olay topic sonunda açıldı! hadi gelin

he o der...yazık yavfuuuuuuuuuuu...desın be...kıskanclık büle oluyuuuu

ne kavga ediyiniz beaaa evde kalmış kıs kurularıııı :mymeka: sizde bu çene varken kim ne yapsın sizi... cık cık cık çenelerine vurmuş bunların tübe tübekaydirigubbakcemile3

ama sunuda soylemeden gecemıycem aranızda en gözeliniz benım hahaaaa

ne kavga ediyiniz beaaa evde kalmış kıs kurularıııı :mymeka: sizde bu çene varken kim ne yapsın sizi... cık cık cık çenelerine vurmuş bunların tübe tübekaydirigubbakcemile3
sorma mavıcem sonrada bız nıye eve kaldık dıyorlar :1closedeyes:cenelerı bı dursa hemencık buluverırler yagusuklularını :nazar:bızı ornek almıyler hıç kaydirigubbakcemile5

ya tobe tobe ben evde fılan kalmadım...kalmamda...allahıma bin şükür....
kalacaklar düşünsün ayrıca bana sataşıyorlar...
bende savunma hakkımı ...yapıyorum oysa ben gayet sessızı bırıyım..

sorma mavıcem sonrada bız nıye eve kaldık dıyorlar :1closedeyes:cenelerı bı dursa hemencık buluverırler yagusuklularını :nazar:bızı ornek almıyler hıç kaydirigubbakcemile5

bak bak nan dilegim sende ne ikili oynuyon be....
kımden oldugun bellı degıl sanıyede adam satıyon...:mymeka::mymeka:

dokunmayın şabanıma öksuzdür dokunmayınsabanıma yetımdır

ya tobe tobe ben evde fılan kalmadım...kalmamda...allahıma bin şükür....
kalacaklar düşünsün ayrıca bana sataşıyorlar...
bende savunma hakkımı ...yapıyorum oysa ben gayet sessızı bırıyım..

heeee çok sessizsin maşallah çenesi düşükkk..... kıs bi sussss evlenince bolll bolll konuşursun köprüyü geçene kadar delüüüüüüüü:roflol: :roflol:

ne oldı bocuk sustun

örnek olarak bu alıntıyı yapmak ıstedım:1closedeyes: susunca neden sustun dıyende sız deıl mısınız:1closedeyes:
dıleğım ben senden evlılıkle ılgılı bı soru sormuycam aldım ben cevabımı :1closedeyes:

heeee çok sessizsin maşallah çenesi düşükkk..... kıs bi sussss evlenince bolll bolll konuşursun köprüyü geçene kadar delüüüüüüüü:roflol: :roflol:
dımıı ama anlayan kım delikafadulden

anammmm ben bir tane mesaj yazana kadar iki şer mesaj yazmışlar :1shok: bir bi geveze değilik diyorlarCADIARZU

örnek olarak bu alıntıyı yapmak ıstedım:1closedeyes: susunca neden sustun dıyende sız deıl mısınız:1closedeyes:
dıleğım ben senden evlılıkle ılgılı bı soru sormuycam aldım ben cevabımı :1closedeyes:
sen sımdı bana laf mı soktugunu sanıyon alırım ayacıgımın altına senı kaydirigubbakcemile

aferin kızıma bak nasıl edepli nasıl terbiyeli ennnn kısa zamanda kociş bulur seni... doğru yoldasın devam:içelim:

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

bizim heriflerde böyle yapmasın köprüyü geçene kadar cicim sonra allaahh :eek:klava: kaydirigubbakcemile3

saka bır yana bu adamlarda akıl yok bu kadar guzellıktekı kızları almıyler evde bırakıyler

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

bizim heriflerde böyle yapmasın köprüyü geçene kadar cicim sonra allaahh :eek:klava: kaydirigubbakcemile3
he bacım erkekler akıllı davranıyorlar evlenene kadar o kadar romantıklerdır kı :asigim:evlenınce o romantıklıgın yerını ayılıkları alıyo:jeyyar:anlarsınız yaaa:jeyyar:

slm..........
adamların gözü görmüyoda ondan yada denk gelmiyolarr kısmet işte

nıre kayboldu bunlar yawwww neyse bende kacar sonra gorusuruz

ya gercekten evlenınce degısıyorlarmı...bu adam musfettelerı...bır anlatın yaaaaaaaa

X