Doğuma Hazırlık oğluma isim arıyorum

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
canım arca karan ve arın ne demek anlamları yani ilk kez duyuyorum değişik geldiler böle orjin isimler buldukca yazı verrr

tatlim,
Arca; arli erkek namuslu erkek anlaminda
Arın; arinmis ,tertemiz anlaminda
Karan ; kahraman,yigit anlaminda

tatlim,
Arca; arli erkek namuslu erkek anlaminda
Arın; arinmis ,tertemiz anlaminda
Karan ; kahraman,yigit anlaminda

bu isimler değişikmiş canım saol açıklamalar için

Kaya nasıl cnm yada ates

saol canım paylasımın için doğuma az bi süre kala burda biriktirdiğim isimlerden birini allah nasipederse secicez bebişimize

nehircim sana ve yardımda bulunan arkadaşlara kolay gelsin, bizimki de muhtemelen erkek. kesinleşsin cinsiyeti kopya çekerim ben de artık =)))

biraz araştırıp ben de yazarım. Allah şimdiden sizlere bağışlasın bebişinizi

bernacım burda biriktirelim hayırlısıyla isimleri beraber seceriz canım benim hayırlı olsun bebişin

bu isim konusu çok zormuş arkadaşlar...benim beğendiğimi eşim istemiyo..onunkini ben...en son şimdilik bi isimde mutabık kaldık...KUZEY...sen de değerlendirebilirsin canım..

nicole hersey cok zor sadece isim değil oda seçmek eşya almak of of cok işimiz var cok paylastıgın için saol canım

Ilerde Allah izin verirde olursa ismi simdiden belli...
Esimde bende cok seviyoruz....Göktug...:asigim:

Ben Ediz isminide cok begeniyorum ama esim aslaa diyo...

Degisik ve duyulmamis bir isim degil ama yinede söylemek istedim....

canım paylasımın için sağol allah bebeğini sana göndersin inşallah yalnız sana dün yaşadığımız hatta aylardır yaşadığımız sorundan bahsedelim arkadasımın 2 oğlundan birinin adı berktuğ biri göktuğ göktuğ 9 yasında ve arkadaşları okulada isminin bir harfini değişerek k yerine t koyuyorlarmıs anla işte ve cocugun psikolojisi bozuluyor şimdi den fena halde takmıs ismimi değiştirecem die tutturuo bu olayı yakınlarda yasadık paylaşmak istedim

saol canım :) değerlendirmeye alcaz babasıyla kimin ismini seçersek onada ufak bi hediyesi olacak oğlumuzun :)

ben oğlum olursa ege koyucam
güsel hoş bı ısım bence.
sende koyabılırsın tatlım.
yada ali tuna ikilisinide sewıyorum ben

canım benim oğlum olsaydı bu isimlerin arasından bir isim seçicektim
ama kızım olacağı için işime yaramıcak sana fikir olur belki...
ayaz
yazgı
çınar
noyan
yağız
ebrar
mirza
kıvanç
giray
Behlül Çok gülen, çok gülücü. 2. Hayır sahibi, çok iyi adam.
Delal
Deva
Esad
Eymen
Talha

elifsun canım cok güzel isimler içinde benim beğendiğim cok isim var bakarsın sen isim annesi olursun oğlumuzun :)

ALLAH nasip ederse oğlum olursa günün birinde adını HAKTAN koyucam,.anlamı çok güzel..tavsiye olunur..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…