öğretmen arkadastan hoslanmakk.....

Dinlen canım senin birde oglusun var .
Dinlenirkende dua et biz koca elaaamda bebeğini bulsun.

Kız bilmiyormusun borcamin kaderidir hediye gelir açılmada n başka eve hediye gider bu şekilde en az 5ev gezer
Yok kiz bilmiyorum biz bu eve goreli 20 yildan fazla oluyor o zamanlar borcam bu kadar meşur olmamisti valla aptal kafam ben genelde birine hediye alacaksam kendini bitter ziyagil saniyom herhalde olmayan butceyi zorlayip en iyisini almaya calisiyom

Bide en fenasi demin ablamla konusuyoruz sanirim bu yaz itibariyle butun bekar arkadaslarimda evlenmis oluyo
Ben herkesin dugunune gittimde memlekette yakinda kimse kalmayacak yarin birgun evlenirsem dugunume gelecek bi Allahin kulu olmayacak mum ışıgında borcam ariyicam gibi duruyor

Bende mi artik borcam kanununa uysam acaba

geyiğe tasındı ya ıyıce kaçırıyorum haftasonu bırsey oldu mu ne oldu ..en son lmnt bılgısayar hocaya verıp tel numrasını ısteme planııcındeydı ,yapabıldı mı ?

Dün gece sen gitmistin cemiyet-i kadınlarla dua ettik sende amin de

geyiğe tasındı ya ıyıce kaçırıyorum haftasonu bırsey oldu mu ne oldu ..en son lmnt bılgısayar hocaya verıp tel numrasını ısteme planııcındeydı ,yapabıldı mı ?
Birşey olmadı canım hala aynı yerdeyiz kumpas kuruyoruz hala

lmnt naptı aceppp cok merak ettm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…