olay topic sonunda açıldı! hadi gelin

kıs sel varya benim sadıçlar pek bi heyecanlıydılar bende acip tecrübesizdim o kaa çok konuştumki damat bey yüz görümlüğünü kaçırdın dedi kaydirigubbakcemile
bende öyleemiiiii peki o zaman sana eyi geceler dedim sora beşi bir yerde aldım dermişim kaydirigubbakcemile3 yok annem hani o 3le 1 diye bir laf var ya söletme delüüü işte ondan neyim aldım kaydirigubbakcemile3

peki yüz görümlülüğü almadan direk açsak olmii mi :jeyyar:

kıslar sıze ıyı sohbetler ben cıkıyorum...hepınızı opuyorum mutluluklar....

kızlar fazla merak iyi değildir ,vakti gelince biri size güzeeeeeeeeelllllllllll güzelllllllllll anlatır

ıpegue uzuldum hayırlısı ne dıyelım demek yasaman gerekıyormuş...
allah herkese ahyırlısını versın...

kimse kalmadı sanırım,
ben eşşek arabbasıyla gelmek istiyom eve

davet edilen yere gitmesek olmaz di mi ama, aldım daveti geldim...

bizim ilk gecemiz örnek olacak cinsten değil valla...

ben zaten oynamaya bayılan biri olarak, eşim de halaya bayılan biri olarak düğün boyu hiç oturmayınca otele yorgun argın ve bitkin geldik....3 saat boyunca oturduk, balayı için odamıza getirilen şampanyayı eşim içki niyetine içince ben de kaplıcanın şifalı suyuyla güzel bir jakuzi keyfi yapınca iyice mayıştık....daha sonra saat 4te acıktık ve yanımıza normalde hazırlanan ama ailelerin unuttuğu tepsiyi de almayınca yolun en aşağısında kamyoncuların yemek yediği bir lokanta da kelle paça içmeye gittik...sonra odaya gelip uyuduk.....öğlen uyandık, sonrasını da yazmak istemiyorum, geç olsun güç olmasın demiş atalar....

Son düzenleme:
işte sonunda oldu. :lepi:

evlenmek üzere olan ve bekar kızları, evlilerden tecrübe almak üzere buraya bekliyoruz.
çok aşırıya kaçmadan konuyu kilitlendirmeden ustrublu tecrübe paylaşımları diliyorum.

şimcikten hoş geldiniz.

biliyorsunuz yeri başka bi yerdi bunun. ama rda olmadı buraya nasipmiş.lütfen kilitlenmesine yol açmayalım sevgiler Şeniz

benii davet etmeklee hata yaptınn selimm
benn bu konulardaa maaleseff mapısaa atılıyomm cicimm +18 konularındaa sınırr tanııyomm
hocanınn dediğini yap yaptığınıı yüapmaa :icecream:yerimseniben

davete icabet etmemek ayıptır ee kambersi düğün olarmı olmazzzzz....

vallahi bakıyorumda genelde durum aynı ilk gün fıssss bizde aynen öyle ama benim eşim sabırlıdır ehh bende sabrını sınadım biraz 20 gün bekledi napimmm çok korkuyordum sonra baktık olmuyor psikiyatırdan yardım aldık tek seans yetti

size tek söyleyebilceğim hiçte öyle bazı densizlerin anlattığı gibi korkulacak bişi değil arkadaşların dediği gibi herşeyi doğal sürecine bırakmak lazım... biz yaklaşık 10 yıllık evliyiz hiç bir zaman küs yatmadık bakmayın şimdi çocuklar yüzünden ayrı yattığımız oluyor ama halimizden hiç memnun değiliz yani... herşeyin başı sevgi saygı ve anlayışşş...

yüz görümlüğü olarak eşim bana bir saat takmıştı ve beni kucaklayarak eve girmişti şimdi bakıyorumda o 20 gün çok komik gelioooooo:roflol:

benii davet etmeklee hata yaptınn selimm
benn bu konulardaa maaleseff mapısaa atılıyomm cicimm +18 konularındaa sınırr tanııyomm
hocanınn dediğini yap yaptığınıı yüapmaa :icecream:yerimseniben

tadında, özünde, usturubylan gonuşuruk gözkim gel sen sensiz olmaz böle bi konu sırnaşık şey:lepi:

diğerlerine yarın yorum yazıcam eve gitmek zorundayım yetişemedim kusura bakmayın. yarında sorularımızla bekarlar olarak siz evlileri terleticez. :lepi:

tadında, özünde, usturubylan gonuşuruk gözkim gel sen sensiz olmaz böle bi konu sırnaşık şey:lepi:

bak onu doğru dedinn selimmm bu konuu bensizz olmazz
gecedee ilerliyoo üstelikk yannızımm sorularınızıı alamm:icecream:şakkıdı​

gözek ben şunu merak ediyorummm
girdiniz yaa evinize o an ne hissettinn :)

sizi gidi siziler demek merak ettiniz kötü emellerinize bizi alet ediyonuz...:jeyyar::jeyyar::jeyyar: kaydirigubbakcemile3
:eek::eek::eek:

Çekilin üleynnnnnnnn ben geldim.
Nan mannak sel :mymeka: sen bizi banlatacanmı bu saatte.
Bizi kötü emellrine alet etme yavri.

sel cnm topik hayırlı olsun Şeniz
bende gelirim

size resimli bi anlatım yapıyım kızlar. aynen şöyle oluyor:
kocişimlen eve gelince ;
kociş::jeyyar:
ben::1no2:
kociş:a.s
ben::eek:
kociş:Şeniz
ben::asigim:
kociş::jeyyar: