öğretmen arkadastan hoslanmakk.....

Ay cidden yaa. Igrenc oluyomus falan okulu birakiyomusum :KK70: ayy Allah korusun :) O zaman sac boyatma konusunda biraz daha bekleyeyim ben
Saçını boyatmak zorunda değilsin de hoş bişeyler yap işte şekil olarak mesela. Aksesuarlar kullanabilirsin. Kalem etek dikkat çeker fiziğin müsaitse.. Düşün şekerim herşeyi biz mi düşünelim :KK70:

Saçını boyatmak zorunda değilsin de hoş bişeyler yap işte şekil olarak mesela. Aksesuarlar kullanabilirsin. Kalem etek dikkat çeker fiziğin müsaitse.. Düşün şekerim herşeyi biz mi düşünelim :KK70:
Kiyafet olarak baya dikkat ediyorum. Onceden ne bulsam giyip gidiyosum falan :p
O adami kendime asik edecegim sayenizde insallah :KK70:

:KK70::KK70::KK70:
aynı okulda ıkımızde ogretmenız. onun gorustugu bırısı varmı bılmıyorum ama ben ondan fazlasıyla etkılendım. pek bır konusmuslugumuz ıse yok ne yazıkkı.. ogretmenler odasına o da bende pek fazla takılmayız.... oda pek samımı degıl okuldakılerle bende mesafelıyım.
bu arada hafta sonu benım evımın yakınlarında bı apartmandan cıkarken gordum onu uzaktan. bırazcık arastırdım bugun ve komsu oldugumuzu da ogrendım.
bu sekılde bı sansım var mı bılmıyorum.. yanı olgun bı sekılde davranıp onu nasıl etkıleyebılırım ? sohbetı nasıl ılerletebılırım ? :KK43:(
cocuk gıbı davranmak ıstemıyorum. yanı oyle etkılendıgımı cokta bellı etmeden nasıl dıkkatını cekebılırım ?
Çay elinizdeyken ayağınız takılmış gibi yapıp üstüne yıkılın sonra o düşmeyle Can'ınız yanacak o an ağlayın sizin olmasa bile ömür boyu sizi asla unutmaz kolay gelsin :cool::KK33::KK70:

:KK70::KK70::KK70:
Çay elinizdeyken ayağınız takılmış gibi yapıp üstüne yıkılın sonra o düşmeyle Can'ınız yanacak o an ağlayın sizin olmasa bile ömür boyu sizi asla unutmaz kolay gelsin :cool::KK33::KK70:
Zaten yapi olarak cok sakar bi insanim. Bigun bu dedikleriniz planlanmadan basima gelecek diye cok korkuyorum :KK70:

En başta hoca sizden hoslansaydi ya da begenseydi kendi ilgilenirdi demiştim.. Ama sonuç tık yok. Her zamanki gibi ol gelirse ggelir gelmezse amannn sana hoca mıyok :))

Zaten yapi olarak cok sakar bi insanim. Bigun bu dedikleriniz planlanmadan basima gelecek diye cok korkuyorum :KK70:
Bence korkmayın ve uygulayın göreceksiniz kalıcı olduğunuzda bu şirin sakarlıktan sonra evlenme teklifiyle nokta konur bu tanışma faslına bu arada erkeklerin vazgeçilmez kadınları şirin sakarlıklar yapan cici kızlar oluyor:KK14::eek:

Suanda koyu siyah canim rengi sacimin

o zaman bence çok uç bi değişiklik yapma yani pat diye sarıya falan döneyim deme bide sonra kuaför tutturamaz falan şu sıra risk alma bence :) eğer değişiklik istiyorsan siyahtan ayrılma eğer kendine siyahı yakıştırıyorsan. siyah ombre yaptırabilirsin tabi kaliteli önerilen bi kuaför şart. uçlara doğru küllü sarıya dönebilir, ya da koyu kırmızıya gibi.. bak şu ekteki resimler benim hoşuma gitti saçın siyahsa sana da böyleleri yakışır hem siyahtan ayrılmamış olursun hem de hoş bi ışıltı değişiklik olur :)

ama işinin ehli kuaför şart. sonra ombreyi beceremeyip orta yerden pat diye öteki rengi yapmasın, geçişler çok yumuşak yavaş yavaş olmalı :21:

