Doğuma Hazırlık oğluma isim arıyorum

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
canım ben sana tavsiyem alperen: yiğit ve ermiş kişi ,gökalp göklerin yigidi ,kayra tanrıdan gelen yardım
canım aklıma gelenler bunlar inş beğenirsin

canım yaz aklına geldikce buraya olurmu biriktirelim en sonunda secelim saol bitanem paylastıgın için

Bacım eccük bekle bulurus adını oğluşununda sen söle bakalım nasıl bir isim düşünüyosun...:uhm:
şööööööööle son model asortik bi isimmi yoksam klasik bilindiklerden mi heeeeeeeee..yerimseniben
ona göre kafa yoralım dimi emme....kaydirigubbakcemile3
patron yeterince sulandırıyor kuşum beynimi sende tuzu biberi olma kıs...:roflol:

ben arda koycamm öneriorumm

saol canım önerin için mucxxxx

bitanem yeni değişik bişe olsun kız zorla bulursun sen kusum bekliommmmmmmmmmmm

ben oglum olursa semih düsünüyorum ama babamiz istemiyo...

semi eren istiyodum aslinda ama soyismi onur olunca 3 isim yanyana hos durmuyor.. semi Allahin sifatlarindan buarada..

elyesa hos ve az duyulmus (hz.elyesa)

tugrap (hz.alinin lakabi..bereketli toprak anlaminda)

onurda olabilir benim soyadim..

yigit emre

selcuk

kenan

aklima gelenler simdilik bunlar sonra yine yazarim ama nasil bisey istiyosun tam olarak ?

canım oğluşun sağlıkla gelir inşallah benim aklıma gelenler enes,kayra,haktan,yiğit,eymen .
şimdilik bunlar daha sonra yine aklıma gelirse yazarım canımmm ..

abosum saol bitanem darısı basına inş tez zamanda sizin bebelere isim ararız canımmmm önerilerin için cok saol yenilerini buldukca yaz bebiş gelene kadar burda brktirip içinden birini seçicem canımcım

canım arca karan ve arın ne demek anlamları yani ilk kez duyuyorum değişik geldiler böle orjin isimler buldukca yazı verrr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…