öğretmen arkadastan hoslanmakk.....

Dugun mu var yakinda kuzum.Allah o gunleri gostersin de iceriz.ben kola icerim ama.
De bu minekosan minekosan bugun cidden cok tuhaf.kizlar saka yapio sanmistim once ama gercekten bi gariplik var
İnşallah olur kuzum allah onla aynı evde olmayı da nasip etsin evlenip:) içim kıpır kıpır inşallahhhhh o da sever/seviyodur:) daha yeni mevzu:)

Açılırsa söylerse falan yazarım:)

Aynen mine gerizeka diyince ben işkillendim. Teli kaptırdı bence alan kişi makaraya sardı

İnşallah olur kuzum allah onla aynı evde olmayı da nasip etsin evlenip:) içim kıpır kıpır inşallahhhhh o da sever/seviyodur:) daha yeni mevzu:)

Aynen mine gerizeka diyince ben işkillendim. Teli kaptırdı bence alan kişi makaraya sardı
Bende şaşırdım gerizekali dedi:KK66:

Amaaannnn birde sen mi ciktin basimiza simdi.bizim merakimiz az gibi:KK48::KK48:

Saka bi yana insallah gonlune gore olur hersey.sen de burdan yaz.az sana da taktik verelim.bakalim hanginiz hizli cikacaksiniz L lmnt mi sen mi?

Ya kızım varya bi şaka yapım dedim hemen gomdunuz ya erkek misin falan. Aşk olsun

Birde dua isteyip gönder gelsin diyor:KK66:minekosan ötede ol sende oluden korkarım ben:KK66:
zaten net.paketin az kalmış onuda sana harcamayayim:KK66:

Ya kızım varya bi şaka yapım dedim hemen gomdunuz ya erkek misin falan. Aşk olsun
Cok sukur normale donmussun.vallahi benim kabahatim yok.o supheyi digerleri dusurdu aklima.:KK48:ama boyle saka yapilir mi canim.ben bi an bi intihar vakasiyla daha karsi karsiyayiz sandim once

X