Ölçülerimizle Konuşalım

iyiyim tatlım, tablo çok güzel olmuş, eline sağlık.
yalnız ben alt kolumu ölçmüştüm, onları değiştireyim istersen... kolu nereden ölçüyoruz? sanki benim ölçülerim tersmiş gibi ayy bunalıma gircem.

ya da istersen benim kol ölçümü silebilirsin, bacak için de istediğin bacağı seçip yazabilirsin :) hahahahaha düzgün dursun tablomuz.

hiççç sorun değil canım olur mu öyle sey

senin ölçülerin böyleyse 2 hafta sonra ikisindede farkı gör mutlu ol isterim.

bu arada tesekkür ederimmm
:KK16:

Kızlarr Herkeslere Günaydınnnn

Oldukça geç oldu ancak pazartesi günleri 11 de işe başlıyorumm

Evvettt sizlerin aktardığı bilgilerle listeyi düzenledim.

Eksik olan bazı kişilerin bilgileri var eğer eklemek isterlerse belirtsinlerki bende listeyi güncellimm

Ayrıca eksik hatalı bir bilgi varsa iletelim lütfen .

Şimdiden hepimiz için güzel bir başlangıç olsun istiyorum .

Lütfen sadace kendiniz için değil diğer takım arkadaşlarınız içinde önerilerinizi ekleyin. yorumda bulunun ki birlikte birşeyler başaralım

Eki Görüntüle 1140991

Kızlar ben belirtmeyi unutmuşum. Liste güncellenirken eklersiniz. Boyum 1,57 Kilom 56 :KK16: Göğüslük bir şeyim yok benim, meme altı ile meme üstü arasında 2 cm fark var zaten boş oralar komple kemik :KK1:

Bu arada en kalın kollu benmişim! :KK14:

Sporumu aksatmamam konusunda umarım yardımcı olur bu konu. :KK55:

Kızlar ben belirtmeyi unutmuşum. Liste güncellenirken eklersiniz. Boyum 1,57 Kilom 56 :KK16: Göğüslük bir şeyim yok benim, meme altı ile meme üstü arasında 2 cm fark var zaten boş oralar komple kemik :KK1:

Bu arada en kalın kollu benmişim! :KK14:

Sporumu aksatmamam konusunda umarım yardımcı olur bu konu. :KK55:

güncelledim canım :KK34:

Kızlar bende katılmk isterm ama şuan internetm el vermio😔 sakıncası yoksa plates yapanlar nasıl hareketler yapıcak sorabilir miyim? Benmde topum var ama nasıl yapıym ne yapıyım bilemiyorm. Yardmcı olursanz sevinirim😉

Kızlar bende katılmk isterm ama şuan internetm el vermio. sakıncası yoksa plates yapanlar nasıl hareketler yapıcak sorabilir miyim? Benmde topum var ama nasıl yapıym ne yapıyım bilemiyorm. Yardmcı olursanz sevinirim

Kızlar bende katılmk isterm ama şuan internetm el vermio. sakıncası yoksa plates yapanlar nasıl hareketler yapıcak sorabilir miyim? Benmde topum var ama nasıl yapıym ne yapıyım bilemiyorm. Yardmcı olursanz sevinirim

tatlım öyle burdan anlatmakla olmaz ki

internetten ebru şallı ile pilates yaz özellikle youtubeda videoları var

istersen tam video istersen sadace sorunlu bölgen için videolar var onlardan yapabilirsin.

ben daha önce düzenli 1 ay yaptım bıraktım ama şimdi tekrar basladım

:KK53:yeniyim aktif kullanmadım üyeliğimi bilmiyorum pek nereden görebilirim eklenip eklenmediğimi?

Kızlarrrr

listeye eklenmekle olmuyorrr

haydi dökülün bakalım kimler spor olarak ne yaptıı ?

Kizlar merhaba herkese iyi akşamlar:KK3:, nasilsiniz ???

tatlım ilk yazığın öncesi -den sonrası sonra olan mı anlayamadım ??

evet kızlar 1 haftada moral bozmayalaım ve en ii sonucu en az 14 gün sonra alabiliriz.

bu nedenle 2 haftada bir ölçüm iidir

sizin bir fikriniz varsa değerlendirelim

Canım ilk yazdığım önceki ölçüler :)
Yoo bence iki haftada bildirim gayet iyi fikir :)

Bende kendimi kısaca tanıtayımm :KK16:

ismim zeynep istanbulda yaşıyorum evliyim ve 25 yaşındayım

özel bir şirkette eğitmen olarak çalışıyorum ve son 6 aydır sağlıklı yaşam ve sporla ilgileniyorum

Sormak istediğiniz herşeyi sorabilirsiniz kızlarr cevaplayabileceiğim birşeyse seve seve cevap veririm.

Bu arada suanda 5. takım cuma yarışmasında yer alıyorum cok memnunum

takımım bana çok sey kattı.

Eğer ciddi anlamda zayıflamak (kilo olarak ) zayıflamak isteyen varsa tavsiye ederim :KK16:

Memnun oldum :) ,ben de banu ,23 yaşındayım inşaat mühendisiyim bir yildir mezunum ama çalışmıyorum kps ye hazirlaniyorum , bir de iş güvenliği uzmaniyim ama ona da calismiyorum kps den sonra inşallah :)
Bir de ben bacak ölçüsunu unutmuşum , alt bacak baldırdan ölçtüm en kalın yerden ölçtüm 36 çıkıyor, tabloya baktim allahalla dedim yanlış mi ölçtüm daha fazla çıkmalı sanki ,bi gariplik var diye düşündüm ama yok 36 en kalın yerden :)) uzun süredir eliptik bisiklet kullaniyorum ondan sanirim diye kanaat getirdim :KK1: çünkü çok zayıf biri değilimdir :)
Bir de belimi şimdi ölçtüm 2 cm artmışim şok oldum :KK43: 4 gündür biraz kacamaklarim oldu hemen mi aldim ya :KK43: cok üzüldüm, 70 olarak düzeltir misin belimi :'(

Son düzenleme:

Memnun oldum :) ,ben de banu ,23 yaşındayım inşaat mühendisiyim bir yildir mezunum ama çalışmıyorum kps ye hazirlaniyorum , bir de iş güvenliği uzmaniyim ama ona da calismiyorum kps den sonra inşallah :)
Bir de ben bacak ölçüsunu unutmuşum , alt bacak baldırdan ölçtüm en kalın yerden ölçtüm 36 çıkıyor, tabloya baktim allahalla dedim yanlış mi ölçtüm daha fazla çıkmalı sanki ,bi gariplik var diye düşündüm ama yok 36 en kalın yerden :)) uzun süredir eliptik bisiklet kullaniyorum ondan sanirim diye kanaat getirdim :KK1: çünkü çok zayıf biri değilimdir :)
Bir de belimi şimdi ölçtüm 2 cm artmışim şok oldum :KK43: 4 gündür biraz kacamaklarim oldu hemen mi aldim ya :KK43: cok üzüldüm, 70 olarak düzeltir misin belimi :'(

dogru tatlim, 50li sayilarda olanlar ust bacak olculerimiz zaten. alt bacagin 36 cm olmasi garip degil, normal.

Kizlar ben her ptesi sabah 11 aksam 21 calisiyorum bu nedenle ne ogunlerim duzenli oluyot nede spor yapabiliyorum

Bu nedenle bugunluk beni es gecin ama yarinnn af yokkk

b3nde memnun oldum banucumm
Alt bacak derken dirsekten asagisimi yukarisimi yukarisiysa masallah cok inceymis darisi basimaa :)

Ben bildirim yapmaya geldim :)

Bugünlük:
Yarım saat yürüyüş
40 dk eliptik bisiklet
400 sağ~ 400 sola twister

Masallah gayet ii tatlimm
Ic bacak varmiydi canim sende ???
Bende ic bacak var malesef

Tablo için eline sağlık çok guzel olmuş :KK71:

Ric ederim canimm hersey bizler icin

ben sabah yuruyus yaptim ama diyetim cok iyi degildi... yarin daha iyi olacak.

Saglik olsun canim ilk gunlerde bole olur zaten :KK66:

X