oğluşum spastik olabikir mi? :(((

OTE="shapes, post: 43615997, member: 675436"]1 hafta çok degil mi,
bana da dün beyin mr ve eeg çekildi, aynı gün verildi sonuçlar. CD sini aldıysanız ordan da bakılıyor.[/QUOTE]
EEG CD verildi ama MR ankaradamisin okutulup geliyor buraya.Biz ilcedeyiz o yüzden.Ama eşim daha erkene almak için uğraşacak.

Bu ayın 17 sinde MR ve EEG Çekilece. Oğlumun. inşallah temiz çıkar. Erken doğduğu için de gelişim geriliği olur çocukta dedi Dr. Gelişmeleri yine sizinle paylaşacağım.Şimdiden hepinize çok tesekkur ederim bana verdiğiniz destek için.

Allah yardımcınız olsun. inşAllah sonuuçlar temiz çıkar.

Çok geçmiş olsun....
İnternetten fazla araştırmayın insan çok etkileniyor.
İnşallah sonuçlar temiz çıkar Allahın izni ile.

EEG ve MR CDsini aaldık. Bu aayın 24 ünde yyanıoönümüzdeki salı günü Tip faktesinde noroloji uzamni yrd.dc. gorecek ve sonuçlarıiinşallahiyi bir sşekildeoöğreniriz. BBuradanmutlaka size bilgi vereceğim tabiki. Hepinize ilginiz ve desteğiniz için çok ama çoktesekkur ederim.

İnternetten uzak durun. Bende aynı hataya düştüm. Günlerce yemeden içmeden kesildim. Rabbime şükürler bir şey yokmuş ama doktorum sırf internetten bilgi aldığım için panik yaptığımı söyledi. Çok normal bir şeyi büyütmüşüm. Allahın izniyle sizin yavrunuzunda bir şeyi çıkmayacaktır.

Mrb arkadaşlar . Konu sahibi olarak sizi gelismelerden haberfar etmek istedim.Moralim çok bozuk kafam karmakarışık . Oğlumun MR ve EEG sini çocuk norolojisine uzmanına gösterdik. Mr da Bebeğimin beyninin sol tarafında biraz hasar olduğunu, bunun da iyi bir fizik tedavi gerektirdiğini , ayrıca oğlumun akranlarına gore gelişim geriliği gösterdiğinden ilerde SRREBRAL PALSİ olabileceğini , bu yüzden zihinsel olarak da bir kusurunun kalabileceğini söyledi.Fakat EEG nin güzel çekilmedigini tekrar cektirmemiz söyledi.Kesin bir tanı koyabilmek için MR ve EEG nin birbirini desteklemesi gerekiyormus.Yanı Dr olabilirler le konuştu . Ayrıca benim bebeğim 35 haftalık doğduğu için zaten gelişmesi geç olabilir bunu Biliyorum ama Dr söylediği zihinsel bir kusurunun kalması yada kalmamasıni anlayabilmemiz için oğlumun ilerleyen zamanlarda ki gelişimini takip etmemiz gerekiyordu yanı arayi kapatabilir de iki yaşına na kadar normal gelisme sureci sergilerse zihinsel ve r sorun yok demekmiş s.Offffff ama biz bide ankara Hacettepe de bi nöroloji uzm.na goturmeyuse dusunuyoryz.Felaket moralim bozuk ....

Mrb arkadaşlar . Konu sahibi olarak sizi gelismelerden haberfar etmek istedim.Moralim çok bozuk kafam karmakarışık . Oğlumun MR ve EEG sini çocuk norolojisine uzmanına gösterdik. Mr da Bebeğimin beyninin sol tarafında biraz hasar olduğunu, bunun da iyi bir fizik tedavi gerektirdiğini , ayrıca oğlumun akranlarına gore gelişim geriliği gösterdiğinden ilerde SRREBRAL PALSİ olabileceğini , bu yüzden zihinsel olarak da bir kusurunun kalabileceğini söyledi.Fakat EEG nin güzel çekilmedigini tekrar cektirmemiz söyledi.Kesin bir tanı koyabilmek için MR ve EEG nin birbirini desteklemesi gerekiyormus.Yanı Dr olabilirler le konuştu . Ayrıca benim bebeğim 35 haftalık doğduğu için zaten gelişmesi geç olabilir bunu Biliyorum ama Dr söylediği zihinsel bir kusurunun kalması yada kalmamasıni anlayabilmemiz için oğlumun ilerleyen zamanlarda ki gelişimini takip etmemiz gerekiyordu yanı arayi kapatabilir de iki yaşına na kadar normal gelisme sureci sergilerse zihinsel ve r sorun yok demekmiş s.Offffff ama biz bide ankara Hacettepe de bi nöroloji uzm.na goturmeyuse dusunuyoryz.Felaket moralim bozuk ....

canım canını sıkma arkadaşıma bir prof hamileyken bebeğin beyninin yarısının olmadığını söledi gebeliği sonlandırabiliriz dedi.resmen beynin içinin yarısı boş dedi ve gayet net.bizim moral yerlerde.benim dr ye gidelim dedim ikimizde aynı gebeydik.benim dr de doç dr idi.kadın bize çocuğun beynini 20 kat büyütüp ektranı kaplayacak şek,lde gösterdi bi,ldiğin iç cevizdi.net görünüyordu.dr dediki bakın bakalım prof olmaya gerek yok burda ne geriyosunuz beyin tammı yarımmı.kadında şaşrıdı bir prof bu beyne nasıl yarım der.o yüzden canım dr lerde bilemiyo kıvırıyor yok tam çekilmemiş bidaha çekelim yok ilerleyen zamanda bakalım.başka başka dr lere götürün.inşallah hiç bişii yoktur.

X