öğretmen arkadastan hoslanmakk.....

kız yok daha hamıle olup olmadıgım bellı degıl kı senı cok merak ettık ama yıne bı ılerleme yok sanırım bu hoca efendıyı seytan dıyor umugunu sık gıtsın

Hos geldin canim oda daha belli olmadi yarin artik haber verecek bugun annesi gekecwkmis insallah hayirli haberler verir

Bu arada senin adina sevindim canim burdaki bir arkadasin dedigi gibi sen ekinden geleni yaptin akisina birak bakim nolcak

Insallah hocaedendide agirdan almaz bu kadar nüfusun haşatı çıktı burda yeminle

Ayy hadi insallah insallah hamilesindiir :)
Valla agirdan mi aliyo kendisini bilmiyorum ama disarida smaimiyeti kurmaya caliscam. Okulda bi yere kadar oluyo cunkuu

Ayy hadi insallah insallah hamilesindiir :)
Valla agirdan mi aliyo kendisini bilmiyorum ama disarida smaimiyeti kurmaya caliscam. Okulda bi yere kadar oluyo cunkuu
okulda olmıyacak bunu anladık ve daha ıyı fıkırler uretmemız lazım bnce

Yine aynı şeyi söyliycem bi kek börek vs bişey yap sana da getirmek istedim de götür ne var ya hu aa

Aynen okulda olmayacak. Ya zaten benim icin becerikli diye konusuyolar okuldaki arkadaslar. bu da onun kulagina gitti zaten. Boyle gozune gozune sokar gibi hani sanki kendimi begendirmeye calisiyomusum gibi cokta bu konuda one cikmak istemiyorum. Ters tepmesinden korkuyorum. Once bi arkadas samimiyetini iyice kurayim sevgililik soyle kalsin diyorum ben...

hıh evet aynen dusuncelerıme tercuman oldun

Oh ya bi selam vermiş neyse ki.. Geç olsun güç olmasın şekerim

Hocaefendi de biraz ağır ilerliyormuş ama böyle normal sohbetlere devam etmek en iyisi Bi sefer o başlattıysa diğer sefer senden olsun bence

Lmnt iyiki bu top ici açmış yoksa bu kadar konular içinde birbirimizi bulamazdik
gerçi konu geyiği döndü orasında ayrı bir konu

Nerdeen nereye bir zamanlar yeterdaa vardı nerde ki o

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…