ölecekmiyim ilaç içtim yardıım edin

Haklisiniz uyku için olsa bende almak için doktora gitmeyi dusunuyodum ama cok sukur ihtiyacim yokmus tahminimce ilaci dikkatli kullanmak lazim yan etkileri artilarindan fazla sanirim:44:

Arkadaş bir kaç saat sonra hastaneden geldim, midem yıkandı, ölümden döndüm diye açıklama yapar zahar.
He yok hala bişey olmadı derse bizi keklemiş demektir.
Yalnız psikolojik bir sorunu olduğu ortada..

Haklisiniz uyku için olsa bende almak için doktora gitmeyi dusunuyodum ama cok sukur ihtiyacim yokmus tahminimce ilaci dikkatli kullanmak lazim yan etkileri artilarindan fazla sanirim:44:

Canım psikolojik ilaçlar çeşit çeşit, uygun görülürse verilir, ben bundan istiyorum deme şansımız yok. Uyku problemin varsa git doktora şikayetlerine göre en uygun ilacı verecektir.

canım bak ailenden uzaksın ilgi falan bekliyor olabilirsin canın sıkılmış olabilir ya da arkadaşlarınla eğlenmek amaçlı yapmış olabilirsin ama bayanlar empati kuruyorlar senin için üzülenler oluyor içinde ben gibi hamile bayanlarda var bu yaptıklarının hepsi kul hakkına girer ki kul hakkının 2 dünyada da telafisi yok tabi gerçekten intihara kalkıştıysan Allah korkunda yoktur ne diyim yazık

Mekanı cennet olur inşallah annenizin... Cok zor durumdasiniz belli ki ama korkmayın eger kullanmanız gerekiyorsa kullanın ölçülerine çok dikkat ederek besmele çekerek için allahın izniyle bisey olmaz çok zor şeyler yasamissiniz korkmaniz normal ama boyle daha çok yipranirsiniz kardesinizle ailenizle birbirinize çok sıkı tutunun anca boyle geçer bu kotu zamanlar

ilacı kullandım canım uyku için verilmiyor pskiyatrlar veriyor ve gerek görmedikçe verilmiyor .bu tür ilaçlar düzenli kullanılmadığında bu tür sonuçlar veriyor . bence arkadaş çoktan acile gitmiştir yada bu konu gerçekten fake çünkü çoktan pişmanlık yaşamış olması gerekiyor AYRICA O KADAR İLACI İÇERSEN AKŞAMA KADAR UYURSUN DİYE BİŞEY YOK BİLMEDEN KONUŞMAYIN O KADAR İLACI İÇEN İNSAN MİDESİ BULANIR KRAMPLAR GİRER TİTRER FALAN YÜZÜNÜ YIKA GİT YAT DALGAMI GEÇİYORSUNUZ KIZLAR TAMAM BURDAKİ KIZ ŞIMARIK BİRİ YALAN SÖYLÜYO DİYELİM AMA TERSİ DE OLABİLİR BUNU DÜŞÜNÜN BİZ ELİMİZDEN GELENİ YAZDIK :) RABBİM HAYIRLISINI VERSİN ARTIK NE DİYELİM RABBİM AKIL VERSİN BU ARADA YANLIŞ ALINTI YAPMIŞIM CANIM K.BAKMA DEDİKLERİNDE DOĞRU :)

Son düzenleme:
canın sıkılmış milletle kafa buluyorsun heralde o kadar içmiş olsan şimdiye ölmüştün mümkün değil

Konu sahibi arkadaş zaten yazdı bir iki cümle gitti biz burda cebelleşiyoruz boşverin... Ola ki ölmeyip gelir bir konu daha açarsa bakarız yine.. Vaktinizi harcamayın

Canım psikolojik ilaçlar çeşit çeşit, uygun görülürse verilir, ben bundan istiyorum deme şansımız yok. Uyku problemin varsa git doktora şikayetlerine göre en uygun ilacı verecektir.

Özele gidemem ki devlette de çok ilgilenmiyolar en azından kullananlardan bilgi almak için düşündüm ama iste hemde feci bi uyku problemim var dünden beri deli gibi temizlik yapmama rağmen uyuyamiyorum çıldırmak uzereyim canım

bir an bende oledusunmustum ama yasini gozume getirince ilgi cekmek isteyen bir kiz bunu yapabilirde

yok canm ya Yusuf Yusuf olur hastaneye gider gelip buraya mı yazacak :) yaaa offfff çok komik ama ben gerçek olma ihtimnali vermiyorum bile

kk olduğuna göre iyisin geçmiş olsun eski erkek arkadaiın için değmez sen onun için herşeyini çeyizini vermişsin ama buna saygı göstermemiş şimdi bunun için oturup ağlamana hap içmene gerek yok önüne bakmalısın...hayat senin elinde onun elinde değil sana bişey olsa üzülecek o değil ailen...

canım ara sıra oluyor böyle bizlere :)) biraz dua et sakinleştirici çaylar iç ohh hava güzel süslen püslen gez toz yada aç bi şarkı yada bir film izle yadaa namaz kıl hemen uykun gelir :)) olmadı bi uzmana git bu arada ben devlete gittim çok ilgilendiler benle yaaa ama ben içeri böyle gülerek giriyodum resmen benim seansımda dinleniyorlardı :)) iki muhabbet edip çıkıyoduk :)

Şşş şu anda konusunu okuyo kaç kişi benim için üzülmüş kaç kişiye zarar verdim diye düşünüp zevk alıp

Nşye üzülüyorsunuzki kızlar
o kadar ilacı içen insan forumda ölecekmiyim diyemi sorar

İçtiyse ölürdü

Hiç te üzülüp ciddiye almadım. Muhtemelen ilgi çekiyor:-(ben bole bişey yapsam burasi aklımdan geçmez ne alaka

Gerçekse çok üzücü bir durum, yalansa da gerçekten üzücü bir davranış ama dilerim yalandır.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…