öğretmen arkadastan hoslanmakk.....

Baktım imntden ses yok dedim bi kızlara selam verem zaten pek yazamıyorum nasilsinizz:KK36:
bız ıyıyız canım benm nasıl olsun aynı lmnt den hber beklıyoruz:KK69::KK59:
Ben ve @EvvelAhir yalı aldık zengin iz Koton prenses Koton prenses hamis minekosan minekosan kafayı sıyırdı kendini alkolle verdi @-agnes- aşık elaaaam elaaaam ınş.hamis @drotker kayip
Hepimiz ayrı teldeniz iiyiyiz sen nasilsin
hahaaa:KK53::KK53: ne guzel özet gecmısss yerım senı yaaa

Eveettt aşkından çıldırdımm:KK53:
Herşey çok güzel. Kafam güzel.siz güzelsiniz.:KK47::KK47:
minekosan minekosan ne ayaksin şekerim.hanzolarin içinde duymaktan kayısı kopardin:KK66:
Koton prenses Koton prenses şu kız oglanmi nedir bir bakiver ki te kontrol erkekse mune albaya havale edelim:KK66:
biz ali koc diyoruz murat boz.diyoruz şansımızı kusum aydın çıkıyor.
adaletin bumu dunya:KK43:

elaaaam elaaaam sen niye bekliyosun daha bi test yapsana kuzum.pozitif cikarsa ne mutlu.negatif cikarsa da yanlislik olma ihtimaline karsi kan verirsin yarin. .bi test yap catlatma bizi burda yaaaaa:mad::mad::mad:

elaaaam elaaaam sen niye bekliyosun daha bi test yapsana kuzum.pozitif cikarsa ne mutlu.negatif cikarsa da yanlislik olma ihtimaline karsi kan verirsin yarin. .bi test yap catlatma bizi burda yaaaaa:mad::mad::mad:
bende meraktan cıldırdım ama kndıme hayret edıyorum nasıl bı sabırsa bekleym dıyorum:KK17::KK17::mad::mad:annecıııııım

X