ölecekmiyim ilaç içtim yardıım edin

leisen

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
3 Ağustos 2013
12
0
4500 mg lustral içtim şuan zangır zangır titriyorum üşüyorum ve yerimden kalkamıyorum ve çok hızlı nefes alııyorum çok titriyorum
sabah 4'te içtim

İlacin yan etkileri eğer kullanmaya yeni basladiysaniz çok daha kuvettli hissedersiniz bu yan etkileri..
Bence biraz sakinlesip derin derin nefes almaya calisip biraz uzanin

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

neden içtin ki o kadar ilacı hemen 112 ara ve kusmaya çalış....

4500 mg derken? Simdi dikkatimi çekti?

yahu delimisin divanemisin,ne o kadar iciyorsun,bi doktora filan gorun derim eger fake degilsen
ya da birini cagir yaninda dursun

2 kutu ve 5 hap daha

Ne yazacagimi bilemiyorum ....

Mutlaka ama.mutlaka acile.gitmelisiniz ambulans cagirmalisiniz lustral 200mg fazla içilmesi zararliyken 4500 diyorsunuz..

Sanırım intihar amaçlı içmişsin. Bu kadar hap başka amaçla içilmez.

Gelip buraya yazacak kadar gücün varsa, ambulans ya da bir taksi çağıracak gücün de vardır diye düşünüyorum.

Burada yazmak yerine evde birleri varsa haber ver ve hastaneye yetiş.

Ne yazacagimi bilemiyorum ....

Mutlaka ama.mutlaka acile.gitmelisiniz ambulans cagirmalisiniz lustral 200mg fazla içilmesi zararliyken 4500 diyorsunuz..

gece 4 te içtim ama bu kesin sonu belli mi yani

Yahu kesin son diye ölmeyi mi bekliyorsun allah aşkına? Hastane yakınsa atla bi taksiye git hemen. Çabuk. Değilse de ambulans çağır. Çok içmişsin. Çok.

Hayir sonu belli degil olmeyebilirsin ama vücudunda beyninde hasar oluşturabilirsin.. Bu ilaç direkt beynimizin gönderdiği sinyallere müdahale ediyor..

Bu hayattan kurtulmak.isterken vücudunda oluşan bir engelle hayata devam etmek zorunda kalabilirsin bu yuzden hastaneye gitmelisin...

kk ile ne kuvvetli bir bağ şaşırıyorum bazen

yarım gram lustral içmişsin, acile gitmeyip kadınlar kulubüne gelmek nedir :)

acile gitmeye de mi kk aracılığıyla mı karar verecez.

..
bu arada hala online sın
vakit kaybediyorsun kalk hemen git bir hastaneye

Son düzenleme:
Soru soracak kadar hala iyiysen yüksek lisans yapacak kafaya sahipsen şu ana kadar çoktan 112 yi araman gerekirdi.. Milleti yeme lütfen...

X