öğretmen arkadastan hoslanmakk.....

Ne dur tahmin edeyim hoca efendinin nosunu versin siradan adama vatsapta saydiralim
ulen siz kimsini cekirge surusu gibi saldirdini derse gormus gozu ciksin
tik yoksa gormemis gozune saglik
Yok be medeni biseyditovbe estağfurullah.yarın hoca efendiye diceksinki.hoca efendi hoca efendi.size mesaj attım ama ulaşmadı telinizde sorunmu var.

Ne dur tahmin edeyim hoca efendinin nosunu versin siradan adama vatsapta saydiralim
ulen siz kimsini cekirge surusu gibi saldirdini derse gormus gozu ciksin
tik yoksa gormemis gozune saglik
bence hazir o kadar cesaretlenmisiz savciliga verilme durumumuzda var en tenixinden meseleyi acik acik anlatalim

Konunu takipteyim
Gerçi sen beni iplemiyorsun ama :)
lmnt Hocaefendi yi bulup suratına çakasım geldi ama böyle de bir ihtimal olabilir
Yani ipek böcüğü nün dediği gibi

Git canım sen git
Uzaklaş bakalım biraz

O telefonubsana yedirmeden git yaptir de

Ayyy bide filmlerdeki gibi ilani ask edermissinde herifin haberi olmazmis biz burda birvirimixi yermusiz

Biz adamin totosundan tut tirnagina kadar saydirdik lmnt bide serefsiz demis adama gormedigi mesaj icin
biz burda saydiriyoruz herifin totosunda pireler ucuyordur

Herifin yerinde olmak istemezdim

Ay bide bunlar evlenirlwrmis adam lmtnin telefonubkurcalarkwn bunlari gorurmus elin karosi kizi totoma kadar saydirmislar diye

Hadi biz yine bi sekil yirtarozda herif lmnt ye demez mi seviyordunda insan bi savunmaz mi

Yaa iplememek ne demek askolsun. Bazi mesajlari toplu halde okuyumca hepsime tek tek msj atamiyorum. Ne olur kusuruma bakma oyle bi izlenim yarattiysam yaa. Cidden cok uzulurum kacan kovalanir mi diyosun :)

O telefonubsana yedirmeden git yaptir de

Ayyy bide filmlerdeki gibi ilani ask edermissinde herifin haberi olmazmis biz burda birvirimixi yermusiz
Gercekten sonunda onunla bi izdivac gerceklestirir isem izdivac yalniz dikkatinizi cekerim bunlari okuyp okuyup gulmek hak oldu yanii

Valla derse de adam hakli hatunlarr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…