öğretmen arkadastan hoslanmakk.....

Ya zillere bakmak ilk gordugum gunden beri aklimda canim da adamin apartmani bahceli ve dort bi yani guvenlik kameralariyla dolu rezil olmayayim dedim kameralari gorunce :)
ee sende basortu falan tak.cok heycanlı ya.tam benlik.hanı olmazda onu gorursen agzını kapatırsın.bizde careler tukenmez.

Zillere bas kachangi balkona cikarsa oradadirşaka bir yana bu adam aynı okumadınız diye tirsiyor bence
aynı iş yerinde olunca belki cekiniyordur
ama yilmak yok yola devam basaracagizayrıca o hoca efendiye şöyle seni bizden isteyecek

Çok heyecanlı,Lost gibi oldu vallahi burası ,hergün takipteyim,konuyu kacirmayayim diye her gün bakar oldum,merak ettim L lmnt senin evin hocanın apartmanı görüyor mu

Çok heyecanlı,Lost gibi oldu vallahi burası ,hergün takipteyim,konuyu kacirmayayim diye her gün bakar oldum,merak ettim L lmnt senin evin hocanın apartmanı görüyor mu
Apartmanı goruyor da hoca efendi yi görmüyor kaçıncı kattalmnt uykuya yenik düştü ben dublör uyumsorularınızı alabilirim efenim

Bu sabah farkettim konunu çok tatlısınız yaa hadi hayırlısı şu sınav haftamda olmama rağmen heyecanla takip ediyorum gelişmeleri

Bu sabah farkettim konunu çok tatlısınız yaa hadi hayırlısı şu sınav haftamda olmama rağmen heyecanla takip ediyorum gelişmeleri
Arkası yarın gibikonu sahibinden çok biz bakıyoruz sayfaya

Hoca efendinin bir tarafında pireler uçuyor biz burada onu nasıl tavlamak onu dusunuyoruzlmnt hoca efendi seni biZden istesin çocuğunuz olunca da el.opturmeye getir k.k.ya

Apartmanı goruyor da hoca efendi yi görmüyor kaçıncı kattalmnt uykuya yenik düştü ben dublör uyumsorularınızı alabilirim efenim
Anladım,iyi bi plan yapsak sa kavuştursak ne güzel olur,mesela sevgili L lmnt cim pazar sabahı kalsa dikizlese hocanın apartmanı ,hoca efendi (sonuçta kahvaltı yapcak ekmek almaya gider belki) evden çıktı mı hemen o da çıksa tesadüfen karşılaşsalar sonra muhabbet falan olur mu olur?

Olur devami da şöyle olsa ekmeği 2 tane aldım bana buyrun kahvaltı hazır zaten desesonracima kahvaltı yapsalar sohbet muhabbet derken onlar ermiş muradına biz çıkalım kerevetine
şaka makada biz bu konuya çok alıştık bunlar çıkarsa lmnt bizi unutur çok eğleniyorum burada

Benim de aklımdan geçen buydu,ay inşallah

ee sende basortu falan tak.cok heycanlı ya.tam benlik.hanı olmazda onu gorursen agzını kapatırsın.bizde careler tukenmez.
Ya varya bu olay cidden komik bi hal almaya basladi adam diyecek eyvah eyvahh cattik biir psikopata sonumuz hayrola

Yarin gidiyimde okulda bi selam vereyim barii ayy cekinmesin canim yaa ne gerek var cekinecek ki gercekten bu is olursa bunlari ona tek tek teeekk okutucam ya beni kimden ister bilmiyorum ama olur da Allah nasip ederse, dugunumde kesinlikle sizde olmalisiniz. Karsilikli oynamaliyiz bizler bence bu isi basarirsak bu hepimizin zaferi olacak netice de

Sorma ya dust biir adrenalinin icine vallahi :)) Apartmani goruyor ama girislerimiz farkli sokaklara bakiyo canimm ne yazikki :/

Lmnt sana bir hafta muhlet hoca efendiye çıkmaya başladın ya da biz toplanıp okula kamp kuracagiz
Vallahi ne iyi olur gelsenize yaa saka bi yana bi hafta da komsu oldugumuzu ogrendik, bakalim bu hafta neler olacak biraz agir ilerliyoruz da

Takip ederken dua da edin lutfen :)) sinavlarinda Allah yardimcin olsun bu arada canim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…