sizin istediğiniz üzere 10. sayfayı okudum dedim
yani ben de bi şekilde benden rica ettiğinizi belirtmiş oldum
ne yalan söyleyeyim ben de tuhaf bulmuştum ricanızı çünkü bunca senelik üyeyim daha önce kimse böyle bir ricada bulunmamıştı
arkadaşlar da garipsemiş demek ki dile getirdiler
sonuçta konu açıldığı zaman olumsuz yorumlar da gelebilir insanlar garipsedikleri durumları da dile getirebilirler
bu tarz eleştirilere de açık olunmalı diye düşünüyorum konu açıldığında
ama bu seviyeyi koruyup da yapılan eleştiri için geçerli
yoksa biri çıkıp 'sen cidden hastasın doktora git' deseydin sonuna kadar haklıydınız
aksine siz duygusal bi bayan olduğunuz için ben arkadaşların size nazik yorumlar yaptıklarını düşündüm hep yorumları okurken
neyse..gerginliklere gerek yok..herşey gönlünüzce olsun inşallah
Sizden rica ettiğimi belirttiğiniz için teşekür ederim bunu belirtmenizi hiç yadırgamamıştım gayet normal birşey olduğu için.Mesaj göndermemin bilinmesinin anormal birşey olduğunu değil aksine normal birşey olduğunu belirtmeye çalıyorumki gene kendimi anlatamamışım.Sağlık olsunturkbayragi

Tam kendin çal kendin oyna topiği olmuş hobaaaaaa :eek::teytey::dance:

AYNEN ÖYLE OLDU HAYDİ GEYİĞE:teytey::dance::dance:NEKADAR ÇOK EĞLENCE ÇIKARABİLİRSENİZ OKADAR KARDIR:teytey:

kONUYU AÇMIŞ OLMAM İNSANLARIN İSTEDİĞİ ŞEYİ YAZABİLECEĞİ ANLAMINAMI GELİYOR DİYORSUNUZ.YANILIYORSNUZ BANA GÖRE.İSTEDİĞİNİZ KADAR BİRBİRİNİZE SÖYLEYİN HANIMEFENDİ.BENİM ÖZEL MESAJIM BANA ÖZELDİR SİZ İSTERSENİZ İSTEDİĞİNİZ KİŞİYE AMAN EFENDİM BANA MESAJ YAZDIDA ACABA RAHATSIZMI ŞEKLİNDE YORUMLARDA BULUNABİLİRSİNİZ.EVET BENCEDE FAZLA UZADI.SANSASYONLARA BAŞKA TOPİCLERDE DEVAM EDEBİLİRSİNİZ.SÜREKLİ TOPİC KAPANMANIN NEDENLERİDE BİRİLERİNİN SANSASYON YARATMASI OLUYOR ZATEN.KONU KAPANMIŞTIR.HADİ DİĞER TOPİĞE.

bana gönderdiğin mesajdan ötürü sana rahatsız dediğimi hatırlamıyorum..bana tabi ki özelden mesaj atıp yardım isteyebilirsin ,ayrıca özelini afişe etmedim,bana özelden mesaj attığında sana adam gibi yorum yaptım..
hatta sana daha samimi olsun diye ortaya değil bilakis sana cevap olarak yorumlamıştım...madem özeli yaymakla suçlandım bari ya yayımda rahat edeyim zira senin yüzüne sinirime gece uyku uyuyamadım...bu arada sana gönderdiğim mesajlarda iltifat bile etmiştim şimdi okudum da nede güzel sözler söylemişim,sen kimsenin görmediği mesajlardan,millete sana dengesiz demişim gibi sözler söylüyorsun üzgünüm kendimi savunmak zorundayım...

işte arkadaşım özelimi özelimi saklamadın deyip durduğu,bir mesajla rahatsız olduğumu iddia ediyor dediği mesajlar,ben burada rahatsız olduğunu iddia etmiş miyim yoksa güzel güzel hem özelden hem buardan yorum mu yapmışım.....lütfen türübüne oynamayın kaç senelik KK çevrem var,ve ben bir EDİTÖRÜM bu tür polemiklere girmemem lazımdır ki beni çıldırttınız...

mesaj 1
2819.jpg
[/url][/IMG]

mesaj2
2825.jpg
[/url][/IMG]

mesaj3
2831.jpg
[/url][/IMG]

en son olarak bayanın isteği üzerine foruma yorum yaptım...

2843.jpg
[/url][/IMG]

daha sonra bir kaç arkadaşımdan da böyle istekte bulunduğunu öğreninice tüm sayfaları okudum ve gördüm kli bu bayan sadece yorum almaktan hoşlanıyor ama hiç birini kale almıyor ,okuyor teşekkür ediyor haklısın diyor sonra yeni yorumcular arayışına geçiyor ..bu da beni rahatsız etti arkadaşım...

oh beee....
hale bak yardımcı olmaya çalışıyoruz diye ,neredeyse deli gömleği giydirmeye çalıştığımı ima edecektin ....

X