olmadı:(((

Benim on senedir yaşadığım duygu üzerine efendim bir on sene daha bekleyin belki döner ironisini yapamazsınız.Bu ironiyi yapma hakkını ben vermiyorum size.Hoşunuza gitmezse okumazsınız yorumda yapmazsınız.Kimsenin beni ne küçük düşürücü muamele yapmasına nede duygularım üzerine ironi yapmasına izin veremem.Bu sağlıklıda olsa sağlıksızda olsa benim duygumdur.Deneyiminden faydalanmak istediğim kişilerden ricada bulunmamda size sağlıklı gelsin yada gelmesin benim tercihimdir.İsteyen yapar yorumunu isteyen yapmaz.Kimseye silah tutmuyorum.

yahu ben sizin duygularınızla ilgili bişi mi dedim..
ayrıca emin olun dalga da geçmedim küçük düşürmek gibi bir niyetim de hiç ama hiç yoktu..
konuyu takip ediyorum yazdıklarınıza da üzüldüm, umarım burdan destek alırsınız da kurtulursunuz diye düşünüyorum..
ama arkadaşlar size psikolojik destek almayı önerince ( ki ben de onlara katılıyorum) siz, size deli muamelesi yapılıyormuş gibi davrandınız.. fakat hoşunuza gidecek başka şeyler yazılsaydı böyle celallenmezdiniz demek istedim..
sizi tanımıyorum yazdıklarınızı biliyorum o kadar.. eminim zor zamanlar geçirdiniz hala da geçiriyorsunuz.. her insanın böyle zamanları oluyor ama uzun ama kısa.. atlatamamışsanız profesyonel bir yardım almak en uygunu olur demek istedim herkes gibi hepsi bu..

evet aynen bunu demek istedi swett sakin ol yerimseniben

sevgili swettt;
ilk mesajından 10.sayfada ki msjına kadar, yani tüm yaşadıklarını okuyana kadar yaşadığın büyük aşka saygı duydum..ama okuduklarımdan çıkardığım şu oldu..

sen tek taraflı büyük bir aşk yaşamışsın...aşık olduğun insan karısına büyük aşk duyduğunu ifade eden ama eşinin ölümünden 4 ay sonra sana aşık olabilen,seninle ayrılmasından 3 ay sonra da başka biriyle evlenebilen biri..sanki dalga geçer gibi birde beraber hayalini kurduğunuz çocuk ismini başka birinden olan kızına vermiş...ben o kişinin sana aşık olduğuna inanmıyorum...eşinin ölümünden sonra bir boşluğa düşmüş ve o boşluğu seninle doldurmak istemiş..seninle ilişkisi çıkmaza girince de hemen soluğu başka bir kadının kollarında almış...
onun için hayatını boşuna köreltmişsin..anne ve babamı genç yaşta kaybettim demişsin...bu insana olan aşkın yüzünden evlenmemişsin de...yaş da güzellikte hemen gelip geçiyor sevgili swettt..şuan 34 yaşındasın gençsin halen evlenme ve çocuk yapma şansın varken lütfen kendini bu değmeyen insan için yanlızlığa itme..50 yaşına geldiğinde,o insan torunlarını severken sen halen ona duyduğum aşk çok büyüktü mü diyeceksin..yanlız mı ölmek istiyorsun?
senden ayıldıktan sonra o kişi de senin gibi evlenmeseydi..sana, aşkınız çok büyükmüş,ben böyle bir aşkın sadece masallarda olduğunu düşünürdüm ama yanılmışım derdim..lütfen gönül kapılarını kapatma..sen çok güçlü bir kişiliksin, istersen onu hem beyninden hemde kalbinden silebilirsin...mutlu olmakta,mutsuz olmakta senin elinde..seçimin mutluluktan yana olur inşallah..
onun sana gönderemediği çiçeği, ben buradan yollamak istiyorum sana....a.s. a.s. a.s. a.s. a.s. a.s. a.s. a.s. a.s. a.s.

Üzülüyorum sadece?nedenmi...hayatta zaten çok büyük üzüntüler yaşayıp üstüne üstlük bunu birileriyle paylaştığında insanların anlamaması size diğer insanlardan farklı muamele yapmaları...bütün bunlar çok üzücü ya...ben burdaki insanların yorumlarından destek aldım...ben burdaki insanların yorumlarıyla kendimi eskisine oranla daha iyi hissettim...ama öyle birşey oluyorki bir on sene dah bekle belki alır seni şeklinde gurur kırıcı sözlerde duyabiliyorsunuz.Yorum yapan destekleyen kendimi iyi hissetmeme neden olan arkadaşlara çok çok teşekkür ederim.Bu durumdan rahatsız arkadaşlardanda hiçbir şekilde yorum istemiyrum.Sağlun varolun.

ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM...YORUMUNUZ BAKIŞ AÇINIZ GERÇEKTEN BENİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİYDİ...ÇOK DİKKATE ALIRIM İNSANLARIN YORUMUNU...AYRİYETEN ÇİÇEK İÇİNDE ÇOK SAĞOLUN ÇOK TATLISINIZ zemuszemus:1hug:

Bir yardım alın demenin neresi küçük düşürücü.
Defalarca yardım almış biri olarak söylüyorum bunu.
Siz psikolojik yardım alan kişilere, deli gözüyle bakıyorsanız o sizin yanlışınız.
Ben ne kendime, ne de yardım alan hiçkimseye deli gözüyle bakmıyorum.
Peki şöyle yorum yapalım o zaman.
Aşkınız gerçekten çok büyükmüş.
Evlenmiş ,çocuğu olmuş, aradan 10 sene geçmiş,
ama siz hala sevginizin arkasında durup, hayatınızı zindan ediyorsunuz.
Ne kadar güzel yapıyorsunuz, ne büyük aşk, devam edin.
Böyle aşklar kalmadı artık.
Sakın hayatınıza devam etmeyin, o aşkta, o zamanda kalın.
Sakın toparlamayın kendinizi ve hayatınıza da yeni birini sokmayın.
10 sene önceden kalma, duygularla ve belki de sizi hiç sevmemiş birinin
yalan duygularıyla bir 10 sene daha avutun, böyle yaşlanın gidin.
Çünkü çok değer.
Şimdi oldu mu?

rica ederim canım..inşallah 'yeniden aşık oldum,çok mutluyum' diye açtığın topiğede yorum yapıcağımız zaman gelir....

rica ederim canım..inşallah 'yeniden aşık oldum,çok mutluyum' diye açtığın topiğede yorum yapıcağımız zaman gelir....

İnşallah tüm iyi niyetiniz ve güzel dilekleriniz için çok sağolun...Birilerinin duygularını baltalayıcı sözler nekadar üzsede insanı iyi dilekler herzaman mutlu ediyor.Ve bana göre kendimi psikolojik rahatsız biri olarak kabul etsem bile bu durumda olan birinin psikoljisini daha çok bozmaya çalışanlarda daha çok rahatsızlık arıyorum ben...yani insanların mutsuzluğunun üstüne mutsuzluk eklemek gibi bir rahatsızlık...hayırlı akşamlar.

Hayır kesinlikle olmadı.İnsanlardan beklediğim cevap asla bu değil olamazda.Kimsenin böyle yaşlanın gidin şeklindeki düşüncesi beklentim olmadı benim.Aksine beni daha çok cesaretlendirecek en azından başından bu tarz şeyler geçen insanların deneyim sahibi insanların kendimi daha iyi hissetmeme neden olabilecek yorumlardı istediğim.Kendimi eskiye göre çok daha fazla iyi hissediyorum bu sayede.Kendime yıllarca yaptığım haksızlıktan daha fazla yapmamak adına birşeyler için çabalıyorum.Çünkü insanların bakış açısı beni daha çok yüreklendiriyor.Özellikle hayatta çok fazla yalnız kalmış bir anne ve babanın varlığını bile hissedememiş biri olarak.Ha evet psikolojim bozukta olabilir.Yanılıyorda olabilirim.Gerek duyduğum zaman psikologada gidebilirim.Bunun delilikle ilgili olduğunu zaten savunmuyorum.Demek istediğim tek şey şu.Bir insana herşeyin söylenme şekli vardır.Benim onuncu sayfam insanlara ricada bulunmam bunların dile getirilmesi beni çok rahatsız etti.Bunu bile psikolojik rahatsızlığa götürdünüz.Özel mesaj kullanılmak için konulmuş ve adı üstünde özel mesaj denmiş ona.Bunun benimle o kişi arasında özel olması gerekmezmi.Üstelik bir on yıl daha bekle belki seni alır diyip ironi yapmakta nedemek.Bir insanı kırabilecek sözler değilmi bunlar.Helede bunca sıkıntı ve üzüntü çekmiş bir insanı yaralamazmı.Ben herkesin yorumu için çok teşekkür ederim gerçekten çok daha iyi hissettim kendimi.Sağolun.

arkadaşlar ben kimseye deli demedim,ayrıca konu sahibinide rencide ettiğimi düşünmüyorum çünkü bende psikolojik destek alıyorum 5 aydır psikiyatriye gidiyorum ilaç kullanıyorum ve çok rahatım...
yorumlarımı çok beğenen arkadaşa diyorum ki ben bundan memnunum benimde geçmişimden kalan bazı olaylardan dolayı ortaya çıktığı saptandı hiç ummazdım ama öyle imiş...
kesinlikle psikolojik destek alın derken yaşanmışlıkların neticesinde bu yorumu yaptım..bir psikoloğa psikiyatriye gitmek bu kadar zormu allah aşkına....

