öğretmen arkadastan hoslanmakk.....

Moralini bozma hemen. Sonuçta aynı yerde çalışıyorsunuz. Hem biliyor musun zaten hemen gelip rahatça konuşsaydı işkillenirdim ben. Bu ne rahatlık derdim şahsen. Tadını çıkar bu günlerin. Hiçbişey yapmana gerek kalmadı ve dahası eğer hoşlanırsa o senin etrafında dönecek. Bu süreci iyi yürütmelisin

Yaa çok sekersiniz umarim hersey hayal ettiginizden bile iyi gelisir, konuyu takipteyim

umarım dedıgın gıbı olur ya

umutsuz olma sen demedin mi arkadaşla konuşurken o kişinin sen olduğunu öğrenince sevindiğini mutlu olduğunu kocaman gülümseyerek konuştuğunu falan bekle hele özellikle de kişiliği gereği çekingen ağırbaşlı biriyse hemen öyle adım atamaz....

o nasıl oluyo kıı
Turan taktigibyani.
ilgi ni biliyor sen yaklaşma fazla bu hoca benden hoşlanıyordu ala ala böldü ki niye takmiyorki diye dusunsun:)
yalnız hepimiz iliski uzmanı olduk bir anda:)hepimiz bu aşkı seninle yaşıyoruz heyecanını paylasiyoruz

Ayyy içim kıpır kıpır oldu.
Bütün sayfaları sıkılmadan okudum. Çok tatlısının ya bence bu kadar kısa zamanda birseyler olmasını bekleme. Şunu da unutma bu işin sonu olumsuz da olsa şu yaşadigin duyguyu bir gün özleyeceksin. Çok tatlı gelecek sana. Ve tavsiyem kendini kötü körüne bağlama liseli aşıklar gibi keyfini çıkar bu yaşadigin duygunun
Umarım herşey gönlünce oluur

dımı yaa orasıda oyle. agırbaslı bı tıpıde var sımdı yanı. ama yınede sıkıyo ınsan canını yaa....

ayy evet yaaa ne guzel ama cok sagolun vallahı yaa :) bana cok guzel moraller verıyosunuz. olursa varya fena dua ederım sızleree canlarımm :)) olmasada ederım tabı Allah hepınızden razı olsun :)

cok tesekkur ederım canım guzel dusuncelerın ıcın :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…