öğretmen arkadastan hoslanmakk.....

Ay evet ya derste bile bakıp durdum bi haber var mı diye.konunun ortasında sınıfta

Becerikli derken guzel yemek yapmak anlaminda evet. Hani sirf onun kulagina gitsin diye bilerek konistu arkadaslar ama ben sanirim ovulmekten pek hoslanmiyorum yaa. O yuzden zamanla zaten tanirsak birbirimizi Allahin izniyele tabi... bunlari yavas yavas gorur zaten o da.
Okuldayken yazamadim ya. Okuldan gelince de hemen suslendim puslendim hazirlandim gozum durakta onu bekledim. Baktim gelmedi bosa gitti o kadar ugras.
Ya ne biliyim boyle bi acabalar surekli falan beynimde..
Whatsapta hic cevrim ici olmazken, elinde telefonla goruyorum bazen. Acaba oyun mu oynuyodur. Yoksa normal msjla mi konusuyodur milletle ya.
Ay cok gerginim ya sevgilisi varsaa

varsa da var.dunyada sadece o mu kalmıs evlenecek

aaaaaaaaaaaaaaaaaa ama kızcam sımdı oyle heman pes etms gbı yoksa sevgılısımı var falan deme sevgılısı olan adam oyle senı dıkızlemez senn hoslandıgını bıldıgı halde gulerek knusmaz yanı

Normal mesaj kullanan mı kaldı yaaa? Oyun oynuyodur facede vs takılıyordur tatlım

Bişey olmaz sen süslen her zaman hazırda bekle,normal mesaj artık tarih oldu gibi bişey Watsapp varken,sanmıyorum sevgilisi olduğunu,birazcık beklemede kal o zaman gözlemle ,okulda konusmadiniz mı bugün L lmnt

Konustuk okulda bugun. Bi iki kere daha selamlasalim feysden yollucam hemen istek.
Yaa umutsuzluk degil.de hani kaptiriyorum ben kendimi yaa

L lmnt yarın için fikrin var mı napıcaksın

L lmnt sevgilisi olan insan böyle davranmaz onu bi geç

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…