Eklentiler

• 6.jpg
    6.jpg
    51,2 KB · Görüntüleme: 628
  • Kızlar-için-Siyah-Kızıl-Ombre.jpg
    Kızlar-için-Siyah-Kızıl-Ombre.jpg
    51,2 KB · Görüntüleme: 788
  • tumblr_nosf5eEe5u1qgsuqeo1_500.jpg
    tumblr_nosf5eEe5u1qgsuqeo1_500.jpg
    56,1 KB · Görüntüleme: 226
Bence korkmayın ve uygulayın göreceksiniz kalıcı olduğunuzda bu şirin sakarlıktan sonra evlenme teklifiyle nokta konur bu tanışma faslına bu arada erkeklerin vazgeçilmez kadınları şirin sakarlıklar yapan cici kızlar oluyor:KK14::eek:
Son soylediginiz cumleye kesinlikle katiliyorum :) bilerek uygulayamam ama onu gorunce heyecanlandigimdan bu dedigin donem sonuna kadar muhakkak basima gelecektir, eminim :KK70:

o zaman bence çok uç bi değişiklik yapma yani pat diye sarıya falan döneyim deme bide sonra kuaför tutturamaz falan şu sıra risk alma bence :) eğer değişiklik istiyorsan siyahtan ayrılma eğer kendine siyahı yakıştırıyorsan. siyah ombre yaptırabilirsin tabi kaliteli önerilen bi kuaför şart. uçlara doğru küllü sarıya dönebilir, ya da koyu kırmızıya gibi.. bak şu ekteki resimler benim hoşuma gitti saçın siyahsa sana da böyleleri yakışır hem siyahtan ayrılmamış olursun hem de hoş bi ışıltı değişiklik olur :)

ama işinin ehli kuaför şart. sonra ombreyi beceremeyip orta yerden pat diye öteki rengi yapmasın, geçişler çok yumuşak yavaş yavaş olmalı :21:
Ayy canim benim yaa tek tek eklemis onlarii. Ortadakini sevdim. Cok sag olasin..

Ayy hepiniz sag olun yaa. Allah hepinizden tek teekk razi olsun :)

Bigun onunla kavusursam sunlari tek tek acip okutucam vallahi :)
Dicem ki, bak sen yan apartmanda misil misil uyurken, ben gece gece hic tanimadigim insanlarla dertlestim dicem.

Hayat cok degisik gercekten yaa :))
Dipnot: cok sevdim ben sizleri yahuu :)
Onunla kavusamasam bile sizin gibi guzel insanlari tanidimm :)) daha ne olsun

Son soylediginiz cumleye kesinlikle katiliyorum :) bilerek uygulayamam ama onu gorunce heyecanlandigimdan bu dedigin donem sonuna kadar muhakkak basima gelecektir, eminim :KK70:
Geldiği Zaman haberdar et sakın saçının rengiyle uğraşma o şekilde olmuyor o dediğin dikkat çekme işçileri :KK3:

Ayy canim benim yaa tek tek eklemis onlarii. Ortadakini sevdim. Cok sag olasin..

Ayy hepiniz sag olun yaa. Allah hepinizden tek teekk razi olsun :)

Bigun onunla kavusursam sunlari tek tek acip okutucam vallahi :)
Dicem ki, bak sen yan apartmanda misil misil uyurken, ben gece gece hic tanimadigim insanlarla dertlestim dicem.

Hayat cok degisik gercekten yaa :))
Dipnot: cok sevdim ben sizleri yahuu :)
Onunla kavusamasam bile sizin gibi guzel insanlari tanidimm :)) daha ne olsun

onunla işi ilerlettiğinde açıp okutmak çok iyi fikirmiş yalnız çok eğlenceli olur :KK70::KK48: biz de seni sevdik hocam onla kavuşunca bizi unutma da :63:

Yaaa cok tatlii:)))) Bende birinden hoslanmak istiyorumm:KK70: sıkılmadan okudum ve gelismeleri merakla bekliyorum:)))

X