öğretmen arkadastan hoslanmakk.....

Kız yerinde olsam hocayi durakta gordgumde whatsptan resmini çekip atardim hocam nereye diye komik olurdu hemde muhabbet açmış olurdun :KK70:
hahhahhaa bayıldım bu fıkrınee :KK70: komık olurdu baak. du bıdahakıne yapmaya calısayım bunu :KK70:
ama adam demesın sanane bee dıye :KK70: rontgencım eksıktı bı basımda dıyee :KK70:D

@lmnt bi takım aksiliklerden dolayı iki gün giremedim malesef ama 125 sayfa olmuş yahuu o_O gelişme var mı söyle hele bi :anneadayı:

@lmnt bi takım aksiliklerden dolayı iki gün giremedim malesef ama 125 sayfa olmuş yahuu o_O gelişme var mı söyle hele bi :anneadayı:
hala haftalık dızı modunda ılerlıyoruz. bugun bana bakarken yakaladım onu. ona baktıgımda hemen cevırdı kafasını. he bıde okulda whatsap grubu acmıslar butun ogretmenler ıcın ortak. onun numarasını buldum. aksamları benım kapıda kı durakta goruyorum falan. he bıde gecen gun kı market facıasından sonrakı gun onun kapısından gecerken, arkamdan kostugunu gordum. dondugumde de ıyı aksamlar hocam dedı gulerek. ama tabı benım ıcın mı kostu o mechull :KK70:
sımdılık bu kadar :)

ayy bu hoca efendı whatsapa hıc gırmıyo be yaa. gorustugu bırı yoktur herhaldee. tabı normal msjla msjlasmıyolarsa, telefonla konusmuyolarsa :KK70:

Hem insan bekler gerçekten otobüse biniyo mu yoksa bakıp bakıp evinin yolunu mu tutuyo aaaa bunu da biz mi söyleyelim
bılmıyorum kıı. belkı de onceden de gıdıyodu ama ben farketmıyodum. ay hıc bılemıyorum. belkı kurs gıbı bıseye falan gıdıyodur. alısverıse desem hergun hergun gıtmez heralde :KK43:

numarasını gruptan aldıgımı artık bılsın yanı :KK70:
kız ben senı yeerııııım yerım :KK25:kac gundur merakla takıp edıyorum:p ve konu tasınmıs cıldırdım :KK71:bulamadım sonra bıyerlerden buldum ölcektım merakımdan:KK30: ben senı cooook sevdım ya yemınle bol bol dua gonderıyorum sana ınsallah bu ıs olcak bu arada evlıyım belkım yardımım dokunur:KK28: bebegım cooook optum:KK68::KK68:

X