öğretmen arkadastan hoslanmakk.....

Valla derse de adam hakli hatunlarr :KK70:
Kiz lmnt ne ata biniyorsun ne attan iniyorsun:KK66:
sen herife serefsiz dedin bizde lmnt izindeyiz diyip saydirdik:KK66:
ustelik saydirirken ben lmnt askini ilan etmis herif ters tepki vermis saniyordum nasil birbhayal gucum varsa:KK66:

Kis ipeqbojuqu ipeqbojuqu kiz en son mahpus damina girmeden once sen ben agnes evlilik programlarina dagilalim seda abla esra abla zuhal abla bize sahip ciksin diyorduk ya herhalde lanetimiz inlarida sardi izdivac programlari jacli savaslarina donmus:KK14:

ustelik saydirirken ben lmnt askini ilan etmis herif ters tepki vermis saniyordum nasil birbhayal gucum varsa:KK66:
Benden de boyle bisey yapmami bekledin ya helal olsun sana kiz :KK70:

Valla derse de adam hakli hatunlarr :KK70:
ustelik saydirirken
Kis ipeqbojuqu ipeqbojuqu kiz en son mahpus damina girmeden once sen ben agnes evlilik programlarina dagilalim seda abla esra abla zuhal abla bize sahip ciksin diyorduk ya herhalde lanetimiz inlarida sardi izdivac programlari jacli savaslarina donmus:KK14:
Evet savas cikmis ama bizim sucumu yok bu sefer gercekten masumuz:KK66:

ustelik saydirirken

Evet savas cikmis ama bizim sucumu yok bu sefer gercekten masumuz:KK66:

Ya mune abla lesin bundada sizin parmaginiz var deyip bizi yine yollasa mapus damlarina

Kiz sahiden senin yasak sebeninde ne yaziyodu

Uzaktan bakimca cok korkuncsunuz gercekten. Mapus yatmis adamsiniz sonucta. Hayatin tum gerceklerini gormussunuzdur. Saygimiz sonsuz sizlere hatunlar :KK70: o degilde ilk mapusta bi gun 2.de 2gun. Simdi 3gun mu olacaak

Uzaktan bakimca cok korkuncsunuz gercekten. Mapus yatmis adamsiniz sonucta. Hayatin tum gerceklerini gormussunuzdur. Saygimiz sonsuz sizlere hatunlar :KK70: o degilde ilk mapusta bi gun 2.de 2gun. Simdi 3gun mu olacaak
Ilki 24 satti.sonraki 48 oldu katlanarak gidiyor boyle:KK66:

Yaa iplememek ne demek askolsun. Bazi mesajlari toplu halde okuyumca hepsime tek tek msj atamiyorum. Ne olur kusuruma bakma oyle bi izlenim yarattiysam yaa. Cidden cok uzulurum :KK43: kacan kovalanir mi diyosun :)
:KK70: canım mesajları beğenmeyince bile öyle düşündüm neyse :)
Ya tabi kaçan kovalanır da var da bu hoca efendi resmen sinir etti beni
Erkeksin sen insan bi yaklaşır eder
Sanki iyice bişey sandı kendini
Boşver canım özel çaba sarfetme
bundan sonra o yaparsa

:KK70: canım mesajları beğenmeyince bile öyle düşündüm neyse :)
Ya tabi kaçan kovalanır da var da bu hoca efendi resmen sinir etti beni
Erkeksin sen insan bi yaklaşır eder
Sanki iyice bişey sandı kendini
Boşver canım özel çaba sarfetme
bundan sonra o yaparsa
Yok canim ozel caba sarfetmem zaten artik onun icin. Aklimin bi tarafinda hep sey olacak cunku acaba msji bilerek mi okumadi. Veya bilerek mi cevap yazmadi diye

Yok canim ozel caba sarfetmem zaten artik onun icin. Aklimin bi tarafinda hep sey olacak cunku acaba msji bilerek mi okumadi. Veya bilerek mi cevap yazmadi diye
Mesaj olayı son nokta oldu bendede
İsteyen insan bu kadar uzatmaz kusura bakma biraz sert yazdım ama
Senin mesaj atmana bile fırsat kalmamalıydı
ne bileyim bi face den falan ekler insan

Ya da çok egosu yüksek herşeyi sen yap istiyor
Herşeyde var bir hayır diyorum
Hayırlısı olsun hakkında canım

Hocam ben sana açıkça bir şey söyliyeyim,bu adamdan bir cacık olmaz olacak olsa senin ondan haşlandığını öğrendiğinde bir adım atardı zaten.Belliki mesajını görmüş ama görüldü yapmamış,muhtemelen senden yaşça büyüğüm ve sana garanti veriyorum ilerde çok daha iyisini bulursun ve iyi bir aşk yaşarsın.

Hocam ben sana açıkça bir şey söyliyeyim,bu adamdan bir cacık olmaz olacak olsa senin ondan haşlandığını öğrendiğinde bir adım atardı zaten.Belliki mesajını görmüş ama görüldü yapmamış,muhtemelen senden yaşça büyüğüm ve sana garanti veriyorum ilerde çok daha iyisini bulursun ve iyi bir aşk yaşarsın.
Yani dusununce gormemis olma ihtimali sacma geliyo zaten. Insallah dedigin gibi olur. Cok sag ol

Mesaj olayı son nokta oldu bendede
İsteyen insan bu kadar uzatmaz kusura bakma biraz sert yazdım ama
Senin mesaj atmana bile fırsat kalmamalıydı
ne bileyim bi face den falan ekler insan

Ya da çok egosu yüksek herşeyi sen yap istiyor
Herşeyde var bir hayır diyorum
Hayırlısı olsun hakkında canım
Hic egosu yuksek birine de benzemiyodu ama :KK43:

X