evet tekrar söylüyorum bir on yıl daha alır..çünkü kafanda çok büyütmüşsün adam da adam olsa o kadar üzmüş seni yıpratmış mahvetmiş...bununu çözümününde uzmanda olduğunu söylüyorum kaç sayfa yorum yapılmış hala yorum istiyorsun bende farklı düşünenler vardır ama bir elin parmaklarını geçmez...kafanda dev yapmışsın kurbağayı ve onunu prensesi sen değilsin ...değilmişsin işte...aşkına saygılıyım ama tavrına değil..

bak,sen anne baba yokluğu çekmiş olabilirsin,sevdiğin adam seni bırakmış gitmiş olabilir,başkasıyla evlenmiş,hatta kızına seninle kararlaştırdığı adı da koymuş olabilir..
ama bunlar dünyanın sonu değil kendini eğitmiş sin eğitimci olmuşsun , geliştirmiş sin...anne baba yokluğunu kendine aşılayıp kendini sokaklara atıp kötü arkadaşlıklar,kötü alışkanlıklar edinmemişsin kutluyorum seni..
ama her şeye bu kadar duygusal yaklaşmamalısın...

ben sözümün arkasındayım sorunu olan sensin düşüncelerini söyleyen benim,kabul etmek sana kalmış ama 10 sene az bir zaman değil kendini topla artık senin bu konuyu hayatından silmen gerekirdi bu zamana kadar bir sorsana kendine neden silemedin??????

kızına senin adını koyduğuna göre aklı hala sende,seni hala seviyor,sen hayır dediğin için gitti...bekle biraz daha mutlaka sana dönecektir...

swettt bana da kızacaksın şimdi ama kızarsan kız. Burda sana psikolojik destek al diyen insanlar senin iyiliğini düşünüyor sadece. Evet destek almalısın,almak zorundasın! Çünkü bu adam sen de takıntı olmuş. İnat etme lütfen git psikolojik destek al, kurtul o adamdan ve hayatına daha mutlu bir şekilde devam et. O adam tam olarak aklından çıktığında ne kadar da haklıymışsınız diceksin. Özellikle huriye verdiğin tepki de rahatsızlığının bir kanıtı. Psikolojik destek almak kötü bir şey değil ki.Aksine rahatlıcaksın,huzur bulcaksın daha ne istersin ki. Ve sana psikiyatri kliniğine yat dememişler ki,nerden çıkardın "deli miyim,hasta mıyım ben" muhabbetini. Sadece destek al demişler.

kızına senin adını koyduğuna göre aklı hala sende,seni hala seviyor,sen hayır dediğin için gitti...bekle biraz daha mutlaka sana dönecektir...

mutlaka bana dönecek diyen kim ya...mutlaka bana dönecek diyen kim...hala ısrarla ne biçim bir yorum yapıyosunuz siz ya...ben bana dönsün bekliyorum diye birşey yazmışmıyım yazılanlar arasından.tamam arkadaşlar gerekse giderim psikologa.psikologa giden insanlarada deli gözüyle bakmıyorum defalarca yazdım.nedemek bu şimdi bekle belki seni alır.terbiyesizleşmeyelim lütfen.çok ayıp şu yapılan yorum.çok saygısızca.öyle bir beklentim yok hanımefendi kendi kafanızdan olay yaratmayın.

neden kızayım size niçin kızayım anlamadım.ben psikologa git diyen insanlara kızmıyorumki!!!!!ben on yıl daha bekle seni alır belki diye seviyesizce dalga geçer gibi yapılan yorumlara kızıyorum.kimse benim geride bıraktıgım on yıl için on yıl daha bekle gelir seni alır diye dalgacı yaklaşımda bulunamaz.benim öyle bir beklentim yok.huri nickli üyeyede tekrar söylüyorum.yorumunuz için sağolun varolun.ama dediğiniz gibi bir beklenti içinde değilim.onun için boş yorum yapıyorsunuz.kendi yorumunuzu kendinize saklayın olurmu.istemeyen okumasın benim konumu yorumda yazmasın.kimsenin dalga konusu ettirmem kendimi.

farkındaysan bene san bana deli dedi demedim ,bilmiyorum farkındamısın ama?

Ama bak çok sert çıkmışsın o yorumunda. Sadece rahatsızlığını bildirseydin böyle atışmalar olmazdı,kimsenin de keyfi kaçmazdı. Ama gerçekten 10 sene de çok uzun bir süre. Anlatabildim mi? 10 sene birini beklediğimi düşünüyorum da, korkunç bir şey. Ben neden hayatımdan 10 seneyi atayım ki.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…