öğretmen arkadastan hoslanmakk.....

Kızlar günaydın ayyy dün aksam burdaki muhabbet resmen psikolojimi alt ust etti
Tum gece ruyamda yine kadınlar klubundeydim

Birde ruyamda ha bire yegenine size söz ettigim malum sahsin karisinin adiyla hitap edip duruyodum hatta onuda gordum sanki
Aslinda bi suru biseyler gordumde sabah uyaninca hepsini unutmusum
Sabah yorgun bi psikolojiyle uyandim onu gordum ya tam depresyon modundayim yuruyuse cikmam lazim yataktan cikmak bile istemiyorum

Günaydınn:)
Valla bende sabah çıkmak istemiyorum yataktan.
Kafayi kk ile bozuk.

Bence bu çok iyi bi fikir ilk fırsata bunu denemelisin

Günaydınn:)
Valla bende sabah çıkmak istemiyorum yataktan.
Kafayi kk ile bozuk.
Bozduk ki o bicim benim ders cslismam lazim ya artik L lmnt hocaefendiye açılsın ama yok acilmasinda yani artik arkadas falan olsunlar ay ben catliycam artik ama hem evli degil cok sukur ortada rezil olacak yada kotu kadin olacak bir durumda yok ki alt tarafi artik selamlassinlar iki lafin belini kirsinlar istiyoz

Biz ondan daha hevesliyiz ya

Valla onceligim dersler.
hic çekemem şu an
Çok hırslıyim ya bi görsen
Su an çalıştığım yerden kurtulmak istiyorum.
Senin yokmu

Yok canim evde kalma sınırındayim:)yas 30 a yaklasiyo 28 olucam yakinda

Benim okuma sansim olmadi iste aciktan aciktan ne kadar olursa

Inşallah sen muafdak olursun hedeflerini kazanirsin

Bölüm nedir

Yok canim evde kalma sınırındayim:)yas 30 a yaklasiyo 28 olucam yakinda

Benim okuma sansim olmadi iste aciktan aciktan ne kadar olursa

Inşallah sen muafdak olursun hedeflerini kazanirsin

Bölüm nedir
Evliligin yas sınırına olduğuna inanmıyorum.is sende bitiyo zaten.28 yaşında saçma sapan insanla evleneceğime hiç evlenmem daha iyim.

Mekatronik mühendisligi.

Evliligin yas sınırına olduğuna inanmıyorum.is sende bitiyo zaten.28 yaşında saçma sapan insanla evleneceğime hiç evlenmem daha iyim.

Mekatronik mühendisligi.

Masallah ya geleceginde umarim cok guzel olur

Bende senin gibi dusunuyorum huzur getirecek bi evliligim olmayacaksa hic olmasin daha iyi

Masallah ya geleceginde umarim cok guzel olur

Bende senin gibi dusunuyorum huzur getirecek bi evliligim olmayacaksa hic olmasin daha iyi
Yani mesela bana şeyler çok basit geliyo. Ev için araba için evlenenler mesela. Zengin diye evlenenler mesela.saçma bişey

Kızlar Günaydın,öyle bir uyandımki ,eşim duymasın rüyamda birisine platonik asikmisim,ben kaçıyorum o konuşmak istiyor sonra o çekiniyor ben konuşmak istiyorum ama konuşmuyorum,sonra tam konuşacağız bi kaç kişi geliyor araya giriyor yine konuşamıyoruz,tanıdık geldi mi size de...sonra da uyandım ve işin ilginç yanı rüyamda gördüğüm kimseyi tanımıyorum

Enisteee kos senin hatun ne rüyalar goruyor
lmnt ve hoca efendi psikolojimizi bozdu

Kiz dert etme biz buna kadinlar kulubunun laneti diyoruz
Kac gundur platonik asigi nasil kavusturacax derdine dustuk ya ondandir

Ayyy bende dun gece gordugum ruyayi yeni hatirliyorum

Bi dr yi ariyorum ama telefomdan sapik gibi bide o telefona cikarkende reha beyin telwfonunu aramistim yanlislik oldu diye kapatiyorum soruyom valla hayatimda

Valla omrumde ne reha diye tanidigim oldu nede o doktoru bir kereden baska gorup konuamualugum var

Kiz ruyalarimizda rezillik oldu bi muddet ara mi versek acaba

Sabah gordum bu arada dusundugun fikir cok mantikli geldi
Kavussunlar artik demi ama bizde hi jefes alaydik

Hersey 21 mart günü başladı.Yine hergün oldugu gibi konulara bakarken ''Ögretmen arkadastan hoşlanmak'' adında konu ilgimi çekti ve girdim.Giris o giriş.Çıkışım muamma

Şikayetçiyim Doktor Bey...

Bende bende psikiyatriye gidip kadinlar kulubu bagimliligi var kurtarin beni kurtulmak istiyorum diyesim var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…